Sayfa 5 / 5 İlkİlk 12345
Toplam 65 mesajın 61-65 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kadirgursoy Avatarı

Gerçek Adı
    Kadir
    Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    18:18
    Yaşadığı Yer
    Arnavutköy
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    SERAFİM;

hay sen çok yaşa yaaa! bende hep öyle yapıyorum ve çokta etkili bir terapi yöntemidir şiddetle tavsiye ediyorum

Üye
    kaybolan yılllar Avatarı

Gerçek Adı
    Serdar Kerem
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    15:32
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

kardeş senin anlattıkların şizofreni tanısına benziyor şizofren değilsindir belki ama olma adayıda olabilirsin lütfen sözlerimi yanlış anlama benim rahatsızlığım şizofreni ve 2003 te başladı tam bir yıl direndim yenmek için doktora psikoloğa ve psikiyatriye gitmedim bir yıl sonra gittiğimde ise artık çok geçti şizofreni olmuşum.allah kimsenin başına vermesin ama psikolojik rahatsızlıkların en şiddetlisi ve en ağırı senin anlattıklarınla benim başlangıcım örtüşüyor. sana tavsiyem acilen ama acilen bir psikiyatri kıliniğine git şikayetlerini olduğu gibi anlat en azından en hafif bir şekilde atlatırsın çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin...

Üye
    deruni Avatarı

Son Giriş
    25.08-2016
    Saat
    12:47
    Yaşadığı Yer
    izmit
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

dumanev;
    ölümle buluşunca sanıyomusunki rahatlıycam...ohhhhh ne güzel artık herşey benim istediğim gibi olacak...sıkıntın nedir bilemem ama bedensel bir engelin yok sanırım...ben omurilik felçlisiyim kaza geçirdiğimde bebeğim 7 aylıktı...ondan hep uzak kaldım başka kucaklarda izledim onu....kızım şimdi 6 yaşında oldu ve bir annenin yabancı gibi kuzusunun saçını kokması...herkesin yaşadığı sorunlar var ama bu başlıkta yazan furkan kardeşimin yaşadıklarını duyunca rabbim sana hamdolsun ayağım tutmasada tutan ellerimle bir fincan kahve alıp geçiyorum camın kıyısına kartepeye bakıyorum...her yudumda başka bir ağacın geziyomuş gibi hissediyorum kendimi...şükür et...ruhsal olarak çökebilirsin kalk bir silkelen kendine gel....sığın rabbine her şey güzel olsun...

Üye
    @dilek_ Avatarı

Gerçek Adı
    Dilek
    Son Giriş
    09.12-2015
    Saat
    00:32
    Yaşadığı Yer
    The City of Angels
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Rabbine dönup buyuk bir derdim var deme...
    Derdine dönup buyuk bır rabbım var de...
    arkadasım depresyona girmış olabılırsın bır psıkıyatrıste git istersen...

Üye
    89_kutay Avatarı

Gerçek Adı
    Kutay
    Son Giriş
    21.06-2013
    Saat
    09:59
    Yaşadığı Yer
    Nevşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Geçmiş olsun,dilerim ki iyileşirsiniz.Bende de hemen hemen aynıları var,bence bir psikoloğa gidin yani psikolog zamanla sizi iyileştirecektir,size tavsiyeler sunacaktır.Ve her zaman Allaha dua etmeyi unutmayınız.Dua olarak size Ayet-el Kürsiyi öneririm.Denerseniz yarayabilir.

Umarım yararı olur.

Sayfa 5 / 5 İlkİlk 12345