Sayfa 4 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon
Toplam 91 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Forum Moderatörü
    mac72 Avatarı

Gerçek Adı
    Ercihan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:27
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    53
    Verilen Beğeniler
    59
    Blog Mesajları
    10

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Umut fakirin ekmeği diyoruz devam ediyoruz zaten.

Üye
    DeFnEx Avatarı

Son Giriş
    19.01-2014
    Saat
    19:48
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sevgili hemşom (şehribanu), senin bu sayfada benim için yorum yapman beni çok sevindirdi.çok tşk ederim...

Üye
    kuyucak Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    17.11-2010
    Saat
    23:39
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    7

Mutluluk nedir sizce.. Şairin dediği gibi ''mutluluğun resmi'' ne kafanızdaki..
    Az önce şunu yazdım gözyaşları içinde.. Titan rumuzlu arkadaşımızla eşi yakalamışmı sizce mutluluğu? Ne dersiniz? Yazdığım yazı;
    http://www.engelliler.biz/forum/sagl...u-olur-mu.html

Üye
    nova Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:56
    Yaşadığı Yer
    bodrum/mugla
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    8

hayat bu! bazen mutlu olursun, bazen mutsuz.. ama yuruyemediği için mutlu olan bi salak varmıdır bilemem?? ama yuruyemesende mutlu olabilirsin... sonucta biri fiziksel biri zihinsel bişey.. ama yuruyemenin sonuclarından mutlu olmak, tecavuze ugramıs pollyannanın "vay be ne guzel bi orgazmdı" demesi gibi bişey olur bence.. affola..

Üye
    hakan oktaşlı Avatarı

Son Giriş
    22.01-2013
    Saat
    02:56
    Yaşadığı Yer
    Lüleburgaz
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bana göre yürüyememek mutluluğu ve huzura ulaşmamaaya engel olamaz ve olmamalı da...Her yürüyüp koşan insan mutlyu mu bi sorun isterseniz...DOSTÇAKALIN...

Üye
    ERK103 Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    22:53
    Yaşadığı Yer
    ORDU
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Beynimizin en büyük nimet olduğunu bu hale gelince anladım hayat 1 defa geliyoruz sinirlenebiliyorum küfür edebiliyorum kahkahalarla gülebiliyorum bilek güreşi yapıp karşımdakini mat edebiliyorum arabayla 170 yaptırıp heyecanlanabiliyorum gece arabayı sahile çektirip ay a karşı yıldızlara karşı hayatın anlamını arıyorum tabi anlamı ararken tekelin yakın olmasına dikkat ediyorum hayatın anlamını sorguladığınız zaman kendinize gelirsiniz unutmayın o zaman anlarsınız bu kederimizin anlamsızlığını

Üye
    DeFnEx Avatarı

Son Giriş
    19.01-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aradan 2 yıl geçti...hala mutlu değilim..olmayacağımda..tek umudum kök hücre..onda da başarısızlık olursa bilmiyorm ne yapacağım, nasıl bir yol izleyeceğim. hiç düşünmek bile istemiyorum..

Üye
    korhus Avatarı

Son Giriş
    18.04-2017
    Saat
    18:12
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yürüyemiyorum ve bundan sonra da yürümem imkansız fakat buna inat o kadar güzel o kadar mutlu bir hayatım var ki ALLAH'ıma binlerce şükürler olsun...

Üye
    Mediha Avatarı

Gerçek Adı
    mediha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    14:21
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    14

Bende yürüyemeyenlerdenim.. Hatta bu duyguyu hiç tatmadım ayağa kalkmak adım atmak nasıl bir şeydir hiç bilmem.. Ama mutsuz olmak hayatı kendime zehir etmek gibi bir lüksüm yok.. Belkide hiç yürümediğim için kabullenmem kolay olmuştur bu durumu bilmiyorum ama sanırım zaman herşeyin ilacı..
    Şimdi üzülsen mutsuz olsan hayatı kendine zehir etsen yürümek gibi bir şansın yine yok arkadasım.. O halde içinde bulunduğun şartlar altında en iyisini yap bence.. Ve en iyi şekilde yaşamaya çalış.. Ben öyle yapıyorum çünkü.. Bir süre sonra hayat kendiliğinden güzelleşmeye başlıyor zaten emin ol

