Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İzmir'in hangi semti tekerlekli sandalye ile yaşamaya daha müsait..?

nova

Üye
Konular
86
Reaksiyonlar
0
arkadaslar umarım dogru yere topik açmışımdır? acaba izmire yerleşsemmi diyorumda.. o yuzden izmirde yasayan arkadaslar varsa yasadıkları yerleri yada tavsiye edebilecekleri semt varsa..yazarlarsa sevinirim... bide iş imkanları nasıl acaba yada maliyetler... hos bende su anda ucuz bi yerde yasamıyorum...ama genede tavsiye etceginiz yerlerde ev ve dukkan kiraları ilgili bilgilerde verebilirseniz ii olur..saygılar

sanırım sitede tekerlekli sandalye ile izmirde yaşayan arkadaşlar var ve bu sorunuza en iyi cevabı verecek olanlar onlardır diye düşünüyorum ki , bana sorarsanız izmir yaşanıcak, yaşlanılıcak ender şehirlerden biridir ve rahat edeceğiniz bir şehirdir kesinikle... İş olarak işinizin ne olduğunuzu veya nasıl bir iş düşündüğünüzü söylerseniz buna cevap verebiliriz dimi ama :)

valla meslek turızmcı.. ne ıs olsa yaparım yani :) saka bi yana turizm işletmecisiyim 4 yıllık üniversiteden..asıl brans seyahat işletmeciliği ama 4 yıldan fazladır kendi işyerim var.. cafe-bar-restorant kırması ufak bi yer.. ama bi daha ticaret yapmayı düşünmüyorum...hele hele turizm asla cunku bizlerin duzenli yasaması lazım??turizm yada cafe-bar turu işlerde tam tersi.. gecen yok! gunduzun yok! tatilin yok!! yediğin içtiğin yada uyudugun saat belli diil.. o yuzden bi işte calısmak daha cazip geliyor.. belli saatler, maasın belli, haftasonu yada yılbası-resmi tatiller falan.. bilmiyorum zor olurmu ama.. özürlü kadrolarında bişiler bulunur herhalde?? sonucta ingilizcem almancam hatta fransızcamda var ama fransızcayı konusamıyorum ama diplomamda yazıyor... artı toplam kalite-pazarlama-bilgisayar-muhasebe-insan kaynakları gibi egitimlerde aldım üniversitedede.. zaten senelerdir kazadan öncesindede bi sürü iş yaptım.. bunların arasında yakın zamanda gayrimenkul danısmanlığı(emlakcılık yani) falanda var.. otelcilik yada bi ihracat-ithalat yapan şirket.. ne biliim hersey olur aslında..yeterki hafta sonu ve aksamları benim olsun :wink: :wink: :wink:

Selam nova.
Ben doğma büyüme İZMİR liyim.
İzmir de bir ön araştırma yapmak istediğin zaman bana haber verirsen,sana rehberlik yapabilirim.
Oturmak için sana şimdilik önerebileceğim yerler,Bornova,Şirinyer,Karşıyaka...
Buralarda yokuş yok denecek kadar az.
Hele Bornovada bırak yokuş,meyil bile yok desem yalan olmaz hani.
İş konusuna gelince...
Ben 99 yılına kadar 9Eylül üniversitesi önünde cafe işlettim.Müşterileri öğrenci,bar havası olan,çeşitli yiyecek-içeceklerin olduğu bir kumpir-cafe idi.
Şimdi oyun+internet salonum var.Hangi iş hangi yerde olur iyi kötü bilirim.
İZMİR güzeldir,seveceksin.......
Kar yağmaz,yaz mevsimi kışa kadar sarkar,sıcak bir memlekettir.

CEM ABİ YAF ÇOK GÜSEL BEN İSMİRE TASINACAM....

saol cem zaten bende izmire cok uzakta değilim,bu hafta içi gelcem izmire,bi kaç gun kalıp etrafa daha ciddi gozle bakıcam zaten.. sana özel msjda msn adresimi yazdım,eklersen gorusuruz

merhaba izmirde yasayan varmı izmir otogardan metro ile şehir merkezine ulasım sağlayabilirmiyim? bana bilgi verebilirmisiniz..

metro yakınmı yada taksiyle metroya kadar gelinecek taraftamı?

Üst Alt