Sayfa 4 / 9 İlkİlk 12345678 ... SonSon
Toplam 125 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    AO SAN BANDIRMA Avatarı

Son Giriş
    04.04-2017
    Saat
    15:33
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ÖNEMLİ DUYURU‏

6111 Sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması İle İlgili "TORBA KANUN UYGULAMALARI” kapsamında (Emlak Vergileri, ÇTV, İlan Reklam Vergisi, Harcamalara Katılım Payı, Kira Gelirleri ve Belediye Hizmet Gelirleri) yapılandırma için son başvuru süresinin ve Emlak ÇTV ödemeleri için son ödeme tarihinin 31 Mayıs 2011 Salı günü olması nedeniyle Belediye Veznelerimiz (Merkez Bina ve Balıkhali Binası), Emlak ÇTV Şefliği, Su İşletme Şefliği ve İcra Takip Servisi 28-29 Mayıs 2011 Cumartesi ve Pazar günleri saat 09:00-17:00 arasında hizmet verecektir.
    Kentlimizin bilgisine sunulur.
    www.canakkale.bel.
    bilgi@canakkale.bel.tr

Üye
    AO SAN BANDIRMA Avatarı

Son Giriş
    04.04-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ...‏

sinav 03.05.11 - Bandırma ve Çanakkale Belediyeleri ve engelliler
    4-5 Haziran 2011 Cumartesi ve Pazar günü 10:00-12:00 saatleri arasında yapılacak olan 7. ve 8. sınıf “Seviye Belirleme Sınavları“, İlimiz Merkezi'nde Çanakkale Anadolu Öğretmen Lisesi, Barbaros Hayrettin Paşa İlköğretim Okulu, Çanakkale İbrahim Bodur Anadolu Lisesi, Çanakkale Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Ömer Mart İlköğretim Okulu ve Çanakkale Milli Piyango Anadolu Lisesi okullarında gerçekleşecek.
    Yapılacak olan sınavlara ilişkin Belediyemiz tarafından gerekli önlemler alınmış olup, kentlimizinde konu hakkında duyarlı olmasını rica eder, öğrencilerimize başarılar dileriz.

T.C. Çanakkale Belediyesi

SPOR OKULLARINI AÇIYOR...‏

Çanakkale Belediyespor her yıl yaz aylarında gerçekleştirdiği yaz spor okullarını bu yıl da açıyor...
    Basketbol, voleybol, yüzme, bisiklet, jimlastik , satranç gibi çeşitli spor dallarında, yaş gruplarına göre açılacak yaz spor okulları 20 Haziran Pazartesi günü başlayıp, 09 Eylül Cuma gününe kadar devam edecektir.
    Kayıt yaptırmak isteyeneler 16 Mayıs-20 Haziran tarihleri arasında Çanakkale Belediyespor Kulübü (Belediye İş Merkezi) ve Çanakkale Belediye Spor Merkezi (Yüzme Havuzu) 'ne başvuru yapabilirler.
    Detaylı bilgi için aşağıdaki linki tıklayınız...
    http://www.canakkale.bel.tr/bpi.asp?caid=226&cid=12883

ÇANAKKALE ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TERMİNALİ AÇILIYOR...
    Çanakkale Belediyesi’nin kentin gelişen ihtiyaçlarına uygun, modern ve işlevsel yeni bir alanda yeni bir terminal alanı yaratmak amacıyla çalışmalarına başladığı Çanakkale Şehirlerarası Otobüs Terminali açılıyor…
    Kentimizde şehirlerarası karayolu ulaşımından faydalanan yolculara çağdaş standartlarda hizmet edecek, artan taleplere nitelikli çözümler sunacak Çanakkale Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin açılışı 15 Haziran 2011 Çarşamba günü saat 17.00’da Çanakkale – Bursa Karayolu 4. km yeni şehir mezarlığı mevkiindeki yerinde gerçekleştirilecek.
    Yap-İşlet-Devret modeli ile 15 yıllığına Büyük İstanbul Otobüs İşletmeleri A.Ş.’ne ihale ile verilen yeni terminal alanının açılışına kentlimiz de Çanakkale Belediyesi önünden saat 16.30’da hareket eden araçlar ile katılım sağlayabilecek.
    www.canakkale.bel.tr

<H2 class=ReadMsgSubject>ÇANAKKALE BELEDİYESİ'NDEN ÖĞRENCİLERE MEZUNİYET HEDİYESİ‏</H2>

İlköğretim ve Ortaöğretim okullarının bu yıl 14-15 Haziran 2011 tarihlerinde 18 Mart Stadyumu'nda gerçekleştireceği 2010-2011 eğitim – öğretim yılı mezuniyet töreninde Çanakkale Belediyesi organize ettiği konserler ile öğrencilere mezuniyet hediyesi sunuyor.