Üye
    çelik Avatarı

Son Giriş
    21.12-2013
    Saat
    17:41
    Yaşadığı Yer
    bozüyük
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Fikirler değişkendir ama mücadeleye devam hayat bence herşeye rağmen yaşanasıdır ben 29 yıl oldu tekerlekliyim 13 yaşımda oturdum hala oturuyorum ama kendimi buna göre şekillendirdim evliyim çocuklarım var ben fiziken engelliyim ama beynim sağlam mutlu olmak ve olmamak ruhumda..

Üye
    DeFnEx Avatarı

Son Giriş
    19.01-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sizler adına sevindim...bugün depresif olduğum için ne yazılırsa yazılsın beni ikna etmeye yeterli gelmeyecek...mutlu değilim...olamıyorum...

Üye
    Sirine Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    18:39
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    4

Defne ya sen biraz psikolojik destek alsana ya ne bu hayata küskünlüğün yaaa....allahın gücüne gider ama allah başka dert vermesin...sabır,irade,ve inanç....biraz sabretsen biraz iradene sahip çıksan biraz inansan ve biraz iyimser olsan ne olur hayatından bişi eksilmez kazanırsın en azından mutluluğunu...
    Tamam yani ben yürüyen bir insanım çeken bilir derler ama yani bu kadarda kendini mutsuz edip kendine eziyet etmene hakkın olmadığını düşünüyorum allahtan oldu bu kaza....gelene git demek allaha isyandır....kendini biraz toparlasan sanırım çok çok iyi edeceksin dostum yazmayayım dedim ama dayanamadım yine huyum kurusun!

Üye
    DeFnEx Avatarı

Son Giriş
    19.01-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

önceden 1 yıla kadar psikolojik destek aldım...şimdi uzun zamandır bıraktım...işe yaramıyor.çünkü tek odaklandığım şey yürüme isteği olduğu için faydasını görmüyorum..kabullenemiyorum,olmuyor....çıkmazdayı m...

Üye
    Sirine Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    18:39
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    4

kabullenirsen bence biraz sadece sana değil ailenede huzur gelecek zaman zaman zaman
    kazadan sonra bu kadar sabır ettiğine göre biraz daha sabır edersen ölmessin...
    ki senin sana ihtiyaçı olan bir kızın var bu şekilde kızına nasıl adapte olabilirsin mutsuz bir anneden kızına nasıl bir fayda sağlanır...kendini düşünmekten onu resmen unutmuş durumdasındır %50....aklını biraz başına al defne sakinleş....biraz mantıklı o yaaaaaaaaa.....sinirlendirdin beni şimdi yaaaaa.....burda bir senmisin yürüyemeyen....mediş valla senin hayata karşı pozitif enerjin karşısında defneyi görünce seni çok çok büyük bir şekilde takdir ediyorum HELAL OLSUN!!!!!

Üye
    aferits Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    21:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Defnex kesinlikle kendine zaman tanımalısın kafana taktığın bu sorunu zamana bırak
    mutlu olamasan bile hiç değilse bu kadar kendini harap etmezsin.
    Belkide mutlu olmanın bir yoluda senden daha kötü örnekleri göz önüne getirmektir.
    hiç kıpırdamadan yatmak zorunda olduğun Şöyle bir örnekte " sandalyede oturabilecekmiyim acaba" diyede günlerin geçebilirdi.
    Küçüklüğümde herkesin koşup oynadğı çocukluk çağlarımdada ben 1 sene boy alçısında yattım. Ben tam ozaman dersimi almış mutlu olmanın yolunu bulmuştum "beterin beteri vardır" bu düşünce bana asla sakatlığımı bana sorun ettirmedi.
    Sanada ettirmesin.

Sayfa 4 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon