Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

B RH pozitif kan gerekiyor. İstanbul'da olanlar için...

Edacano

Üye
Konular
7
Reaksiyonlar
0
Son 5 gün içinde ağrı kesici ,antibiyotik almamış olan
Şeker,tansiyon,kalp hastası,bulaşıcı hastalığı olmayan ve tok olan herkes ÇAPA KAN MERKEZİNE trombosit bağışlayabilir.Bağışlanan trombosit vücutta 1 günde yenilenir ve 3 gün sonra tekrar verilebilir. Tüm işlemler yaklaşık 1,5 saat sürer.. Herkese şimdiden teşekkürler.Kanser hastasi biri icin gerekiyor.en azindan cevresinde goren bilen varsa yonlendirebilir mi?

Kan degerleri yuksek olmasi onemli burda onun disinda doktor istek yapicak yani bu 2 ay surecek bi surec.B rh pozitif olanlar bana ozelden yazabilirlerse yardimci olurum.

1 nisan-1 haziran 2019 tarihleri arasinda sadece b rh pozitif kana ihtiyaci var bunun sebebi bagisikligi dusuk bi hasta icin kendi grubu trombst verebilir bu surecte yardimci olabilicek arkadaslar varsa yani b rh pozitif kani olanlar iletisime gececegim.sagolun..

Pluvia Büyük harflerle yazman lazımdı! Ben arkadaşa söyledim evvelce; ilgili kişi kimse özelden bildirsin: sosyal medyada paylaşırım; çevrem var. Benim de 0 Rh (+) ben de veremem.

Yani pek fazla sosyal platformda paylasmamizin sebepleri var ve hakli olduğumu da dusunuyorum evet oguz bey soyledi ben de tesekkurumu ilettim zaten.

Edacano O zaman ben kendi adıma: "Geçmiş olsun" dileklerimi iletiyorum. İnşAllah kan bulunur.

Tesekkur ederim mukremin bey...Insallah oguz bey

Büyük harfle yazdım olmuyo etiketin

Pluvia sorun yok! İnşAllah kan bulunur;hastamız sağlığına kavuşur: mühim olan bu.

Bulundu zaten 2 ay surucek trombosit arandigi icin genc ve saglikli b rh + olan farkli kisileri arıyoruz

B çıkar da alkol ve sigara kullanmayanını bulmak zor...

Üst Alt