Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 52 mesajın 46-52 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    maviyelken Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ankara da aski %50 indirim için bir tane evrak eklenmiş. Ev sahibi olanlar için dask sigorta poliçesi istiyor. Evi kendisinin olan dask yaptırmak zorunlu ama kiracısı isen gerek yok ne saçmalıksa. Sudan indirim yapım derken birde deprem sigortası ödemeye zorunlu hale getirdiler. Karşı değilim evet yapılmalı ama Türkiye de kaç kişinin evini dask yaptırmıştır. Bakacam sigorta ne kadar ücreti tutuyor yıllık mı ödeniyor uygun olursa yaptıracağım.

Üye
    yakups Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:58
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    1

Deprem sigortası 45 lira.Her sene yenilemek gerekmiyordur diye düşünüyorum.

Üye
    maviyelken Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Etimesgut aski ye gittim isteyecekleri tapu rapor yanıma aldım. Bunların yanında dask poliçesi istediler gidip onu da yaptırdım. Tekrar gittiğimde elektrikler kesilmiş sistem olmadığından herkes arazi olmuş kimse yoktu. Neyse başka zaman uğradım bu seferde dask a gerek yok siz yeni abone olmuyorsunuz demez mi? İçimden sinir oldum. Bir dilekçe verdi doldurdum rapor fotokopisini alıp biz merkeze göndereceğiz dedi. Bugün aski den posta gelmiş indirim yapamayacaklarını engellinin adına olması gerekiyormuş. Bunu baştan beri söyledim. Benim kardeşim engelli ama üzerine abonelik nasıl olacak Vasi annem. Böyle bir durumda olup yaptıran var mı?

Üye
    retli58 Avatarı

Son Giriş
    09.07-2016
    Saat
    22:02
    Yaşadığı Yer
    dıyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Annenizle beraber gidip sizin adınıza olan aboneligi iptal ettireceksiniz. Daha sonra annen vasi kararını gostererek yeni aboneliği kardeşinin adına alacak. Belki dask isteyebilirler. Etimesgutta aski 3. Kata çıkaracak dilekçe yazıp rapor fotokopisi ekle. İlk aydan itibaren %50 indirimli kullanabilirsiniz. Ama indirim sadece suyun ana parasına yani KDV çevre vergisi vb. Giderler tam alınıyor.

Üye
    maviyelken Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Annemle Etimesgut ta aski 3 kata dilekçe fotokopi ne istiyorlarsa verdim gelen cevap engellinin üzerine olması gerekiyormuş. Birde aski de kimsenin bir şey bildiği yok. Su annemim üzerine engelli kardeşim dedim tamam olur dediler ama yok ya. Bende merkeze mail e sordum engelli zihinsel ise hiçbir yetkisi olmayıp vasisi yapıyorsa engellenin üzerine olması nasıl olacak saçma değil mi? Zaten su annemin üzerine vasi de annem yapacak yap indirimi o bu şu nedir ya. Yapacakları indirim için uğraşmaya değmeyeceğinden vazgeçtim. Amaç gerçekten engelliye sunulan hizmet mi yoksa göstermelik uğraştırıcı her engelli yapmasın diye indirim mi?

Üye
    muhendis3232 Avatarı

Son Giriş
    09.03-2017
    Saat
    13:01
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar izmir izsu da bu işlemi yaptıran varmı ben sormadım ama akrabam sormuş yok tapu yok zorunlu deprem sigortası 100 tl bide sözleşme imzalatıyorlarmış raporu kimlik fotokopisi ile gelin denmiş böyle saçmalık olurmu ya bilgisi olan?? aboneliğim var zaten sadece engelli tarifeye geçeceğm

Üye
    aksiyon61 Avatarı

Gerçek Adı
    Oktay
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    15:09
    Yaşadığı Yer
    TRABZON
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1
    Blog Mesajları
    15

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar bu uygulama bütün illerde var.Sadece ankara'ya mahsus birşey değil ve bu uygulama uzun yıllardırda vardı.gereken evraklar en az %40 raporunuzla ve nufus cüzdanına sahip olmanız yeterlidir.Su muamelesini babnızın veya annenizin üzerinden alıp kendi üzerinize gecirmeniz yeterlidir..

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234