Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sessizlik_80 Avatarı

Son Giriş
    29.03-2017
    Saat
    22:54
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar belki hiç kimse bu yazdığımı okumayacak belki silinecek açılan konu ama yazmak istedim,eylülde ek atama dedindi dört gözle eylülü bekledik,yok ekim dendi,bizi hayatımız zaten hep beklemeke geçmedimi ya,hastalıklar tedaviler,ilaçlar bekleyiş "Sabır" zannetmeyin ki bu isyanın cümleleri,nefsimizin ağır basması,biz asıl imtihandan o düşünceden uzaklaşınca çıkılmaz geliyo bu hayat,ben hem cp hastasıyım hem bipolar hemde panik atak hastasıyım zorlanıyorum ve sabır ve bekleyiş zor geliyor nefse.32 yaşındayım,isteğim o dur ki,şu hastalıklarım hafifleyip bir ev bark kurmak anlamını kaçırdığım hayatıma bi anlam verebilmek,bunların hepsi nefsi istekler mi,bazı bazı heveslerim kaçıyo her sarılışımda dibe doğru kayması hayatın,bazen sıfır da olmakta çok önemli.ben şuı an sıfırda olmak isterdim,şu an şükür bi işim var her ne kadar özel sektör ve zorlayıcı yanları olsada.işsizdim sağlıklıydım,son 4 senedir işim var ancak sağlığım bozuk.işsizlikten alelade bir işe girdim hayatın dibini gördüm.İşsizlik çok kötü lakin sağlığımdan daha ötesi yok arkadaşlar.şöyle düşünmeli eğer sağlığınız yerinde çalışacak sağlığınız varsa öte tarafı çok üstelemeyin,sağlık gidince işinizde olsa,o iş şu an benim için öyle yükten başka bişey değil.Şu an epey bir süredir araştırıyorum malül emekliliğini, bir zamanlar üretmek aktif katılmak hayata idealist fikirlerim vardı,herşey yalan olup gidiyor.Eğer öte tarafta sorgu suale inancım olmasa bu yaşı zaten görmezdim.Bunları neden yazıyordun diyorsanız,eğer ki çalışacak sağlığınız varsa şükredin.işszizliğe kahretmeyin.Gerçekten sağlıktan ötesi boş.Maddi durumumuzda şükür iyi ama huzur mutluluk sağlık hayatta düzen tutturmak sadece " KADERDİR" gerisi boş.........zaman ayırıp okuduysanız telekkürler arkadaşlar.en kısa zamanda silinecektir ama bir kişi okuyup iç ferahlığı olursa ne mutlu bana

Üye
    SoN_sAvAşÇı Avatarı

Son Giriş
    03.03-2017
    Saat
    22:46
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kardeş sonuna kadar haklısın hepimiz ayrı ayrı imtahandayız şükür halimize

Üye
    YassaX Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sessizlik_80 kardeşim; yukarıdaki yazının tamamını okudum ve sana 5 tane sevdiğim söz & cümle yazmak istiyorum :

1-) ‎"Hoşunuza gitmeyen şeyde hayır olabilir. Allah bilir siz bilmezsiniz ..." (Bakara Suresi 216. Ayet)
    2-) " Kolun kırıldı diye üzülme; belki ALLAH o kırılan kolunun yerine sana kanat verecek ... " (Hz. Mevlana)
    3-) "Sopayla kilime vuranin derdi kilimi dövmek değil, tozu almaktır. Allah sana sıkıntı vermekle tozunu,kirini alır. Niye kederlenirsin? ... " Hz.Mevlana (r.a.)
    4-) " Üzülme ! Bir şey olmuyorsα; Yα dαhα iyisi olαcαğı için yα dα gerçekten de, Olmαmαsı gerektiği için olmuyordur ... "
    5-) " Yorgunum !!! Çünkü ; Yorgunluğumun, Yaşamak Gibi Bir Anlamı Var ... "

Saygılar ...

Üye
    fatoş60 Avatarı

Gerçek Adı
    fatoş
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Turhal, Tokat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

haklısın arkadasım. saglıgımız yerınde olmayınca dünya bizim olsa neye yarar.

Üye
    sessizlik_80 Avatarı

Son Giriş
    29.03-2017
    Saat
    22:54
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar Allah razı olsun hepinize değer bilip kıymet verip yazdığınız yorumlar için ayrı ayrı teşekkür ederim...

Üye
    YassaX Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sessizlik_80 ; Amin İNŞALLAH ... ALLAH SENDEN DE; CÜMLEMİZDEN DE RAZI OLSUN İNŞALLAH ...