Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Çocuğumun üzerine kayıtlı Ötv muafiyeti ile aldığımız aracı e-Devlet’te nasıl görebilirim?

darknight21

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba;

Çocuğumun üzerine ötvsiz araç aldık. 5 yaşında. Edevlet üzerinden aracı nasıl görebilirim bilmiyorum. Ceza yerim hgs falan hepsini takip etmem lazım. Bilgisi olan biri yardım ederse çok sevinirim. Selamlar

Aşağıdaki linkten görüntüleyebilirsiniz.

@mirdem,

Hocam benim edevletimdeki araçlarımda ve eşimin edevletinde gözükmüyor. Araç çocuğun üzerine kayıtlı çünkü.

@darknight21,
Çocuğunuzun üzerine kayıtlı olan araç bilgilerini yada trafik cezalarını eşiniz ve kendi e-devletiniz üzerinden zaten göremezsiniz. Çocuğunuz için E-devlet şifresi yoksa PTT den alıp o şekilde bakabilirsiniz.

Son düzenleme:
Merhaba bende aracı gormeye çalışıyorum basaramiyorum. Ptt ye gittim 15 yaşından küçük çocuklara e devlet sifresi verilemiyormus anne veya babanin bilgileriyle giris yapip gorebilirsiniz dedi ama oyle bir bölüm bulamiyorum

Üst Alt