Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelli garaj önüne kilitli bariyer koymam mümkün mü?

samanya11

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar selamlar babamın engelli aracı var ve garajımız var mahallede 1 tane kendini bilmez bir herif var sürekli arabasını garajın önüne değil ama burnu garajı biraz kapatıcak kadar çekiyor uyarmama rağmen git kime şikayet edersen et ben sana çıkma payı bıraktım diyor evet pay var ama şöyle bir pay ben arabayı çıkartmak için 30 dakika boyunca garajın içinde bir ileri bir geri sağa sola manevralar yapmak zorunda kalıyorum garaj küçük ve dar bazen yolun karşı kısmında da araç varsa ve akan mahalle trafiğinde bu süre baya uzuyor acil durumum olabiliyor hastaneye gitmem gerekebiliyor polisi aradım gelip bakmıyorlar bile ben belediyeye gidip durumu belirtip garajın sağ ve sol sınırlarına kilitli bariyerden koyabilir miyim devlet buna izin veriyor mu ? Mahalle arasında evimiz garaj olan yer önceden bahçe idi yoldan yüksekte evimiz ve bahçemiz zamanında bahçe kazılıp oyulmasıyla olıştırulmuş bir garaj önü yol kısaca

Yola bariyer yapmadığınız sürece sıkıntı çıkmıyor bulunduğunuz ilçenin belediye sine durumu izah edip anlatacaksınız fen işleri bölümüne gidin

Üst Alt