14 Haziran 2011 Salı günü gerçekleştirilecek olan İlköğretim okulları mezuniyet töreninde “Grup 84” isimli rock müzik grubu öğrenciler ile buluşurken, 15 Haziran 2011 Çarşamba günü Ortaöğretim okulları mezuniyet törenine Ogün Sanlısoy damgasını vuracak.
    haziran 2011 11 - Bandırma ve Çanakkale Belediyeleri ve engelliler
    haziran 2011 12 - Bandırma ve Çanakkale Belediyeleri ve engelliler
    14 -15 Haziran tarihlerinde Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organizasyonu gerçekleştirilecek olan her iki mezuniyet töreni de 19:00-22:00 saatleri arasında tören programı ile başlayarak, Çanakkale Belediyesi’nin organize ettiği konserler ile devam edecek.
    Çanakkale Belediyesi'nin öğrencilere mezuniyet hediyesi olarak organize ettiği konserlere kentlide katılım sağlayabilecek.
    Tüm kentliyi geleceğimizin söz sahiplerine destek olmaya davet ediyoruz.

ÇOCUKLARIN YAZ TATİLİ DOLU DOLU GEÇECEK...‏

07–15 yaş arası çocuklara yönelik olarak Çanakkale Belediyesi ve Yerel Gündem 21 işbirliğinde Çanakkale Belediyespor’un katkılarıyla düzenlenen ücretsiz Yaz Okulu başlıyor.
    Yaz okulu 27 Haziran–05 Ağustos tarihleri arasında haftada 3 gün 13.00–17.00 saatleri arasında Deniz ve Rüzgar Sporları Merkezi ile Çanakkale Belediyespor Yüzme Havuzunda gerçekleştirilecektir.
    Yaz Okulunda Yüzme, rüzgâr sörfü eğitimleri ile yaratıcı drama, toprak şekillendirme, öykülere yolculuk, geleneksel çocuk oyunları, dans atölyeleri yapılacaktır.
    Yaz okullarına katılmak isteyenler 27 Haziran 2011 Pazartesi gününe kadar Yerel Gündem 21 ve Çanakkale Belediyesi Basın Yayın ve Halkla ilişkiler Müdürlüğü İletişim Masalarına başvuruda bulunabilirler.
    www.ca

Üye
    AO SAN BANDIRMA Avatarı

Son Giriş
    04.04-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ENGELLİYE HİZMETE ENGEL YOK,
    engelliye hizmete engel yok - Bandırma ve Çanakkale Belediyeleri ve engelliler
    Bandırma Engelliler ve Engelli Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetici ve üyeleri, Belediye Başkanı Sedat Pekel’i yeni belediye binasındaki makamında ziyaret etti. Bandırma Engelliler ve Engelli Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hüseyin Uçar ve çok sayıda engelli üyenin katıldığı ziyarette konuşma yapan Belediye Başkanı Sedat Pekel, “Engelliye hizmete engel yok” dedi.
    09 Ağustos 2011

Bandırma Engelliler ve Engelli Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetici ve üyeleri, Belediye Başkanı Sedat Pekel’i yeni belediye binasındaki makamında ziyaret etti.
    Bandırma Engelliler ve Engelli Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hüseyin Uçar ve çok sayıda engelli üyenin katıldığı ziyarette konuşma yapan Belediye Başkanı Sedat Pekel, “Engelliye hizmete engel yok” dedi.

