Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kavgada kesici alet çıkardım, mahkemelik oldum, ceza alır mıyım?

AS3

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
11
Yakın bi akrabamla tartıştık,kavgaya doğru gidiyordu,Paranoyak davranıyordum o dönem ayrıca tedavi alıyorum.
"psikotik belirtili ağır depresif nöbet" tanım var bana yaklaşmamasını söyledim yaklaştı ben o an panikle kesici alet çıkardım.
Kesinlikle zarar verme niyetim yoktu panik oldum o an bana zarar vereceğini düşündüm.
Karşı tarafa hiç bir şekilde zarar vermedim.

Mahkemeye çıktık "ruh ve sinir hastalıkları hastanesi" ne muane için gönderdiler daha gitmeme var.
Kısaca dostlar bundan dolayı ceza alırmıyım?

Ben rahatsızlığıma sığınıp yaptım demek istemiyorum,ama korktum panik oldum...

AS3 Kesici alet çıkartmak farklı şey,kesici alet ile suç işlemek farklı şey...sen hangisini yaptın ?

OğuzHan112

Sadece çıkarttım yaklaşmamasını söyledim,oda şikayet etmiş. Zarar vermedim asla

hanifeaydin

Karşı taraf tehdit ederek çağırdı,mecuburen o anki panikle aldım,Üzerimde bulundurmam normal şartlarda.

Taşımayanı çok az gördüm...madde bağımlıların da çok yaygındır kesici alet.

Psikiyatri hastalarının bir kısmı özellikle psikotik grup kendine zarar verileceğini düşünür ve savunma amaçlı bıcak taşır veya herangi bir kesici alet.

Bir arkadaşım var,kendisi hekim; hastalandı ve şizofreni tanısı ile emekli edildi...poşete koskoca ekmek bıcağı koymuş sokakta sallaya sallaya dolaşıyordu.

Üst Alt