Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2024 Şubat evde bakım aylıkları ödemeleri!?

Erken yatınca kimsenin sesi çıkmıyor.sizde işleri ödemeleri 15 ine ayarlayin

Sorun, erken ya da geç yatması değil.

ASIL SORUN; NE ZAMAN YATACAĞININ BELLİ OLMAMASI YANİ BİR ÖDEME GÜNÜNÜN OLMAMASI. OLAY BU KADAR BASİT AMA GALİBA ANLAMAKTA ZORLUK ÇEKİYORSUNUZ...

00.17 itibari ile 7.608 TL hesaplara yatmıştır.

Erken yatınca kimsenin sesi çıkmıyor.sizde işleri ödemeleri 15 ine ayarlayin
Ne anlatıyon olum sen? Normalde 13 ünde yatardı. İnsanların serzenişte bulunması kadar doğal birşey yok. Herkesin ihtiyacı var.
Senin tuzun kuru olabilir. Gıcık gıcık konuşma.İnsanın canını sıkma.

ankara yatti arkadaşlar ve benim son maaşımdı tabi anacığım nurlar içinde yatasın kuzum arkadaşlar sizlerede tşkler bakım maaşlarinizı kime baktınız icin aldınızı tabi bilemem ama onlara gözünüz gibi bakın annenizde olsa babanizda olsa evladinizda olsa :( hakkınızı helal ediniz bana

@deasn12,
Eve kontrole gelip onayladılarsa mart ayında alır.

@korhus,

Bunda fark filen olmuyor zaten aldığımız bu maaş ocak ayı maaşı. Martta yatanda şubat maaşı oluyor.yani önce çalıştırıp sonra maaş veriyorlar. Emekli maaşı gibi değil bu.

@Down Kızlı Baba,

12 şubatta başvuru onaylandıktan sonra mart 15 de ödeniyorsa 3 günlük fark da ödeniyormu? Ödeme durumu e-devlet sistemine her ayın kaçında düşüyor?

Arkadaşlar sabırlı olalım bekleyin 1 - 2 güne korkmayın ölmesiniz milyonlarca insan bekleniyor zaten maaş değişikliği olduğun için sisteme geç düşebilir onu hesaplaması yapılıyor şu sıralar.

Bu arada kaynak:

Evde bakım ziraat kartı hesabı PTT ortak ATM de neden para çekilmiyor ? Bu kartla marketlerde alışveriş yapılıyor mu?

@Down Kızlı Baba,
Son bir soru sormak istiyorum.
Evde bakım aylığı güncellenmesi e-devlet sisteminde ne zaman gözükmeye başlıyor?
Yani Maaş her ayın 15 de yatıyorsa
e-devlet sisteminde ne zaman gözükmeye başlıyor?

@deasn12,
Merhaba, onda bir tutarsızlık var.
Her ay güncellenmiyor.
Mesala benim son hali 31.12.2023 de kaldı. Sanırım herkesin aynı şekilde.

@ercn35,
Daha önce edevlet sisteminde hemen gözüküyordu sanırım artık edevlet sisteminde güncelleme yapılmıyor.

Üst Alt