Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Çalışma saatleri düşecek mi?

Mustafa788

Üye
Konular
28
Reaksiyonlar
7
Sizce çalışma saatleri düşecekmi sanırım meclise sunuldu bilgisi olan varmı ?

Düşmesin. Zaten memurları sevmiyorlar, çalı şma saatleri de düşerse iyice düşman olurlar.

@osmangazi

Memurleri mi yoksa bürokrasiyi mi sevmiyoruz muamma. Ama memurlari sevmek için hiçte geçerli sebebim yok

1 - hırsız cebimden telefonu çaldı. Yakaladım polise yakalattim. Beni 6 saat karakolda beklettiler. Tuvalete gittiğimde hırsız ve polis sigara içiyordu.

2- Bu hırsız ile mahkemem vardı Antalya'da. Şerefsiz nereden bulduysa İzmir'de ki ailemin adresini, kardeşlerimin okuduğu okulu bulup duruşma öncesi tehdit etmişti 2013 yılında.

3 - Antalya'da uyuşturucu satıcısının sokağını adresini kimliğini ihbar ettim. Hiçbir .... Yapılmadı.

4 - Eşimin hamileliğinde 7 aydır gittiği doktor hiçbir problem yok demesine rağmen yok çocuğun omuzları geniş yok başı büyük ...vs adice sebeplerle üniversite hastanesine yolladılar. Isparta şehir Hastanesi'nde 4 başka doktora gittik. Önceden bize mi geldin biz bu çocuğun doğumunu yapamayız dediler. Mecbur para ödeyerek sezeryan ile doğum yapıldı.

5 - Hastalığım ve sebebini bilmedikleri için farklı branşlardan toplamda 27 çeşit ilaci dayayıp yollandim hastaneden.

6- Antalya'da şeref yoksunu ev sahibi kirayi aldığım asgari ücret seviyesine çıkardı. Kapınin kilidini değiştirdi. Karakola gittik. Bugün doluyuz yarın gelin diye yolladılar. Mahkemeye verdik haksız biz çıktık.

7- Vergi indirimi için Isparta defterdarligina başvuru yaptım. 23 günde Ankara ya göndermişler.

8- Haberlerde görüyoruz it kopuk eşkıya ...vb insanlar tutuklanıp mahkemeye gidiyor. Ardından serbest bırakılıyor.

9- iş mahkemelerim 4-5 yıldan aşağı sonuçlanmadı.

10- İl göç idaresine yabancı uyruklu birini koyuyorlar. Millete boşu boşuna para harcatiyor yanlış bilgileri ile.

11- SGK da kuyrukta bekliyoruz gişeler açılsın diye memur mesaiye başlaması gereken saatte dışarda alışverişten geliyor.

12- 13- 14-.... Daha devam eder.
Bunun içinde askeriye, maliye, il sağlık, Cimer, Belediyeler Say say bitmez.

Bir yerde okumuştum. Atatürk'ün şöyle bir sözü yazıyordu. "Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır" diye

Bu sözden yola cikarsak görevini yerine getirmeyen memurları göz önüne alırsak devletin yedirip icirdigi memurlar haindir. Ekemk yediği kaba pisleyip kul hakkı yiyorlar.

Çünkü devletin verdiği koltuğa oturan, verdiği elbiseyi giyen devleti temsil eder. Devleti temsil edipte işi savsaklayan, milleti devlete düşman eden de ya vatan haindir yada teroristtir.

Bilmiyorum duymadım ama düşmesin.
Evin dışında tek sosyal hayatım var o da iş. İş yerine gidip 3-5 kişiye yardım ettiğimi düşünürsem kendimi iyi hissediyorum. Dediğim gibi tek sosyalleşebildiğim yer.

Üst Alt