Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Akciğer kanseri nedeniyle %90 rapor alabilir miyiz?

Berat71

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
2
Merhaba sizlerden bir bilgi almak için bu konıyı yazdım

babam akciğer kanseri kötü huylu kaşca kemiğine metasdaz yapmış vücuda yayılmış kemoterapi için akıllı ilaç yazıldı devlet karşılanıyor kürü 80 bin 5 kür alınacaktı onu da uygun görmediler kalpde stend var aort kapakçığı daraldı kalcadan ışın aldığında şu an sürekli uyuyor şeker var prostat var tansiyon var bunlar raporu ilaç kullanıyor
aracımız yok Ankara onkolojiye d canlı götürüyorum benim yanımda kalıyor acaba 90 oranlı rapor alabilir miyiz ÖTV indirimli araç almak istesem babam ke Sisi oğlum rapor alınınca araba alınıyormuş sana araba alalım yıllarda rezil oluyoruz kalacak yerde zor acaba metazdazlı akciğer kanseri prostat şeker tansiyon kalpde stend ve aort kalp kapakcığı daralması kaç oran albiliriz

@Berat71, göğüs hastalıklarından %80
Diyabet%20
Tansiyon %10
Diğerlerinden bilmem ana bunlardan %90 bulur bence

rapora başvurdum göğüs doktoru tıp fakültesine yazı yazıp gönderdi oradan %80 oran verdi
haftaya ancak psikiyatriste rica ettim verirmi oran için puan bilmem kalp doktoru babam anji oldu stend takılı birde aort damarı 0,3 mm daralmış tansiyon da var raporu ilaç kullanıyor öle yazdı dahiliye şeker yüksek çıkıyor onu yazdı şeker hapı kullanıyor ünsülün kullanmıyor

Orqn % 90 olurmu rapor sonucu öldük bittik bugün sistem gideceği tuttu adamcağız rezil ettik hastane köşelerinde Allah yardımcısı olsun tüm hastaların

Bugün şok zaten terttüt etmiştim Kırıkkale deki hastane rapor vermemek için elinden geleni yapıyor biliyordumda yorulmasına babam diye bu hastaneye getirdim getirmez olaydım babam 4 evre akciğer kanseri kalça ve bazı yerlerde metazdaslı diyabet var şekeryüksek kalp aort damarı biri kapalı stend var ritim bozukluğu var onkoloji 80 puan vermişti raporu %87 çıktı devlet hastaneleri talimatla zorluk çıkarmayı alışkanlık haline getirdiler

aynen dediğiniz gibi puan kırıp eklemiyorlar bence hakem heyete gidin kardiyo ve psikiyatri de ekleyin

%92 aldığım puanım heyette %88e düşürüldü bağcılar devlet hastanesinde, itiraz ettim çam sakura ya sevkettiler, tekrar heyete girdim şaka gibi %87 e düşürüp 1 yıla indirdiler süreyi, bizzat gastrroontoloji doktorundan duydum sağlık bakanlığından talimat var puanları düşük tutuyorlar mümkün mertebe heyette geçirmemeye çalışıyorlar.
Devletin işi vatandaşa zorluk çıkarmak olmuş.

Üst Alt