Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gulcanmanisa Avatarı

Son Giriş
    16.09-2014
    Saat
    14:46
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANI AZİZ KOCAOĞLU,

22 NİSAN 2007 PAZAR GÜNÜ KONAK SAHİLİNDE ENGELLİ PLAKALI ARACIMIZ İLE SAHİLDE AİLEMLE HAVA ALMAK İSTEDİK. ENGELLİ LEVHASI BULUNAN YERE PARK ETMİŞTİK GÖREVLİ OLAN OTOPAKÇI ENGELLİ PLAKALI OLDUĞU HALDE ARACIMIZA 3YTL FİŞ KESEREK OTOPARK ÜCRETİ ALMAK İSTEDİ.
    BEN O ANDA ÇOK ÜZÜLDÜM.İZMİR'E HİÇ YAKIŞTIRAMADIM. GECEN SENE BÖYLE BİR UYGULAMA YOKTU. ENGELLİNİN ZATEN BİR GELİRİ YOK TÜRKİYE'DE ŞARTLARINDA YAŞAMAK ZATEN ENGELLİLER İÇİN İŞKENCE HALİNE GELMİŞ, ZATEN ENGELLİ KONUSUNDA DİĞİER ÜLKELERDEN ÇOK ÇOK VASAT DENECEK DURUMDA GERİYİZ. BİR DE ENGELLİNİN YAŞAMASINA GEZMESİNE ENGEL OLACAK OLUMSUZ YÖNELİK ŞARTLAR ORTAYA KOYARSAK O ZAMAN ENGELLİ İÇİN YAPTIĞINIZ PROJELERİN HİÇ BİR DEĞERİ VE ÖNEMİ KALMAZ
    BEN BU UYGULAMADAN UTANÇ DUYUYORUM VE İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ OLARAK ENGELLİ PLAKALI ARACLARDAN OTOPARK ÜCRETİ ALINMAMASINI RİCA EDİYORUM.

LÜTFEN ENGELLİLERİN HAYATINI KOLAYLAŞTIRILACAK PROJELERE İMZA ATALIM DERKEN BİZİM HAYATIMIZI HEM MADDİ HEM DE MANEVİ YÖNDEN ZORLAŞTIRMAYIN.

Üye
    wedo Avatarı

Gerçek Adı
    WEDO
    Son Giriş
    09.06-2017
    Saat
    01:34
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Gülcan sanırım orada o görevlinin iş güzarlığı var, oysa izmirde engelli açık otoparklarından para alınmıyor.Sadece katlı otoparklarda alınır, ancak trafikten gerekli belge alındıysa o zaman katlı otoparklardanda alınmaz.

Üye
    yakaza7 Avatarı

Son Giriş
    13.09-2012
    Saat
    12:40
    Yaşadığı Yer
    MANİSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merhaba
    Ben Manisa'da oturduğum halde İzmir'e geldiğim zamanlarda otoparklardan ücret almıyorlar. Görevlileri bu konuda uyarmamızın yeterli oacağını düşünüyorum