Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

GSS ödemekten bıktım. Ne yapmalıyız?

erola

Üye
Konular
35
Reaksiyonlar
7
GSS'DEN BIKANLAR VE SIKILANLAR :)
405 tl her ay ödemek zorundayız ödemezsek devlet kurumlarında tedavi olamıyor ilaç alamıyoruz bence çok yanlış uygulama derhal kaldırılmalı bu yaşıma kadar çalışmadım çalışamıyorum psikoz hastasıyım nasıl GSS'den kurtulabiliriz saygılar

Ben gittim sosyal yardımlaşmaya ev kendimizin, babamın üzerine eski bir kamyonet görünüyor. Yeniden gelir testi istedim. Gelirin bekar erkek olunca anne ve babada katılıyormuş. Yeni gelir testi yapmadılar. Engelli raporum var, buna rağmen ödeyeceksiniz dediler. Tedavi oluyorum. Atipik psikoz hastasıyım. İşde bulamıyorum. Nasıl yapacağım bilmiyorum. Böyle uzun süre tedavi gerektiren hastalığa sahip olanlardan GSS primi alınması çok saçma.

Akepe'nin ülkeye attığı kazıklardan biridir gss. Sorsanız sağlıkta devrim yaptılar yav he he diyip geçeceksiniz. :) Gelir testi dışında kurtulamazsınız. Öyle bıkmakla, sıkılmakla olmuyor o işler. :)

GSS yi derhal kaldırın ne biçim uygulama bu çalışmayan kişiden 405 TL para istiyorlar

İkametgahınızın bulunduğu kaymakamlık sosyal yardımlaşmadan gelir testi yaptırın. Gelir testi sonucu yeşilkart çıkarsa devlet karşılıyor. Ödemeli çıkarsa 400 küsür tl şu anda maalesef.

Üst Alt