Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

27/28/29 Nisan Engelsiz İstanbul buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KRAL

Üye
Konular
11
Reaksiyonlar
0
Organizasyonun Tanımı: İSTANBUL KARTAL EMEX OTEL

Organizasyonu Düzenleyen Kişiler:
[FONT=Helvetica] 0532 062 5778 Kadir Bakar[/FONT]
[FONT=Helvetica]0535 310 0165 Sakine Demirci Akova[/FONT]

Organizasyon Tarihi:
27/28/29 Nisan otelden ayrılış (2 gün)

Organizasyonun Adresi:
Emex Hotel -
Velibaba MahallesiAnkara Cd. No:160 34860 Pendik/İstanbul
0216 517 8293
info@emexotelistanbul.com Emex Otel Sanal Tur

Organizasyonun Adresine Ulaşım:
https://www.instantstreetview.com/@40.884468,29.19871,358.81h,6.08p,0.47z
Facebookta bütün bilgiler mevcut.Beni ekleyebilirsiniz. https://www.facebook.com/kadir.bakar34

Etkinlik linki=>
https://www.facebook.com/events/1793159510993197/?notif_t=plan_user_joined&notif_id=1520757176484285

Organizasyon Ücreti: Oda fiyatları (Kahvaltı+Öğle ve Akşam Yemeği)

Çift kişilik Oda => 120 TL kişi başı
Üç kişilik Oda => 105 TL kişi başı
Dört kişilik Oda => 95 TL kişi başı

*Günlük katılımcı olursa onlar için fiyat kişi sayısına göre hesaplanacağı için şimdilik paylaşamıyorum.

*Kesin gelecek olan misafirlerimiz ile otelin hesap no'larını paylaşacağız.Bunu yapmamızın sebebi de otelin tamamının bizler için ayrılmış olması. Yani kaparo olarak düşünüyorlar. Kendilerini güvene alacaklar. Çünkü otel netten de rezervasyon alabilen bir otel ve bizler için kapatacaklar. Elden ödeme olmayacak. Sorularınıza bu şekilde cevap vereyim.

[FONT=Helvetica]Arkadaşlar merhaba,[/FONT]
[FONT=Helvetica]Otel yetkililerine katılım listesi ve odaların listesi verilmiştir.Bu saatten sonra listelerde değişiklik yapılmayacaktır.Konaklama için gelecekler 2 gün üzerinden değerlendirilmiştir.Cuma günü 14:00 de otelin odalarına geçilecektir.Pazar günü de 12:00'de odaları boşaltacağız.
Şu ana kadar her konuda bizzat otel sahibi Sn.
Nimet Ulubay bizlere bütün kolaylıkları sağlamıştır.
Lütfen aksilik durumlarını ben ve Sn.
Sakine Demirci Akova ile paylaşınız.Takdir edersiniz ki bizlerde otel ile sizler arasında iletişim kuruyoruz.Bizleri lütfen zor durumda bırakmayın...
[/FONT]

[FONT=Helvetica]2 gün boyunca gülelim,eğlenelim ve anı paylaşalım... [FONT=inherit]
1f603.png
[FONT=inherit]:D[/FONT][/FONT]
[/FONT]

[FONT=Helvetica]Cuma günü görüşmek dileğiyle [FONT=inherit]
1f609.png
[FONT=inherit];)[/FONT][/FONT][/FONT]

[FONT=Helvetica]KATILIMCI LİSTESİ / KONAKLAMA[/FONT]

[FONT=Helvetica]0[/FONT][FONT=Helvetica]KATILIMCI LİSTESİ / KONAKLAMA[/FONT][FONT=Helvetica]1. NESRİN DERİN BAŞTÜRK +2
4. HACER KURŞUNCU +4
9. NUREL ÇELİK
10. FİLİZ HÜSEYİN +1
12. SERKAN ŞAHİN +1
14. FATMA ERTAŞ
15. SALİHA EROĞLU
16. AYŞE ALTIN
17. AHMET ÖNEM +1
19. MUSTAFA DİRİCAN
20. ALİ FİLİZ
21. SERPİL AKSOY BAŞTÜRK +7
29. NİLÜFER ÜZLÜLERDEN
30. CEYLAN ASLAN +1
32. ÖMER FARUK AKŞAHİN
33. SERHAT AZAD KAYA
34. HASAN KORKMAZ
35. FİKRET ÜÇTEPE
36. MEHMET FAZILA
37. NECMETTİN ÖZEN +1
39. EMİNE YAVUZ
40. LEYLA YENMEZ
41. SERKAN YALÇIN
42. EMİNE MANKOĞLU
43. SELAHATTİN EFE
44. AHMET AKTAŞ
45. ÇİĞDEM TOPÇUOĞLU
46. ÜMMÜGÜLSÜM BALCI +1
48. MUSTAFA GÖBEŞ
49. MERAL GÜLLÜ
50.[/FONT]

