Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Aktif Mesane sorunuma dair detayları yazdım. Fikirlerinizi paylaşır mısınız?

Bunun hakkinda bilgi verebilcek biri var mi acaba ?

Size önce Bir ürolog ile görüşün Daha sonra bir psikiyatr ile Görüşün Diye öneride bulundum..Buradan Böbrek yetmezliği yapar yada yapmaz diye bir şey söylesek sağlıklı olurmu sizi tatmin edermi sizce Şikayerlerine çare bulmuş olurmusun..Buradan yapılan öneriler Sağlıklı olmaz..hekimizle yüz yüze Derdinizi paylaşın..reçete edilmeyen Hiç bir ilacıda kullanmayın..

Arkadaslar kültür tahlili yaptırdım 10.000 koloni çıktı cok dusuk bir deger vs dedi antibiyotik yazmadi ilacimi degistirdi mictonorm yazdi emselex in yerine herkese allahtan sifalar dilerim

Aşırı Aktif Mesane için Betmiga kullanan var mı?

Merhaba bugün ilacimi yeniden yazdirmak icin gittigim uroloji doktoru bana betmiga adli bir ilac önerdi.Yeni bir ilacmis ve calisma mekanizmasi farkliymis deneyen kullanan arkadaslar deneyimlerini aktarabilir mi?

Ilaclarin etkisi asiri aktif mesane

Arkadaşlar emselex 15 mg kullanıyordum tam ilac güzel etki etti ilacin etkisi bitti.Mictonorm a geçtim günde 1 tane 30 mg harikaydim 2. Ayin sonunda 3. Ay basladim ilaca yine etkisi gitti her ilac 3. ay sonunda etkisini kaybediyor ama her ilac etki ediyor.2017 mayis ayindan beri gunde 3 4 defa tuvalete giderim mesane kapasitemin gayet iyi oldugunu dusunuyorum hele hele su mictonorm un 2. Ayinda hem hissiyat hem siklık bakimindan cok rahattim.Annemde de bu hastalik var acaba donemsel midir usutmus muyumdur inanın 3 yildir hayatimi mahvetti su illetten kurtulsam yeniden dogmus gibi olucam onumde 6 aylik almanya maratonu var orda ne yapicam bilmiyorum.Belki sinav haftasi stresten boyleyimdir.Normal zamanda ilac etki ettiginde umrumda bile olmuyor idrar hissi ve sabah 6.30 tan 14.30 a kadar wc yr gitmiyorum bile simdi yine basa dondum acaba baska bir sey mi var urodinami yapmaya hic gerek duymadilar.marsa kolini kurmayi dusunen insanlar varken 2018 de bir mesane ic basinci ayarlayamamalari cok sacma ilac sirketlerin para kazanmak icin tedaviyi gizlidigini dusunuyorum artık

lazarov alternatif tıbba yöneldin mi hiç (keten tohumu yada özellikle propolis)
Ben propolisin oldukça faydasını gördüm E.coli bakterilerine birebir bunu da forumda sürekli yazıyorum arkadaşlara

Kirkkilit otu kullanmistim bir dönem o kadar.benim sorunum bakteri ya da enfeksiyon degil.sadece mesane basıncı.Ilac 2. Ayda harika etki yapıyor.3. Ayda sil bastan 0 laniyor.

Arkadaşlar aktif mesane sorunuyla ilgili mesaneye yapılan botoks tedavisini bi araştırın derim.. 18 yıldır omurik felçlisiyim ve his kaybım yok, 9 yıldır tak sonda kullanıyorum ve mesane kapasitem 250, ne yaptıysak sık idrarı, kaçakları, bulanık tortulu idrarı, enfeksiyonu kesemedik ve doktorum artık mesane duvarının yıpranmaya başladığını ve iki seçeneğim olduğunu söyledi, biri mesane genişletme ameliyatı ikincisi botoks.. botoksu uyguladık ve ilk yıl etkisi 6 sürdü, sık israr hissetmelerim, üşüyünce, acıkınca, sinirlenince, rüzgarda kalınca idrar hissetmelerim, bulanık idrar bitti.. sonra botoksu tekrarladık etkisi daha uzun sürdü ve yarın 3. kez botoks uygulatacağım doktorum başkent hastanesinden Cem Aygün..

Pazartesi doktoruma gidip gorunucem ne cozum onericek merak ettim son cikan ilac betmigayi denerim o da 3. Ay etkisini kaybederse artik bakicaz caresine

Botoks fiyatları sgk ile olan anlasma vs var mi botoks uygulatmak mesaneye zarar veriyor mu?Botoks uygulandiktan sonra tak yapmak zorunda miyiz? (ben normal de tak yapmıyorum herhangi bir sondam da yok dedigim gibi ilac etki ettiginde harikayim ama etkisi 0 laniyir surekli)Bunlari cevaplandirirsaniz cok yardimci olursunuz

lazarov

doktorunuz rapor çıkartırsa ödemezsiniz ücret, herhangi bi zararı yok, ben idrar boşaltımını yapamadığım için tak yapıyorum ve siz boşaltımı tam yapabiliyorsanız kullanmanız gerekmez bence, bu soruların cevabını en iyi doktorunuz verecektir

Merhaba betmiga kullandım tam geçirmiyo galiba elektrik uyarı tedavisi denedin mi hiç

lazarov

merhaba elektrik tedavisi denedinmi hiç

lazarov

Ben de betmiga kullanıyorum ama tam geçirmiyo

Merhaba ben aşırı aktif mesane sendromum var. İlaç kullansamda hiç etki görmüyorum. 1 bardak su içsem idrarımı tutamayacak şekilde baya idrarım geliyor. Sıvı almaktan korkar oldum, Hiç tutamıyorum. Acaba hap dışında başka çözüm yolu var mı? Bu sorunu yaşayan başka kişiler var mı?

Üst Alt