bsk - Bandırma ve Çanakkale Belediyeleri ve engelliler

Kentimizdeki engellilere yönelik gerçekleştirdikleri hizmetlerden bahseden Belediye Başkanı Sedat Pekel, “Hizmete geldiğimiz günden beri, engelli vatandaşlarımıza yönelik pek çok hizmete imzamızı attık. Sosyal belediyecilik anlayışıyla engelli vatandaşlarımıza sahip çıktık ve onların her türlü ihtiyacını karşılamak için kolları sıvadık. Bu kapsamda hiç de azımsanmayacak başarılı çalışmaları halkımızla buluşturduk. Her kapak bir adım ismiyle bir tekerlekli sandalye projesi başlattık. Tabi bu projemizde halkımızın desteği de çok büyük. Halkımızın duyarlılığı ve desteği sayesinde topladığımız kapaklarla, pek çok engelli vatandaşımıza tekerli sandalye hediye etik. Bunun dışında engelli vatandaşlarımıza, yolarda ve caddelerde daha rahat ulaşım imkanı sağlama adına kaldırım rampaları yaptık. Çocuklarımız arasında engeli kaldırarak çocuklarımızı kucaklaştırmak için engelli çocuklarımızın da kullanabileceği kapasitede bir oyun parkını hizmete aldık. Sahil bandında, bir çok engelli tuvaletini hizmete açtık. Bundan böyle de engelli vatandaşlarımıza yönelik hizmetlerimiz artarak devam edecek. İçinde bulunduğumuz kutsal Ramazan ayında da engellilerimize yönelik sosyal bir hizmeti daha gerçekleştirerek hep birlikte bir iftar yemeğinde bir araya geleceğiz.”dedi.

dr 1  - Bandırma ve Çanakkale Belediyeleri ve engelliler

Daha sonra, Belediye Başkanı Dursun Mirzayı da ziyaret eden heyet, Mirza ile birlikte belediye binasını gezdi

48.Uluslararası Troia Festivalinde BUGÜN....
    19:00 Panel - "Çanakkale Yöresi - Biga Yarımadası'nda Madencilik Etkinlikleri ve Çevre"
    Oturum Başkanı Prof.Dr. Murat TÜRKEŞ
    Prof.Dr. Kenan KAYNAŞ - Ziraat Mühendisi Hicri NALBANT - Orman Mühendisi Salih SÖNMEZIŞIK
    Prof Dr. Osman DEMİRCAN
    YER : Halk Bahçesi Telefon Cafe Önü

21:30 Rusya Halk Oyunları Topluluğu - Çanakkale Halk Eğitim Merkezi Halk Oyunları Ekibi
    YER : Yeni Kordon 3. Sokak

21:30 Meksika Halk Oyunları Topluluğu
    YER : Esenler Toplum Merkezi Önü

21:30 Yunanistan Halk Oyunları Topluluğu
    Sokak Müzisyenleri - Sihirbaz Gösterileri - Jonglör Gösterileri - Canlı Heykel - Pandomim
    YER : İsmetpaşa Mahallesi Muhtarlık ve Hizmet Evi Önü

21:30 Polonya Halk Oyunları Topluluğu
    YER : Kordon - Çağlar Kaynak Basket Sahası

21:30 Konser - Emre AYDIN
    YER : Cumhuriyet Meydanı

21:30 Konser - TANİNİ - "Dokunuşlar"
    Bilgin CANAZ - Ney, Tahir AYDOĞDU - Piyano, Hakan A.TOKER - Kanun
    YER : Çimenlik Kalesi

21:30 Tiyatro - Leyla'nın Evi
    YER : Amfi Tiyatro

21:30 Konser - "Almanya Junges Vokalensenble - Hannover Korosu"
    ÇOMÜ Eğitim Fakültesi, GSEB Müzik Eğitimi ABD Korosu(Konuk Koro)
    YER : Süleyman Demirel Konferans Salonu

Yasaklı Üye
    romeo10 Avatarı

Gerçek Adı
    Doğukan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ya bu kadar da pes diyorum başka da bişey demiyoırum.ya bandırmada ki özürlüleree ne yapmışlarda sen bu kadar göklere çıkarıyorsun ya.bu kadar basit mi bu işler,hangi özürlünün kapısını çalmışlar,hangi özürlününn sorunlarını çözmüşler,hangi özürlü belediye binasına gittiği zaman onu bekletmeden içeri alıp ilgilenmişler,derdine derman olmuşlar.sen çıkıp bandırmada o kadar özürlü varken onların adına konuşma yetkesinii alırsın.bak dostum bana bi tane tuvalet yaptırdılar diye sayfalarca yazı yazacağına hiç yazma daha iii..her şey ne kadar güllük gülüstanlık bu nasıl bir dünyadır ya.
    Agzı olan konuşurr ama malesef boş konuşuyor.yazık gerçekten çok yazık...

