TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 28 mesajın 16-28 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    herdem Avatarı

Son Giriş
    14.09-2021
    Saat
    13:13
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Geçmiş olsun Allah başka acılar göstermesin inşallah hergün daha güzel haberler vermen dileğiyle...

Üye
    Nevra Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    D
    Alınan Beğeniler
    29
    Verilen Beğeniler
    25

amin çok sağolun hepiniz, inşallah günden güne daha iyi haberler vereceğim sizlere

Üye
    teyzoş Avatarı

Son Giriş
    24.07-2018
    Saat
    14:48
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

çok geçmiş olsun maral kardeşindewki sevindirici gelişmeler çok güzel inşallah dahada güzel olucak dualarımız siizinle...........ooooooooooooooo bu kadar gelişmeden sonra kim tutar sizi

Üye
    Nevra Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    D
    Alınan Beğeniler
    29
    Verilen Beğeniler
    25

teşekkür ederim evet Allah'ın izniyle inşallah çok güzel yollar aldık dahada alacağız

Üye
    Nevra Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    D
    Alınan Beğeniler
    29
    Verilen Beğeniler
    25

bugün kardeşim kaza yapalı tam 1 yıl oldu ne zor geçti bu 1 yıl, neler yaşadık neler, Rabbim bizim yaşadıklarımızı yaşatmasın kimseye

Üye
    gönülyarası Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    09:16
    Yaşadığı Yer
    Angara Gardaş
    Alınan Beğeniler
    37
    Verilen Beğeniler
    287

Geçer hepsi geçer biter geriye bakarsın ki.....

Tam 9 sene bitti şöyle bakıyorum da o yaşadığım yaşattığım sıkıntılar acılar ağrılar Allah kimseye yaşatmasın..

Dahada iyileşecek kardeşin hergün daha iyi olacak göreceksin yürüyecekte..Şifalar dilerim Rabbimden...

Üye
    Nevra Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    D
    Alınan Beğeniler
    29
    Verilen Beğeniler
    25

inşallah çok sağolun. Zaman tüm yaraları sarıyor yavaşta olsa

Üye
    busssra Avatarı

Son Giriş
    04.12-2018
    Saat
    05:19
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar çok geçmiş olsun kardeşiniz nasıl oldu ne durumdadir?

Üye
    akin0307 Avatarı

Gerçek Adı
    AKIN ERDUR
    Son Giriş
    23.11-2019
    Saat
    11:32
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

geçmiş olsun ALLAH yardımcınız olsun Rabbim şifa versin kardeş acısı zordur bilirim 2 yıl önce ben kaybettim kardeşimi rahatsızlıkları vardı 3-4 tane hemde fazla dayanamadı.İNŞALLAH kısa zamanda sağlığına kavuşur kardeşiniz.

Üye
    Prensin_prensesi Avatarı

Son Giriş
    09.03-2019
    Saat
    09:46
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim nişanlımın beyin sapında hasar kaldı oksijensizlikten dolayı 2 aydır yoğun bakımda yatıyor gözlerini açamadı henüz, doktorlar bir hafta öncesine kadar umut yok gözünü açsa da konuşamaz, yürüyemez diyordu şimdi ise beyin çok fazla hasarlı değil gözlerini ne kadar çabuk açarsa o kadar iyi diyorlar ne yapacağımızı bilmiyoruz gözlerini açması için, gözlerini bir açsa başlayacağız mücadeleye(

Üye
    Nevra Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    D
    Alınan Beğeniler
    29
    Verilen Beğeniler
    25

@busssra
    Kardeşim şuan çok şükür iyi �� beyninde konuşma ve hafıza bölümünde biraz hasar kaldı. Dil tembelliği de var biraz o yüzden konuşmasını anlamakta zorlanıyorlar ama biz sürekli yan yana olduğumuz için ne dediğini anlıyoruz. Sol bacak iç kasında kasılma olduğu için biraz içe basıyor onun içinde bacak korsesi tedavisine başlanacak eğer korse ile fayda görmezsek küçük bir operasyon geçirecek. Ev içerisinde kendi işlerini görebiliyor. Annemlerle beraber akşam yürüyüşlerine çıkıyor. Açık lise bitirme sınavlarına girdi 1 dersi kaldı onu da bitirirse mezun olacak Üniversiteye giriş sınavlarına girecek. 7 yıl içerisinde çok yol kattettik darısı tüm hastaların başına inşallah.

@akin0307
    Amin inşallah. Allah size sabırlar versin. Rabbim sevdiklerimizin acısı ile sınamasın bizleri...

@Prensin_prensesi
    Kardeşim de çok kötü durumdaydı. Çok uzun süre yoğun bakımda kaldı bilinçsizce yattı. Hiç bir tepki yoktu eve getirdiğimizde... Çıkmadık candan ümit kesilmez derler o kadar doğru ki kardeşim için herkes öldü ölecek gözüyle baktı ama şuan yanımda ve televizyon izliyor kahkaha atıyor gayet bilinci yerinde tepki veriyor konuşuyor benimle sohbet ediyor. Rabbim nişanlınıza şifa versin. Mümkün olduğunca her fırsatta yanına girin konuşun ama sakın ağlamayın yanında. Konuştukça tepkilerine ve bağlı olduğu makinede ki sinyalleri sesleri takip edin. Emin olun sizi duyuyor. Bilinç yerinde olmasa bile sizi duyuyor. Kardeşim de aynı evreden geçti öylece yatıyordu ama ben girdiğimde gözünden bir damla yaş süzülüyor makinede ki değerleri yükseliyordu. 5-6 ay boyunca yalnızca 1 kere ağladım yanında onda da değerleri çok yükseldi benim ağladığımı hissedince. Biliyorlar bizim onların yanına girdiğimizi sesimizi tanıyorlar. Asla pes etmeyin. Allah yardımcınız olsun. İnşallah sağlığına kavuşur düğününüzü yaparsınız.

Yasaklı Üye
    Helsinki Avatarı

Gerçek Adı
    İron
    Son Giriş
    03.07-2019
    Saat
    18:57
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    822
    Verilen Beğeniler
    943

James Dean hayatının baharında ve kariyerinin başlarında iken 24 yaşında trafik kazası sonucu öldü. Benim okul yıllarımda İngilizce dersinde otobiyografisini okuyup çok üzüldüğüm ABD`li sinema oyuncusudur.
    James Dean`ın ölümü beni çok etkiledi ve İstanbul da aynı şekilde trafik kazası geçirdim 26 yaşımdaydım.

Yine çok üzüldüğüm biri ABD`li Paul Walker 2013 yılında henüz 40 yaşında iken geçirmiş olduğu trafik kazası yani yarına çıkacağımızın garantisi yok insan doğar büyür ve ölür bazısı erken yaşlarda işte bu beni çok üzer ölüm bebeklere ve gençlere yakışmıyor.

Üye
    busssra Avatarı

Son Giriş
    04.12-2018
    Saat
    05:19
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Allah daha iyi etsin çok sukur maşallahh... cok sevindim canım

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12