Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 22 mesajın 16-22 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Aziz Özdemir Avatarı

Gerçek Adı
    Aziz
    Son Giriş
    07.03-2014
    Saat
    14:59
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    çok teşekkür ederim yorumlar için hepinize artık umursamıyorum sizde umursamayın çocuklara sevgili bir dille anlatıyorum durumumu )

Üye
    abher Avatarı

Gerçek Adı
    abher
    Son Giriş
    14.12-2016
    Saat
    09:06
    Yaşadığı Yer
    Kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çok büyütmemek lazım. Herkes herkese bakıyor. Güzele, çürkine, uzuna, kısaya, zayıfa, şişmana.....

Üye
    mineuy10 Avatarı

Gerçek Adı
    Mine
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    23
    Blog Mesajları
    5

Hayatımıza başkalarının bakışları sözleriyle yön verirsek evden dışarı hiç çıkmamalıyız. Bu hayatı herkes eşit şekilde yaşama hakkına sahip onun için arabamla, pazara, manava,çarşıya, markete aklıma gelen her yere girebiliyorsam giderim...Farklı olana bakılıyor bakıyoruz malesef durum böyle...

Üye
    siirtli56 Avatarı

Gerçek Adı
    mert tunç
    Son Giriş
    05.05-2014
    Saat
    00:46
    Yaşadığı Yer
    siirt
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

toplum değişiyorsa değiştir değiştiremiyorsan sen değiş bozma moralini gül geç insanlar farklı olana her zaman dikkat eder ve farfklı olmak güzel bir özelliktir deriz ya al işte farklısın

Üye
    danger111 Avatarı

Gerçek Adı
    ferdi
    Son Giriş
    05.11-2017
    Saat
    01:49
    Yaşadığı Yer
    izmir balçova
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yasım 3o bu bakışlar yaslıların seslı bı sekılde benı gorup allahım çok sukur demelerı bakmaz kendı halıne ayakta dutramaz aklı sıra bana bakıp sukredıo ıcınden et kardesım bu ulkede yasamaktan utanıyorum alısıyorum alıstım dıyen kendını kandırır kotu bısey bu kotuye neden alışayım kı?yasım 3o 13o da olsa o bakıslar hareketler rencıde edıcı bunu nezamn nede alıskanlık bu gercegı deıstıremez ....bızım sansızlımız engellı olmanın yanında bu ulkede engellı olmak sıze hıncal uluctan ornek vereyı msılahla vuruldugu zaman tekerleklı sandalyede awrupaya maca gorevegodıyor ve anlattıkları adamlar resmen benı sırtında tasıdı bu kadar ıtıbarı saygıyı ve ılgıyı turkıyede sağlamken bıle gormedım ............herseyı açıklıyor sanırım bu bu şehırlerde bole bıdd ekoylere gıdın sıze uzaylı gıbı bakıyorlar

Üye
    lynx2696 Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    14.09-2017
    Saat
    19:26
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sena_6;

zaten en çok sıkıntı büyüklerden dolayı ama çocuklara baktıkları zaman üzülmüyorum çünkü onlar merak ediyorlar ve yaşlarına göre gayet normal ben çocuklar bana baktıkları zaman gülümsüyorum onlara ama insanlar hele bir de sesli düşününce o gerçekten moral bozuyor

Üye
    mineuy10 Avatarı

Gerçek Adı
    Mine
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    23
    Blog Mesajları
    5

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sena_6;
    Çocuklar yetiştiği ortamda yakınında bir engelli görmediyse tepkileri, bakışları, hatta değişik sorularıyla da karşılaşmak mümkün.Bir büyüğün engelliye bakarak şükretmesi hiç normal bir durum değil!
    Fakat sakata bakıp şükreden sağlam bir bedendeki akıldan ziyade ben kendi aklımla bu bedende olmayı tercih ederim. Diyerek bende şükrediyorum..

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12