Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

3 defa hava değişimi aldım, geri dönmek istemiyorum. Ne yapabilirim?

Herşey yoluna girecek...bana güven.

Sacma sapan şeyler yapmaya kalkma.sabırlı ol. @Onurrr basım, duruma göre tekrar konuşuruz.

@OğuzHan112

Selamın aleyküm abi ben onur hatırlarmısın bilmem 3 şubatta teslim olucam demiştim ben 1 hafta önce elverişli değildir kararı aldım abi dediğin karar çıktı çok şükür bitti ama bu rapor e imzalı tsk sağlık kurulu raporlarına düşmüş ama askerliğim butonuna düşmemiş hani nasıl olur abi ne zaman düşer bi fikrin var mı bu konuyla alakalı

Hadi gözün aydın.

Biraz sabırlı ol...elverişsiz raporu vermişler,artık askerlikle bir işin yok.

Sisteme geç düşer,erken düşer..bunları kafaya takma. düşer merak etme. @Onurrr basım,

@OğuzHan112

Allah razı olsun abi senden çok telkin ettin beni hakkını helal et sabır edince herşey yerine geliyormuş allaha emanet ol abim 🙏🏻

Valla psikoz hastası olup askere gonderileni gördüm doktorda bitiyor iş.

@OğuzHan112,
Oğuzhan abi Allah rızası için bana yardım et bende askerden hava değişimi aldım memleketime döndüm bidaha gitmedim 2019 dan belli gitmedim gidersem ceza alirmiyim askerliğim uzarmi nolur yardımci ol abi

Geri dönmemekle hata yapmışsın.

Tavsiyem ailenden birini yanına alıp birliğine geri dönmen.

Hava değişimi psikiyatriden aldım sanırım... Elverişsiz raporu alırsanız ceza almazsınız.

Ailenle beraber birbirine geri dönüyorsun... Komutanlarınla güzel bir dille konuşuyorsunuz... Onlar bir hal çaresine bakarlar. @erdi taskn,

Üst Alt