Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nova Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:02
    Yaşadığı Yer
    bodrum/mugla
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    8

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaslar umarım dogru yere topik açmışımdır? acaba izmire yerleşsemmi diyorumda.. o yuzden izmirde yasayan arkadaslar varsa yasadıkları yerleri yada tavsiye edebilecekleri semt varsa..yazarlarsa sevinirim... bide iş imkanları nasıl acaba yada maliyetler... hos bende su anda ucuz bi yerde yasamıyorum...ama genede tavsiye etceginiz yerlerde ev ve dukkan kiraları ilgili bilgilerde verebilirseniz ii olur..saygılar

Üye
    sankha Avatarı

Gerçek Adı
    oktay
    Son Giriş
    20.06-2017
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    Tibet
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sanırım sitede tekerlekli sandalye ile izmirde yaşayan arkadaşlar var ve bu sorunuza en iyi cevabı verecek olanlar onlardır diye düşünüyorum ki , bana sorarsanız izmir yaşanıcak, yaşlanılıcak ender şehirlerden biridir ve rahat edeceğiniz bir şehirdir kesinikle... İş olarak işinizin ne olduğunuzu veya nasıl bir iş düşündüğünüzü söylerseniz buna cevap verebiliriz dimi ama

Üye
    nova Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bodrum/mugla
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    8

valla meslek turızmcı.. ne ıs olsa yaparım yani saka bi yana turizm işletmecisiyim 4 yıllık üniversiteden..asıl brans seyahat işletmeciliği ama 4 yıldan fazladır kendi işyerim var.. cafe-bar-restorant kırması ufak bi yer.. ama bi daha ticaret yapmayı düşünmüyorum...hele hele turizm asla cunku bizlerin duzenli yasaması lazım??turizm yada cafe-bar turu işlerde tam tersi.. gecen yok! gunduzun yok! tatilin yok!! yediğin içtiğin yada uyudugun saat belli diil.. o yuzden bi işte calısmak daha cazip geliyor.. belli saatler, maasın belli, haftasonu yada yılbası-resmi tatiller falan.. bilmiyorum zor olurmu ama.. özürlü kadrolarında bişiler bulunur herhalde?? sonucta ingilizcem almancam hatta fransızcamda var ama fransızcayı konusamıyorum ama diplomamda yazıyor... artı toplam kalite-pazarlama-bilgisayar-muhasebe-insan kaynakları gibi egitimlerde aldım üniversitedede.. zaten senelerdir kazadan öncesindede bi sürü iş yaptım.. bunların arasında yakın zamanda gayrimenkul danısmanlığı(emlakcılık yani) falanda var.. otelcilik yada bi ihracat-ithalat yapan şirket.. ne biliim hersey olur aslında..yeterki hafta sonu ve aksamları benim olsun :wink: :wink: :wink:

cem
    Misafir Üye
    cem Avatarı

Selam nova.
    Ben doğma büyüme İZMİR liyim.
    İzmir de bir ön araştırma yapmak istediğin zaman bana haber verirsen,sana rehberlik yapabilirim.
    Oturmak için sana şimdilik önerebileceğim yerler,Bornova,Şirinyer,Karşıyaka...
    Buralarda yokuş yok denecek kadar az.
    Hele Bornovada bırak yokuş,meyil bile yok desem yalan olmaz hani.
    İş konusuna gelince...
    Ben 99 yılına kadar 9Eylül üniversitesi önünde cafe işlettim.Müşterileri öğrenci,bar havası olan,çeşitli yiyecek-içeceklerin olduğu bir kumpir-cafe idi.
    Şimdi oyun+internet salonum var.Hangi iş hangi yerde olur iyi kötü bilirim.
    İZMİR güzeldir,seveceksin.......
    Kar yağmaz,yaz mevsimi kışa kadar sarkar,sıcak bir memlekettir.
    Canlı kameradan izlemek istermisin?TIKLA OZAMAN...
    http://www.otoce.8m.com

Şirinyer benim oturduğum yer.İşte sana birkaç resim:
    6q 2 forbes1 - [Soru] İzmir"in hangi semti tekerlekli sandalye ile yaşamaya daha müsait..? 6q 1 forbes3 - [Soru] İzmir"in hangi semti tekerlekli sandalye ile yaşamaya daha müsait..?
    6q 1 forbes4 - [Soru] İzmir"in hangi semti tekerlekli sandalye ile yaşamaya daha müsait..? 6q 1 F3 - [Soru] İzmir"in hangi semti tekerlekli sandalye ile yaşamaya daha müsait..?
    6q 1 forbes5 - [Soru] İzmir"in hangi semti tekerlekli sandalye ile yaşamaya daha müsait..?

Üye
    hakanım Avatarı

Gerçek Adı
    why
    Son Giriş
    06.01-2016
    Saat
    11:38
    Yaşadığı Yer
    AKDENİZ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

CEM ABİ YAF ÇOK GÜSEL BEN İSMİRE TASINACAM....

Üye
    nova Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bodrum/mugla
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    8

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    saol cem zaten bende izmire cok uzakta değilim,bu hafta içi gelcem izmire,bi kaç gun kalıp etrafa daha ciddi gozle bakıcam zaten.. sana özel msjda msn adresimi yazdım,eklersen gorusuruz