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: ao san bandırma Mesajı Gör
    bandırma belediye başkanı ve başkan yardımcılarına engelliye vermiş oldukları destekten dolayı bandırma engellileri adına teşekür ederim.
    Sayın başkan ve başkan yardımcıları bandırma,yı yaşana bilir engelsiz bir kent yapmaya söz verdiler engelliye köstek deyil destek olacaklarını söylediler görüşmelerimizde önümüzdeki engellerin bir bir kaldırmaya başladılar devamını temeni ederim bandırma,da yaşayan engellilere sağlıklı mutlu ve engelsiz bir bandırma dileği ile saygılarımla.
    yaa bence siz başka yerden bahsediyorsunuz yada bizz sizin bahsettiğiniz yerde yaşamıyorus.napmışlarda engelleri ortadan kaldırmışlar allah aşkına açıklada bizdee bilelimm bu kalkan engelleri.çok komik gerçekten yaa...vallaa gülesim geldi

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: canseven Mesajı Gör
    ah bandırma bandırma 6 senelik öğrencilik hayatımda bir engelli olarak hayatı bana zehir eden bandırma.

Toplu taşıma engellilere uygun değil, kaldırımları değil engellilere sağlam insanlara bile uygun değil, sadece sehır içinde arada bir gördüğüm engelli aracı var ücretsiz onu da hiç kullanmadım.

Böyle oyunlarla, tiyatrolarla basına gösteriş yapmakla olmuyor.
    aynennn katılıyorum size.gösterişten başka bişeyyy yokkkk gerisiii boşş...

''Bandırma çok cadesi olan ve mahallesi olan bir yer Engelli otobüsü her caddeye koymaya kalksalar 15-20 adet olur buna toplu taşımacılığın gücü yetmez kaç Engelli binecek o da billinmez yine Toplu taşıma şirkrtine ayit özel Engelli Aracı Engelli Tel. ediyor evden alınıp gideceyi yere götürüyor işi bitince yine Tel . çekilip geliyor Engelliyi alıp eve bırakıyor şimdilik ulaşım bu şekilde çözülüyor. öğrenmek isdediğn kafana takılan bir şey varsa sor bu konularda yardımcı olalım''.

PARDON AMA ENGELLİ ARACINA SADECE TEL.ETMEK YETMİYOR BU KONUDA DA BİLGİNİZ OLSUN.O ARAC SADECE TEKERLEKLİ SANDALDEKİ ARKADAŞLARIMIZ İÇİNMİŞ.GERİDE KALAN ARK.ENGELLİLİKLERİ KABUL OLMUYORLARMIŞ.SONRADA GEL BURDA AHKAM KES,YOK BÖYLE ŞEY YAA....

Üye
    AO SAN BANDIRMA Avatarı

Son Giriş
    04.04-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

456 Kim olduğunu bilmiyorum Başkan ve Başkan yardımcısı ile aranızda ne var bilmem bir çok Engelli yapılanlardan memnunken sizler niye memnun deyilsiniz bilinmez Engelli Otobüsleride yakında kademeli devreye girecek bir çok şey çözülüyor sizler memnun olsanızda olmasanızda.

Yasaklı Üye
    romeo10 Avatarı

Gerçek Adı
    Doğukan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kim oldugumun bi önemi yok.bi vatandaşım yetmez mi?ayrıca öyle memnun olsanızda olmasanızda deyipte eyyamcılık yapmayın.bence sadece kendi adınıza konuşun bütün özürlülerin adına konuşmayın...

Üye
    AO SAN BANDIRMA Avatarı

Son Giriş
    04.04-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

19.08.2011 Pelivanlar Düğün salonunda Bandırma Belediyesi Bandırma Engellilerine İftar Yemeyi verecek sende gel katıl bir sıkıntın varsa Başkana ve Başkan Yardımcısına orada söyle Bandırma Engellilerin önünde.
    Bu güne kadar Bandırma da Engelli için hiç bir şey yoktu şu an bir şeyler yapılmaya başlandı yapılmayada devam edeceğinede inanıyorum. Benim Bandırma Belediyesi Engellilerle ilğili yapıştırdığım yazılar hepsi BASIN dan yalan olduğunu kimse idda edemez bundan sonrada Bandırma Belediyesi Engelliler için ne yapar ise o yazılarıda yazmaya devam edeceğim.
    Bandırma Beledyesi Engelliler için hiç bir şey yapmadığını söylüyorsun sende bir sayfa aç dekümanlarını koy olumsuz olanları Basın dan al koy hep birlikte okuyalım Belediye Başkanı ve Başkan Yardımcısı ile şahsi meselenize Bandırma Engellilerini Karıştırma kendi aranızda halledin bundan sonra yazaçağın yazılara cevap bile vermeyeceğim çünkü cidiye almıyorum?

