Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Görme engelliler için en uygun telefon

onur09

Yeni Üye
Konular
9
Reaksiyonlar
0
merhaba herkese, ben yıllardır İphone kullanıyorum, artık İphone'dan sıkıldığım için ve aynı zamanda İphone çok pahalı olduğu için androit bir telefon almak istiyorum, acaba görme engellilerin en iyi şekilde kullanabileceği androit telefon hangisidir?

Android konusunda yardım edemem ama SE 20 harika, fiatı da yeni olanlara göre uygundur diye tahmin ediyorum (gerçi artık neredeyse günlük zamlar geliyor ama olsun)

youtube'tan videolarına falan baktım güzel telefona benziyor ama giriş seviyesinde falan diyorlar, onun için acaba işimi görür mü diye düşünüyorum. bazı İngilizce pratik uygulamaları kullanıyorum, onları çalıştırır mı bilemiyorum. fiyatı da uygun bir telefon, 5600 TL civarında.

yeni okudum kusura bakma, ben herhangi bir sorun yaşamadım. 3 yıldır bir kez bile donduğunu hatırlamıyorum. Instagram Twitter Youtube Whatsapp falan zaten sorunsuz da ben Duolingo ve Memrise gibi dil öğrenme uygularını da kullanmıştım sorunsuz şekilde. Eğer kullanmak istediğin uygulamanın açıklamasında şu sürüm ve üzerini destekler yazıyorsa ve telefon o sürümde veya üzerindeyse zaten hiçbir sorun çıkmaz, bence hâlâ 5000 lerdeyken al

çok teşekkürler, almayı düşünüyorum açıkçası, hoşuma gitti telefon.

Üst Alt