Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2 defa hava değişimi aldım. Bölüğüme döneceğim. Şimdi ne olacak?

Sabricanersoyy

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Ben Van’da askerlik yapıyorum benim ailevi sorunlarımdan dolayı piskolojim bozukdu beni bölük komutanı hastaneye sevk etti hastanede 15 gün yatırdılar Piskiyatirde ondan sonra 1 ay hava değişimi verdiler bana 2 hava değişimini de memleketimde hastanede aldım 15 gün formumda kıta anket formu yazıyor ben geri Dönücem vana sonucum nolcak yardım edermisiniz

Birliğine döndüğünde tekrar hastaneye sevk alacaksın... Amirlerin kıta anket formunu olumsuz doldurursa Büyük ihtimal elverişsiz raporu alırsınız.

@Sabricanersoyy,

15 gün piskiyatride yattım 2 hava değişimini aldım Ktm den direk hasteneye sevk ediceklermiş beni sizce dururum nolur rdm subayını aramıştı babam kendisi de demişti ben Sabri’nin askerlik yapmıcagını düşünüyorum piskolojik sorunu var demişti 3 hava değişimi vercekmi doktor nasıl olucak sizin düşünceniz çok kafama takıyorum

Şimdi gittiğinde elverişsiz raporu vereceklerini düşünüyorum.

Kafana takma...her şey yoluna girer.

Soruyu görmek için kullanıcı adımı yazın...başka türlü bildirim almıyorum. @Sabricanersoyy,

İnşallah öyle olur hiç gitmek istemiyorum elverişsiz raporu verseler kaç gün duruyorum ne zamana evime gelirim sizce @OğuzHan112 karakol komutanını da aradı babam o kendisi dedi Sabri saten karakola gelmez ordan direk Ktm den gider demişti nasıl olucak ya

İnşallah alırım hiç istemiyorum oraya gitmek biliyorum gene oraya gittimmi kötü olucaımı biliyorum Allah büyüktür @OğuzHan112

Üst Alt