Üye
    AO SAN BANDIRMA Avatarı

Son Giriş
    04.04-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

DUYURU

DUYAN GÖZLER KONUŞAN ELLER
    Milli Eğitim Sertifikalı

Türk İşaret Dili Kursu
    --------------------
    İşaret Dili Öğrenmeye Bir Engelliniz Var Mı?

Bandırma Belediyesi
    İletişim:Bandırma Engelliler ve Engelli Aileler Dernegi
    Telefon:714 25 23
    Kayıt Yeri:Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü

Üye
    AO SAN BANDIRMA Avatarı

Son Giriş
    04.04-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

haber 4e86123176dd8 - Bandırma ve Çanakkale Belediyeleri ve engellilerBandırma'da İşaret Dili Konuşma Kursu Açıldı 30 Eylül 2011 Cuma 22:01
    Balıkesir'in Bandırma ilçesinde işaret dili kursu açıldı.

Balıkesir'in Bandırma ilçesinde işaret dili kursu açıldı.
    Bandırma Belediyesi tarafından Bandırma Engelliler ve Engelli Aileleri Derneği'ne verilen binalarda, Türk işaret dili kursu açıldı. Açılış dolayısıyla yapılan törene Balıkesir Milletvekili Namık Havutça ve Bandırma Belediye Başkanı Sedat Pekel de katıldı. Törende konuşan Bandırma Engelliler ve Engelli Aileleri Derneği Başkanı Hüseyin Uçar, işaret diliyle konuşma kursuna ilk etapta 30 kursiyerin katılacağını belirtti.
    Bandırma Belediye Başkanı Sedat Pekel ise, herkesin engelli adayı olduğunu belirterek, "Belediye olarak engelli vatandaşlarımıza sahip çıkıyoruz. Geçen Ramazan ayında 600 engelli vatandaşımızla iftar yemeğinde bir araya geldik. Onların dertlerini dinledik. Yüzlerce engelli vatandaşa tekerlekli sandalye, akülü araba hediye ettik, etmeye devam ediyoruz. Şimdi, belediye olarak tüm işitme engellileri de destekleyip işitme engellilerine kurs açtık. Hayırlı olsun" dedi.
    Balıkesir Milletvekili Havutça, TBMM'de engelli vatandaşların daha iyi koşullarda yaşaması için çalışacağını belirtti.
    (MY-OK-Y)
    Kaynak:HABER 01

Bandırma Manşet
    Türk İşaret Dili kursu açıldı Türk İşaret Dili kursu açıldı
    Bandırma Belediyesi, Engelliler derneği ve Halk Eğitim derneğinin müşterek olarak yaşama kattıkları Türk İşaret dili kursu resmen başladı. Kursun açılışı nedeni, ile başta Belediye başkanı Sedat Pekel, Milletvekili Namık Havutça, Başkan Yardımcısı Dursun Mirza, bazı meclis üyeleri, Engelliler derneği başkanı Hüseyin Uçar ve dernek üyeleri hazır bulundu. Açılış konuşmaları ardından ders programı anlatıldı. Tuğçe Özen tarafından 2 aylık kurslarla verilecek eğitim sonrası kursiyerlere sertifika verilecek.... Source: Bandırma Manşet
    Published: 2011-09-30 17:39:07 GMT

Üye
    f-f Avatarı

Gerçek Adı
    fulya
    Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    19:49
    Yaşadığı Yer
    balıkesir/bandırma
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

HER KAPAK BİR ADIM' KAMPANYASINA BÜYÜK İLGİ
    her kapak bir adim kampanyasina buyuk ilgi - Bandırma ve Çanakkale Belediyeleri ve engelliler
    Bandırma Belediyesi’nin engelleri birlikte aşmak için başlattığı kapak toplama kampanyasında bir dayanışma örneği de Çınarlı Mahallesi, Hacıyusuf mahallesi ve ev hanımı Hanife Gülsüm ve Hayriye ateş isimli vatandaşımızdan geldi.
    07 Ekim 2011

