Sayfa 1 / 5 12345 SonSon
Toplam 65 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kaderimsee çekerim.. Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:38
    Yaşadığı Yer
    Ürgüp
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    89

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bazen delirecekk gibi oluyorum yaşamak çok anlamsız geliyor. para mı,para hiç bişey bi halta yaramıyo,yaramazda.
    karşımdakileri kırdığımı düşünüyorum, aşırı küfürbaz oldum.
    şuan yalnız olmama karşın birileri benim hakkımda konuşuyor sanki bundan da rahatsız oluyorum.
    gece aniden sesler duyyorum garip garip sesler uyandırıyo beni korkuyorum.
    sanki yatağın yanı başında biri beni izliyor yakalayacakmış gibi bir his var içimde.
    aileme yakın larıma karşı anlamsız konuşuyorum bunun farkına varıyorum ama kendime dur diyemiyorum.
    BEN BÖYLE DEĞİLDİM ARKDAŞLAR BÖYLE DEĞİLDİM.
    bunlara aileme yada birine anlatsam bana inanmazlar.
    kendimi bazen hiç kontrol edemiyorum kendime zarar verme hissi var içimde,

Üye
    By_RoniN Avatarı

Gerçek Adı
    Coşkun
    Son Giriş
    16.07-2015
    Saat
    23:13
    Yaşadığı Yer
    Yozgat/Şefatli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kardeş bence biraz dualara sığın birçok sıkıntıyı alip göturur kalbinden

Üye
    Sehribanu Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:17
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    60
    Verilen Beğeniler
    9
    Blog Mesajları
    1

Hekime gitmeniz iyi olur...

Üye
    sgurkan Avatarı

Gerçek Adı
    Sultan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    55
    Verilen Beğeniler
    17

yaradana sığının dua edin,sabırlı olun,olun ki,günün birin de bak nasıl mutlu olacaksınız,herşeyin yeri ve zamanı var,zamanı gelmeden hiç birşey gerçekleşmez buna inanın va Allah'a dua ediniz.Dualarımız sizinle.Allah sıkıtılarınızı en kısa zaman da atmak nasip etsin ve sabırlar versin..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    939
    Verilen Beğeniler
    1.231

Kardeşim, böyle şeyler hepimizin başına geliyor. Sakin olmalı ve en kısa sürede bir psikologa gitmelisin. Sakın, ama sakın kendi başına baş etmeye çalışma bu hislerinle. Psikologla görüşüp ilaç tedavisine başladığında, göreceksin, bu yorucu sıkıntılarından kurtulacaksın...

Bu tür duygular kendi başına baş etmesi mümkün olmayan duygulardır. Eğer ihmal edersen, kısa sürede çok daha ciddi sonuçlara ulaşabilir. Yarından tezi yok doktora git ve lütfen buraya da bilgi yaz.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Siz şu konuda kullandığınız ilaca karşı bağımlılık sahibi olduğunuzu yazmışsınız: http://www.engelliler.biz/forum/sagl...ml#post1127360

Kullandığınız ilacın yan etkileri arasında halüsinasyonlar görmek var. Doktorunuzun tavsiye ettiği dozun dışına çıkmayın.. doz aşımı yapmıyorsanız bile doktorunuza şikayetlerinizden bahsedin ilacınızı değiştirsin.. Kullandığınız ilaca bağlı olabilir bahsettiğiniz sorunlar.

Üye
    nasibegül Avatarı

Gerçek Adı
    Nasibe
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Öncelikle bir an önce sıkıntılarından kurtulmanı dilerim, forumda evlenmek istediğini yazmışsın madem bu kadar karmakarışık bir durumdasın neden evlenmeye kalkıyorsun ,öncelikle sıkıntılarından kurtulmanın çaresini ara.Manevi bir boşluk içerisinden anladığım kadarıyla Allahtan uzaklaşma eğer ondan uzaksan istersen beylerin paşaların çocuğu ol herşey anlamsız ve tatsız geliyor insana.Bu mübarek gecede aç elini dua et yardım dile hayırlısını dile. Rabbim hakkında hayırlısı neyse onu versin inşallah.

Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:51
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

zor bi durum Allah yardımcın olsun hep derim bedenin bir rahatsızlığından daha önemli ruh sağlığı..Hepimizde bir parça var bu tip şeyler ama kardeş senin durum ihmale gelmemeli..bencede önce Allaha sığın,sonra hemen bi doktora görün..Allah korusun daha fazlası olmadan..

