Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Ş.ALİ Avatarı

Gerçek Adı
    şerifali
    Son Giriş
    24.01-2017
    Saat
    13:48
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HERİŞİ HALLETTİ ŞİMDİ SIRA ENGELLİLERE GELDİ ENGELLİLERE ENGEL KOYDU Ben % 59 ortopedik engelliyim aracımda engelli aracı yaklaşık bir buçuk yıl önce büyük şehir bldyesine müracaat ettim evimin önüne engelli park levhası koydular fakat bugün söktüler ve benim gibi bir çok engelli için aynı işlemi yaptıklarını söylediler ayrıca eşimde % 72 engelli Büyükşehir Belediyesi nin engellilere yaptığı bu engel biz engellileri çok üzdü ve zor durumda bıraktı tabiki kendisinin bizim gibi park sorunu yok ayrıca manisa nın bütün cadde ve Sokaklarını daralttı trafik sorununu keşmakeş yaptı biz engelliler araçlarımızı evimizin önü veya başka sokaklara zorda olsa bir şekilde park edeceğiz mevcut yerlerimiz dursa idi değişen ne olurdu nasıl olsa bu araçlar biryere park edilecek Büyükşehir Belediyesi ne yada başkanına zararımız ne olur du veya bir zararımız mı vardı da kaldırıp bize engel koydu zaten bu adam büyük şehir belediye başkanı seçileli manisa sıkıntılardan kurtulamadı biz manisalı engelliler olarak yardımlarnızı bekliyoruz

Üye
    hasaner Avatarı

Son Giriş
    23.09-2016
    Saat
    12:01
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

manisa büyükşehir belediyesi tekerlekli sandalye dağıtmak dışında ne yaptı ki? onlarda bağışlarla gelenler falan sanırım. defalarca ulaşım koordinasyon daire başkanlığını aradım otobüslere binince bastığımız kartlar için. otobüse biniyoruz kart basıyoruz ücretsiz biniş diye ortalık inliyor vebalı gibi herkes bize bakıyor. şimdide vize diye birşey çıkarmışlar neymiş efendim kartın vizesi dolmuş vize yaptıracakmışız. sürekli raporuma kentkart vize istiyor çok ilginç.
    engelliler için manisa büyükşehir belediyesi hi. bir zaman çözüm odaklı çalışmamış daha çok köstek olmuştur.

Üye
    semicivan Avatarı

Son Giriş
    29.11-2017
    Saat
    21:04
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benimde engelli park yerini manisa belediyesi kaldırdı.Gerekçe olarakta yüzde dosanın altındakilerin kaldırılacağını söylediler. benim engelim ortepedik yüzde yetmiş bize verilen hakkı niye alıyorsunuz tekrar dilekce verdim birde BİMER yazdım bakalım sonuç ne cıkacak.

Üye
    ahmetturan Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:24
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Akepe mhp chp bütün belediyeler aynı devlet devlet olmaktan çıktı kabile devleti oldu.