Bandırma Belediyesi’nin engelleri birlikte aşmak için başlattığı kapak toplama kampanyasında bir dayanışma örneği de Çınarlı Mahallesi, Hacıyusuf mahallesi ve ev hanımı Hanife Gülsüm ve Hayriye ateş isimli vatandaşımızdan geldi.KÜÇÇ - Bandırma ve Çanakkale Belediyeleri ve engelliler Engelli vatandaşlara tekerlekli sandalye alınması için başlatılan 'Her Kapak Bir Adım' kampanyası her geçen gün biraz daha ilgi görüyor. Belediyeye gelerek topladığı kapakları Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğüne teslim eden Hanife Gülsüm; tüm vatandaşların da bu konuda duyarlı olmasını istedi.

İŞARET DİLİ KURSU BAŞLIYOR
    isaret dili kursu basliyor - Bandırma ve Çanakkale Belediyeleri ve engelliler
    Bandırma Belediyesi, Bandırma Engelliler Derneği ve Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle düzenlenen “Türk İşaret Dili Kursu” açılış kokteyli Belediye Başkanı Sedat Pekel ve birçok davetlinin katılımıyla gerçekleştirildi.
    03 Ekim 2011

Bandırma Belediyesi, Bandırma Engelliler Derneği ve Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle düzenlenen “Türk İşaret Dili Kursu” açılış kokteyli Belediye Başkanı Sedat Pekel ve birçok davetlinin katılımıyla gerçekleştirildi. Bu kursla birlikte işitme ve konuşma engelli olan vatandaşlarımız içinde bulundukları sosyla çevreyle ve devlet kurumlarıyla olan işlemlerinde daha kolay bir şekilde iletişimlerini gerçekleştirebilecekler” açıklamasında bulundu. Bandırma Engelliler Derneği’nin yanında yer alan dersliklerde verilecek olan eğitimler, hafta içi ve hafta sonu olmak üzere ikişerli iki grup halinde verilecek.

ANKARA ANIT KABİR GEZİSİ 1 KASIM 2011

BANDIRMA BELEDİYESİ
    KAMİL KOÇ
    ŞEKER PİLİÇ
    BANDIRMA ENGELLİ DERNEĞİ ve ENGELLİ AİLELER DERNEĞİ
    Tel: 0.266 714 25 23

Üye
    AO SAN BANDIRMA Avatarı

Son Giriş
    04.04-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

BELEDİYE BAŞKANI SEDAT PEKEL’İN TERÖR OLAYLARI VE VAN’DA MEYDANA GELEN DEPREM İLE İLGİLİ BAŞSAĞLIĞI YAZISI
    belediye baskani sedat pekelin teror olaylari - Bandırma ve Çanakkale Belediyeleri ve engelliler
    Ülke olarak yaşadığımız sıkıntılı ve acı dolu günlere ne yazık ki bir yenisi daha eklendi. Geçtiğimiz hafta içinde yaşanan terör olaylarında evlatlarımızı şehit vermenin acısı daha dinmemişken, Van’da meydana gelen deprem haberleriyle sarsıldık.
    24 Ekim 2011

Ülke olarak yaşadığımız sıkıntılı ve acı dolu günlere ne yazık ki bir yenisi daha eklendi. Geçtiğimiz hafta içinde yaşanan terör olaylarında evlatlarımızı şehit vermenin acısı daha dinmemişken, Van’da meydana gelen deprem haberleriyle sarsıldık. Bir yandan analarımızın feryatlarının ve evlatlarımızın şehit haberlerinin yarattığı tarifsiz acılar içerisinde yas tutarken diğer yandan Ülkemizin güzel illerinden olan Van’da meydana gelen 7,2 büyüklüğündeki deprem haberiyle acılarımıza bir yenisi daha eklendi. Ülke olarak yaşadığımız bu sıkıntılı günlerde birbirimize destek olmalıyız. Türk Ulusu olarak yaşadığımız bu sıkıntılı ve acı dolu günleri birlik ve beraberlik duygularıyla, dayanışmanın en güzel örnekleriyle aşacağımıza inanıyorum. Yaşanan bu büyük felakette hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır diliyorum.