Üye
    Furkan_81 Avatarı

Gerçek Adı
    Furkan
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    15:30
    Yaşadığı Yer
    DÜZCE
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    42
    Blog Mesajları
    1

kaderimsee çekerim..;

Kardeşim gecmis olsun.Hastalıgını ya da sorunun ne bılmıyorum ama yazdıklarını okuyunca sanki biri beni anlatmış gibi hissettim ... yazdıklarının hemen hepsi bende de mevcut ... 2.5 yıldır kanserle savasıyorum cok bunaldım artık ... ben de sının gıbı kendımı tanıyamıyorum ne oldu bana dıyorum,kişiliğim değişti sanki . o eskiden komik sakin sessiz Furkan gitti yerine asabi sert bir anda parlayan konusmalarında anlamsız küfürler eden bi Furkan .. Anlamaya calısıyorum kendımı ya nıye boleyım ben dıye sonra yıne aynı hersey ... evde annemle babamla ve kız kardesımle sureklı tartısıyorum kavga edıyorum
    Onlara ettiğim küfürleri söylesem benden nefret edersiniz,zaten ben etmişim galiba da !! birsey tartısırken normal sekılde dıkakt edıyorum hep benım yuzumden kavga cıkıyo buyuyo olaylar bunu artık farkettım .. ama ben öle olsun ıstemıyorum aslında sonra dıyorum bu nasıl iş ! ben de cozemıyorum ısı artık .. Artık Kendımden Nefret Eder Oldum,Insanlarla bi araya gelmekten korkar oldum acaba nasıl bi salaklık yaparım diye onları kırarım diye .

Arkadaslarımın cogundan koptum,akrabalarımın coguyla samımıyetım bozuldu eskısı gıbı olmuyor ... hep benım yuzumden ve de KANSERİN ...
    Hayat Insanı Degıstırıyor MAalesef ..

2010 hazırandan bu yana mıdeden hortumla beslenıyorum ... Bırak corbayı su-cay dahı ıcemıyorum ve onceden yemege cok duskundum yemek secmez herseyı yerdım ...
    arkadaslarımın bazıları universitede bazıları ıs hayatında bazıları mezun oldu universiteden ben halen ugrasıyorum
    tedavıde o lanet makınadan kaynaklı agzımın ıcındekı tukuruk bezlerım tamamen yandı ve dakika da bır agızımı su ıle calkalıyorum
    yıne o makınadan kaynaklı kulaklarımda ısıtme kaybım var ..
    agızımda tukuruk bezı olmadıgı ıcın uyurken saatte bır uyanmak zorunda kalıyorum ve yıne 2-3 saatte bır wc ye gidiyorum sureklı sıvı mama aldıgım ıcın ıdrar yapıyor ..
    duzenlı uyuyamayınca da yaklasık 15 saat uyuyorum bazen 24 saat hatta ... Ama saatte bır uyanarak ...
    normal agızdan yemek yıyemedıgım ıcın vucudum cok dırencsız merdıven cıkarken nefes nefese kalıyorum, normal ınsan gibi yuruyemıyorum,sesım bozuk,boguk kimse ne dedıgımı tam anlamıyor ...
    burnumdan nefes almakta cok zorlanıyorum ...
    akciğerim bitik ..
    karnımdakı hortumdan dolayı karnım zaman zaman cok agırıyor .. 2 yıldır nerdeyse; bıse yemedıgım ıcın cenemı acmakta zorlanıyorum ve agrıyo ..
    boynum ıncecık kaldı ve asırı sert boynumu saga sola cevıremiyorum duzgun...( hep o lanet makınanın yuzunden )

ALLAH HERKESE YARDIM ETSİN ... ŞU MUBAREK GECE DE HERKESIN DUASINI KABUL ETSİN ..

SANADA ALLAH YARDIM ETSİN KARDEŞ ...

Yasaklı Üye
    saww Avatarı

Son Giriş
    17.09-2012
    Saat
    14:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Bacıbey Mesajı Gör
    Kullandığınız ilacın yan etkileri arasında halüsinasyonlar görmek var..
    Evet ilaçlar yapabilir. Bencede ilaçların yan etkisidir.
    Canı yanıyorsa küfür edebilir. Birisinin canınızı yaktığını düşünün..
    Gayet normal küfür etmek. Bağırmak...

Genede bir tıpbi profesyonel yardım alınması gerekli...

furkan_81;
    Kardeşim çok üzüldüm. Elimden şifa duası etmekten başka bişey gelmiyor malesef.
    Allah yar ve yardımcın olsun.