[FONT=Helvetica]KATILIMCI LİSTESİ / GÜNÜBİRLİK[/FONT]
[FONT=Helvetica]1. EMRAH BAHADIR VURAL
2. HASAN LEVENT ŞEYHÜLETİBBA
3.EMİNE AYAN + FAZLI AYAN
5. FATMA NUR
6. HAVVA ÇETIN
7.HALİME GÜÇKIRAN +3[/FONT]

[FONT=Helvetica]

[/FONT]
[FONT=Helvetica]Otelin Havuzu,saunası,spor alanları ve hamamı herkese ücretsizdir.
Otelde 2 tane otopark bulunmaktadır.Denize bakan bölgede oturmak için cafe tarzı bir bölgesi vardır.Yemek yeme ve eğlence mekanı bizler için uygun ve geniştir...[/FONT]

[FONT=Helvetica]Kahvaltı ve yemekler açık büfedir.Herhangi bir yemek menüsü belirlemedik.Dileyen dilediği yemeği yemesi daha uygun olacaktır.Alkolsüz içeceklerde herhangi bir sınır yoktur.[/FONT]
[FONT=Helvetica][FONT=inherit]** Alkollü içeceklerde otelin belirlediği Extra fiyatlar geçerlidir ve fiyatlara dahil değildir.[/FONT]
[/FONT]

Müsait olursam mutlaka oradayım Kadirim.

Beni de yazarsan ben de gelmeyi düşünüyorum Mersinden tek kişi :)

gtrcgokhan

Tamam kardeşim ekleyecem yalnız akülü yada normal sandalye kullanıyor musun ?

slm

izmirden gelmek ıstıyorum varmı ızmırden gıden beraber gıtsek yanlızx okadar yol gıdıp gelmek ıstemıyorum

Günlük katılımcı ücreti 65 TL dir.Ben siteye çok sık giremiyorum gelmek isteyenler Facebooktan beni ekleyebilir.Yada üstteki iletişim bilgimden bana ulaşabilir.

Evet 4 gün sonra beklenen İstanbul buluşması gerçekleşiyor. : ))

Evet 4 gün sonra beklenen İstanbul buluşması gerçekleşiyor. : ))

Evet güzel bir buluşma olacak inşallah... Ziyaret amacıyla katılım ne yazıkki olmuyor mandreyam. Günlük katılımcı için 65 TL ücret ödeyerek buluşmamıza katılabilirsiniz.

Siteye giremiyorum işlerimden dolayı.Gelmek isteyen yada bilgi sahibi olmak isteyen irtibat bilgilerinden iletişim kurabilir.Cuma günü görüşmek dileğiyle ;)

[FONT=Helvetica]Arkadaşlar merhaba,[/FONT]
[FONT=Helvetica]Otel yetkililerine katılım listesi ve odaların listesi verilmiştir.Bu saatten sonra listelerde değişiklik yapılmayacaktır.Konaklama için gelecekler 2 gün üzerinden değerlendirilmiştir.Cuma günü 14:00 de otelin odalarına geçilecektir.Pazar günü de 12:00'de odaları boşaltacağız.
Şu ana kadar her konuda bizzat otel sahibi Sn.
Nimet Ulubay bizlere bütün kolaylıkları sağlamıştır.
Lütfen aksilik durumlarını ben ve Sn.
Sakine Demirci Akova ile paylaşınız.Takdir edersiniz ki bizlerde otel ile sizler arasında iletişim kuruyoruz.Bizleri lütfen zor durumda bırakmayın...
[/FONT]

[FONT=Helvetica]2 gün boyunca gülelim,eğlenelim ve anı paylaşalım... [FONT=inherit]
1f603.png
[FONT=inherit]:D[/FONT][/FONT]
[/FONT]

[FONT=Helvetica]Cuma günü görüşmek dileğiyle [FONT=inherit]
1f609.png
[FONT=inherit];)[/FONT][/FONT]
[/FONT]

Çok güzel bir buluşma oldu.katılım ne yazıkki tahminden azdı.İstanbullular özellikle katılım göstermedi.Ankara buluşması dolup taşmıştı.istanbul daha fena olur sanıyordum.Ama ben doyamadım.ikincisini tez zamanda bekliyorum :) emeği geçenlere çok teşekkürler.Bir ilki başardınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt