Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hakangoz Avatarı

Son Giriş
    30.04-2017
    Saat
    11:49
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Herkese merhaba
    Benim bir sorunum var. Yüzde 90 engelliyim, dışarıda akülü sandalyeyle dolaşıyorum. Yollarda karşıdan karşıya geçerken rampaları kullanıyorum, fakat bazı rampalar nedense rampa özelliğini kaybetmiş. Özellikle bir tanesi varki bildiğin çukur, ve su yolu olmuş. Hatta bir defasında o çukurda takldım, Allahtan yanımda biri vardı da yardım etti. Yoldan devamlı arabalar geçiyor ve çok süratliler, bir gün kaza geçirmekten korkuyorum. Bu sorunu nereye bildirebilirim, bu çukuru kim düzeltebilir?

Üye
    AO SAN BANDIRMA Avatarı

Son Giriş
    04.04-2017
    Saat
    15:33
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

BELEDİYE,YE HALK MASASI veya BEYAZ MASAYA ŞİKAYETİNİ BİLDİRİYORSUN ŞİKAYET ETTİĞİN YERİ ADRESİ TAM OLARAK VERİYORSUN KAYIT NUMARASI AL VEYA TEL. VERDİĞİNDE MESAJ OLARAK GELİYOR YAPILINCA AYRICA MESAJ GELİYOR BİLGİLERİNE.

Üye
    Alman Avatarı

Gerçek Adı
    Selçuk
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:28
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    8

Üstteki ark.ın belirttiği gibi bağlı olduğun belediyeye başvurabilirsin. Umarım senin için olumu sonuçlanır hakan tüm temennim bu yönde.

Üye
    Sema Avatarı

Gerçek Adı
    Sema
    Son Giriş
    18.07-2017
    Saat
    13:38
    Yaşadığı Yer
    A.
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    6
    Blog Mesajları
    28

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ana yollar, cadde, bulvar ve meydanlar için büyükşehir belediyesine, diğer yerler için ilçe belediyesine başvurun. Web sayfalarında istek ve şikayetlerinizi iletebileceğiniz bölüm var diye biliyorum.