Üye
    Liljan Avatarı

Gerçek Adı
    Liljan
    Son Giriş
    18.09-2017
    Saat
    16:16
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

tüm bu davranışlarınız için kendinizce bir neden bulamadıysanız destek almanız elbette doğru ama inanıyorum ki etrafınızda size ruhen yakın biri mutlaka vardır öncelikle onunla konuşmaya başlayabilirsiniz bol bol konuşun dr desteğindede yapacağınız şey bol bol konuşmak olacaktır zaten

Üye
    Furkan_81 Avatarı

Gerçek Adı
    Furkan
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    15:30
    Yaşadığı Yer
    DÜZCE
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    42
    Blog Mesajları
    1

Bülent abinin de dediği psikolog desteği bence işe yarayabilir .. ben de sabaha kadar uyumadım bunu dusundum .. bı kac saat sonra evden cıkıcam ve bir psikologa gidip içimi dökecegım ... artık baska yolu yok en azından onlar tecrubelıdır bu konuda bana illa ki yardımcı olacaktır bi nebze de olsa ..

Allahım Sen Yardım Et Herkese ...

Aminnn

Üye
    aferits Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    21:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaman zaman hepizin kapıldığı muhtemelen ilaçların ve yalnızlığınsebep olduğu pisikolojik sıkıntılar. mutlaka bir pisikologdan destek alınKendinize iyi bir dert ortağı edinin.Susarak düşünerek çözüm bulamazsınız.Tabloyu daha vahim duruma dokmayınız.

Üye
    gönülyarası Avatarı

Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    16:51
    Yaşadığı Yer
    Angara
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    81

Tıpkı yaşadığım sıkıntıları sorunları geçmişimi anlatmışsın,Bacıbey,in dediği gibi ilaçlarında çok etkisi oluyor bu duygu düşüncelere girmeye,ilaçlarının dozunu ayarlayıp doktorunla görüşmeni ve herşeyi buraya yazdığın gibi doktorunuzada anlatmanızı tavsiye ederim.Sağlam bir insanım liseyi bitirdim iş hayatına atıldım şımarık yetiştirildim 1 dediğim 2 lenmedi astığım astık kestiğim kestik...
    Para desen o biçim arkadaş desen etrafım kaynıyor,bulduğumu yer bulduğumu içerdim (esrar,eroin)hariç alkol hovardalık hesabı yok birgün eve arkadaşlar getirip anacığım sabaha kadar başımı beklemesini hiç unutmam kulağıyla nefesimi dinlediğini yaşıyormu öldümü diye
    Geldi askerlik zamanı,gel zaman git zaman teskere aldım geldim,Yine hovardalık alkol para yeme içme o biçim,başıma bi olaylar geleceği belliydi ki ailem sürekli uyarıyor adam olmamı akıllanmamı söylüyorlarken hiç birşey umurumda değildi..
    Ne Allah,ne Kitap biliyordum düşünün mubarek Kadir gecesi sarhoş olduğumu hatırlıyorum neyse artık bi şekilde durdurulmam gerekiyordu,askere gidecek olan arkadaşımla piknik türü hatıra yapalım dedik ve evden çıkarken anacığım bak haftaya ramazan içip miçme artık akıllan he ana tamam babam kapıdan çıkarken arkamdan içme bak araba felan kullanma içipte yav tamam kapat kapıyı,ben vın neyse pikniğe gittik ben yine o zıkkımı içtim ve dönüşte arkadaşın kullandığı araç kaza yaptı ve 1 ölü 1 ağır yaralı(ben)...
    Neyse hastaneler ameliyatlar 40 gün yoğun bakımda kalmalar 1 sene put gibi kımıldamadan sırt üstü yatmalar vs vs derken kafayı yicem kolumda sinirlerden dolayı ağrı var uyutmuyor uyumayınca planlar yapıyorum nasıl cinayet işlesem neyse bi ilaç verdiler (ismini yazmıcam) içiyom dünyam şaşırıyor gözlerimi açamıyorum etkisi geçince biyerlerden bi bıçak felan geçirsem elime neler yapacam da ortada bişey yok
    Velasıl lafın kısası özü bak koçum alikemal neydin ne oldun aklını başına al adam ol artık bu sana ders olsun,herşeye tövbe etdim ilacın içinde azda olsa alkol olanları var ölecen deseler dahi bilerek içmeyeceğime kadar büyük tövbe ettim kendimi inanca bi adadım dualarla şuanda hayattayım,
    Özel yaşantımda ters giden olaylar var ve kafayı yemek üzereyimki yine şükürler olsun dualar sayesinde By_RoniN dediği gibi sıkıntıları alıp gidiyor içinden.Biraz uzun oldu ama umarım okursun neler anlatmak istediğimi anlarsın...
    Allah yar ve yardımcın olsun....

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: By_RoniN Mesajı Gör
    Kardeş bence biraz dualara sığın birçok sıkıntıyı alip göturur kalbinden

Üye
    ahmetdemir Avatarı

Son Giriş
    15.04-2016
    Saat
    00:55
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sana tek bir ilaç diyeceğim onu oku bu buhranlı durumundan kurtul (Hastalar Risalesi) temin et oku hiçbir sıkıntın kalmayacaktır..

Sayfa 1 / 5 12345 SonSon