Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    karr Avatarı

Son Giriş
    26.04-2010
    Saat
    10:17
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    nisan rüzgarı,

bende hep türümün tek örneğiyim sanırdım da meğer yanılmışım tesadüfe bak ki bende alman edebiyatı mezunuyum. sonradan oldu işitme kaybım. ve dudak okuyorum.

ancak kesinlikle diğer işitemeyenler tarafından hiç dışlanmadım. ama anlaşmakta zorlandık. çünkü ben konuşabilirken onlar konuşamıyordu. ben dudak okurken onlar işaret dilini kullanıyordu. ama nasıl olursa olsun anlaşmanın bir yolu olduğu inancıdayım bu yüzden zorlanmadım. ancak işitebilenler dünyasında zorlanmalrım oldu. çünkü çok soru sormak çok cevap beklemektir) insanlar bir süre sonra sıkılıp uzaklaşıyorlardı. halen de olur ama işitememek gerçek dostları bulmamaı sağladı. ve geröek aşkı... o yüzden..

nasıl işitme engelli oldun desem? kitap çevirilerin var mı hiç?

selamlar..

MisafirN
    Misafir Üye
    MisafirN Avatarı

................

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:10
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    959
    Verilen Beğeniler
    1.251

KRAL, foruma isim yazmayalım e mi?
    İnsanlar isimleriyle tanınmak isterlerse zaten bunu kendileri yapar..
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    karr Avatarı

Son Giriş
    26.04-2010
    Saat
    10:17
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

nisan rüzgarı,

kitap çevirinin olması güzel birşey. insanın adının yazdığı bir eseri olması kadar hoş birşey yok sanki.. çeviride bir eserdir. benim ne yazık ki henüz kitap çevirim hiç yok. ancak birçok başka esere imza attım sayılır

bir dönem beyoğlu işitme engelliler derneğine takılırıdm. ancak ortada kaldığımı farkettim. çünkü onlar hem konuşamıyor hem işitemiyordu. ancak normal insanlarda duyabiliyor ve konuşabiliyordu. eh bende bambaşkayım derdim hep hala derim... ama benim gibilerde varmış. ne güzel...

mailine de yazacağım nisan rüzgarı....

iyilikler...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:10
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    959
    Verilen Beğeniler
    1.251

>"isim yazmak ta bir amacım yok"

biliyorum.
    Ben sadece yukarıda yazdığım gerekçeden dolayı ismi sildiğimi belirtmek istedim o kadar...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

MisafirN
    Misafir Üye
    MisafirN Avatarı

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    O ZAMAN BİR GÜN BELİRLEYİP HERKES BELİRLENEN YERE GELİR TANIŞIRIZ?

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12