Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Misafir Üye

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    seyın alı
    ben o arkadaşınız nurayı candan kutluyorum
    ama insanların bu düşünceyi biz yanı engelliler halka yansıtıyoruz nedenmı?
    çünkü engelli arkadaşlarımız kardeşlerimiz dilenerek hem kendilerini hemde bizi küçük düşürüyor
    bunun en küçük örneyi esenler otogarına giderken kılığı kıyafetiyle insanların ilgisini çelmesi yetmiyormuş gibi birde engelli olan bacağını açmiş incecik bacağı sallanıyor
    arabayla yaklaşarak arkadaş ne yapıyorsun bak bizde engelliz ama çalışıyoruz dediğimde ise
    -ne yapalım çalmıyoruz yaa.dedi
    ee günümüzde böyle insanlar varken anlının teri ile para kazanmaya çalışan arkadaşlarımıza fırsat tanınmayacaktır
    lütfen kendimizi geliştirelim çünkü yapamıyacağımız hiç ama hiç birşey yok!

Üye
    alicakar Avatarı

Son Giriş
    07.10-2005
    Saat
    23:22
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Gerçekten katılıyorum "YAPAMAYACAĞIMIZ HİÇ BİRŞEY YOK"

Biz ulus olarak, sosyal yardımlaşmada, Dünya'ya örnek olabilecek en büyük, belkide tek ülkeyiz. Son yaşadığımız ekonomik krizi hatırlayalım. Bizim yaşadığımızın Yedide birini yaşayan Arjantin'de halk, dükkanları, mağazaları yağmaladı. Biz de insanlar bunu düşünmediler bile. Bunun başka sebeplaeride olabilir tabi, ama ben büyük etkenin, bu sosyal yardımlaşmada gizli olduğu kanaatindeyim.

Hal böyle olunca anlattığınız ve benzeri sömürü olaylarının da önüne geçmek zorlaşıyor. Burada yardım elinin sahibi, kendini sömürtmemeyi öğrendiği sürece bu olayların önüne geçilebilir.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12