Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Herkes için Alanya web sitesi açıldı

alanya

Üye
Konular
49
Reaksiyonlar
0
Türkiye'de engelsiz kent bayrağını en önde taşıyan Alanya Belediyesi, engelli bireyler için sunduğu hizmetleri topladığı web portalı www.herkesicinalanya.org web sitesini yayına aldı.

İyi uygulama örneklerinin paylaşımını ve engelli bireylerin bilgi edinmelerinin amaçlandığı www.herkesicinalanya.org web sitesini ziyaret ederek 2003 yılından bu güne engelli bireyler için yapılan çalışmalar hakkında bilgi edinebilir, ikamet ettiğimiz belediyeye örnek gösterebilirsiniz.

Siteyi inceledim bence Türkiye'de engellilerle ilgili çalışma yapan en başarılı belediyelerden biri ALANYA BELEDİYESİ

Eleştiri olarak söyleyebileceğim tek şey spor faaliyetlerinin yetersiz olması

Alanya belediyesini tebrik ediyorum alanya yı engellilerin yaşayabileceği bir yer yaptığı için bunları diğer fazla bişey yapmayan belediyelerdende bekliyoruz ben bartın da yaşıyorum 3 aydır çalıştığım kurumun önündeki kaldırımı düzletin diye msj atıyorum tık yok yapılacak iş 2 saat sürmez iş bilen adam lazım herşeyi bürokrasiye bırakırsan yıllar geçiyo bide burdan yazıyım dedim belki belediyenin kulağına giderde halleder

Alanya Belediyesini tebrik ediyor ve alkışlıyorum. hizmetlerinin artarak devam edeceği görünüyor. diğer belediyelere örnek olmasını diliyorum. Alanya Belediyesinin çalışmaları sayesinde Alanya için gerek yerli gerekse yabancı turistler için ilk tercih listelerine gireceğine eminim. darısı diğer belediyelerin başına.

her yerin alanya olması temennisiyle o zaman uyuyan başkanlarda uyansında şu alnyanın yaptığı işlerden feyzalsın kopyasını çekseler aferin derim onlara bırak bağımsız iş yapabilmelerini kopyasını bari çekebilsinler

Üst Alt