Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emekli çalışan olarak pandemi dönemi işsizlik maaşı alamadım...

Ramazan özsoy

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
Merhabalar
Adım ramazan
2003 ve2007de beyin tümörü 'nden ameliyat oldum 2009 da vergi indiriminden yararlanarak 4020 işgününden emekli oldum. 675 lira maaş bağlanmıştı.şimdi 1550 tabiki yetmiyor.(ssk) maaş alıyorum yine engelli olarak çalışıyorum (özel sektör)
2 çocuğum var biri 15 biri 7 yaşında eşimde çalışıyor kimseye muhtaç olmadan geçinip gidiyodum.
Pandemi döneminde yaklaşık üç ay olacak emekli olduğum için işyeri para yatırmıyo (sosyal hizmetlere sordum devlet iki maaş vermezmiş)normal olarak maaş almadım eşiminde maaşı yatmadı .pandemi parası .yardım parası alamadım.ziraate 10 bin krediside onaylanmadı maddi olarak zor günler geçiriyorum başka başvuracak yer kalmadı sigortamız olduğu için yardımda alamadım işyerimde çağırmıyor başka ne yapabilirim.

Ramazan özsoy
evrt doğru emekli çalışanlara devlet para vermiyor benimde başıma geldi gerçi ben hala çalışıyorum

Üst Alt