Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ayak kemiği üzerine ameliyat yapabilecek doktor arıyorum!?

AytenKasap

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
- Benim ayak tabanlarımda nasırlar vardı yere basamaz hale gelmiştim.
- Bir doktora gittim, tarak kemiklerini traşlayacağım, baskı ortadan kalkınca nasırlar da geçecek dedi. Kredi çektik bir dünya masraf yaptık ve ameliyat oldum.
-Ameliyat sonrası nasırlar geçti ama yere yeniden basamaz oldum. Tarak kemiklerim ağrıyor yere basınca. Çivi gibi batıyorlar taban kemiklerim
- Ameliyat eden doktora ayağımı daha kötü ettin deyince yapacak bişey yok, senin ayak yapın bozuk dedi
- Mahkemeye verdim bende doktoru
- Sonra ise doktor doktor gezip rahatsızlığıma çözüm aradım. Hiç bir doktor ameliyat etmedi beni.
- Çıplak ayakla yere basamıyorum. Bu sebeple özel ayakkabı giyiyorum ev içinde bile
- 4 defa engelli raporu için başvuru yaptım çıkan oran %28

- Arkadaşlarım bana yardım edin. Yok mu bildiğiniz iyi ortopedi doktoru. Kemik üzerine ameliyatlar yapan
- Yıllardır çalışamıyorum evdeyim artık psikolojim bozuldu psikolojik ilaçlar kullanmaya başladım
- Nolur bana yol gösterin, doktor önerin Allah rızası için

Koç üniversitesi hastanesinde birçok bölümde SGK geçiyor lütfen arayıp sorun ...çok zor bir durum ama oradaki her doktora güvenebilrisniz

Üst Alt