Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    metehan50* Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:04
    Yaşadığı Yer
    Afyon
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    7

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selamlar.Arkadaşlar ben Nevşehirde ikamet etmekteyim.Bulunduğum yerdeki oto parkların çounluğu özelleştirildi.Özürlü plakalı bir aracım var. Aracımla dışarı çıktığımda park etme konusunda sorun yaşıyorum.Gerek belediye gerek se özel oto parklar ücret almadan aracı park ettirmiyorlar.Mutlaka ücret istiyorlar. Ücret istemeleri yasal mı? Bunları kimlere şikayet etmek lazım. Saygılarla....

Üye
    alifatih1958 Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    08.04-2017
    Saat
    14:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/B.Çekmece
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Bir defa özel otoparklar sakat sağlam ayrımı yapmaksızın ücret alıyorlar ve mevcut ekonomik sistem (serbest piyasa ekonomisi) çerçevesinde bunun engellenmesi hemen hemen mümkün değil..
    Asıl sorun belediyenin veya belediye şirketlerinin işlettiği otoparklarda ortaya çıkıyor.. Bunun için de, araba sahibi olsun veya olmasın, yörenizdeki tüm sakatların etkin ve organize bir şekilde belediye nezdinde ciddi bir girişimde bulunması gerekir diye düşünüyorum..

Üye
    yasar2456 Avatarı

Gerçek Adı
    yaşar
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:56
    Yaşadığı Yer
    NEVŞEHİR
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    metehan kardeşim nevşehirdeki özelleşen otoparklarda ücret alınmıyor,özelleşeli özürlü araçardan park ücreti alınmıyor ücretsiz sürede yok,önce bunu düzelt ha terminal otoparkından bahsediyorsan o doğru ordan alıyorlar ama şehir içinde yani ziraat bankasının ordaki yerlerden ücret alınmıyor .