BANDIRMA BELEDİYESİ

www.bandirma-bld.gov.tr/

DEPREMZADELERE YARDIM KANPANYASI Bandırma Belediyesi, Van depreminde zarar gören vatandaşlarımıza yardım kampanyası düzenliyor. 23 Ekim 2011 Pazar günü meydana gelen 7,2 büyüklüğündeki depremin mağdur ettiği vatandaşlarımızın yaşadığı sıkıntıları bir nebze hafifletmek amacıyla Bandırma Belediyesi, Sosyal Yardım Kampanyası düzenliyor. Depremden zarar gören halkımızın yaralarını sarmak ve yaklaşan soğuk hava koşullarının yaratacağı olumsuzlukların önüne geçmek amacıyla başlatılan kampanyada halkımızın öncelikli olarak şu araç ve gereçleri bağışlaması rica olunur:

ISITICI, BATTANİYE, KATALİTİK SOBA, BEBEK MAMASI, BEBEK BEZİ, KADIN PEDİ, İLK YARDIM MALZEMESİ, PİL, AYDINLATICI, KIŞLIK MONT-KABAN, ÇORAP VE KURU BAKLİYAT.

Düzenlenen yardım kampanyasına destek vermek isteyen vatandaşlarımız Eski İskele Altında oluşturulan yardım merkezine başvurulabilirler. Ayrıca Bandırma Belediyesi Halk Masası (711 11 11/2520) ve Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü (714 27 75) bu numaralardan arayıp gerekli bilgilere ulaşabilirler.
    Bandırma Belediyesi Halk Masası: 711 11 11 / 2520
    Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü: 714 27 75

ÇANAKKALE‘DEN DEPREM BÖLGESİ VAN‘A YARDIM...

Deprem bölgesinde yer alan ülkemiz yine deprem felaketi ile karşı karşıya geldi... Merkez üssü Van İli olan ve 7.2 büyüklüğündeki deprem Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki diğer İl ve İlçeleri de etkisi altına alarak büyük bir felakete sebep oldu.Doğu Anadolu Bölgesi'nde doğal afetlerin en acımasızlarından olan deprem felaketinin yaralarını bir nebze olsun sarmak amacıyla Çanakkale Belediyesi olarak AKUT aracılığıyla deprem bölgesine yardım kampanyası başlatıldı. Yardımda bulunmak isteyen kentlimiz Çanakkale Belediyesi ( 217 10 79 – 1147 ) ya da Çanakkale Belediyesi Sosyal Marketi ( 217 89 15 ) ile irtibata geçerek kışlık kıyafet, çadır, battaniye, çocuk bezi vb. bağışında bulunabilirler.Bu konuda son derece hassas davranarak yardım konusunda gösterdikleri duyarlılıktan dolayı kentlilerimize teşekkür ederiz...24.10.2011

Üye
    AO SAN BANDIRMA Avatarı

Son Giriş
    04.04-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

BİLĞİLENDİRME

T.C. Çanakkale Belediyesi

Çanakkale Belediyesi tarafından her yıl 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında organize edilen Fener Alayı ve Havai Fişek Gösterileri, son günlerde ülkemizde yaşanan hain terör saldırıları ve Van İlimizde meydana gelen deprem felaketi nedeniyle bu yıl gerçekleştirilmeyecektir. Kentlimizin bilgisine sunarız…www.canakkale.bel.tr

Üye
    AO SAN BANDIRMA Avatarı

Son Giriş
    04.04-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

alper başarılarınızın devamını dilerim Bandırma dan BALIKKESİR e sayğılarımla

www.engelsizonlar.com

Üye
    AO SAN BANDIRMA Avatarı

Son Giriş
    04.04-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Gezi ANITKABİR ve TBMM

Bandırma Belediyesi
    Bandırma Kamil Koç
    Bandırma Engelliler ve Engelli Aileler Derneği
    Katkıları ile

Üye
    AO SAN BANDIRMA Avatarı

Son Giriş
    04.04-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    GEZİ ANITKABİR TBMM
    BANDIRMA BELEDİYESİ
    BANDIRMA KAMİL KOÇ Vermiş oldukları destekten dolayı BANDIRMA ENGELLİLER DERNEĞİ olarak TEŞEKKÜR Ederiz.

Bandirma Engellilerderneği (Albümler

Sayfa 4 / 9 İlkİlk 12345678 ... SonSon