Toplam 9 mesajın 1-9 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sakura71 Avatarı

Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    11:02
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar dün işten eve dönerken trafik ekiplerinin uygulamasına denk geldim. Beni çevirdiler. Emniyet kemeri ile ilgili çalışma var deyince önce korktum çünkü emniyet kemerim takılı değildi. Sonra polis memuru kamu spotu filmi çekimleri yaptıklarını, vaktim varsa katılmamı rica ettiler. Bende kabul ettim. Kamaraman ve yönetmen yanıma geldi ne söylemem ve ne yapmam gerektiğini anlattı. Ayenen şu şekilde oldu; arabaya bindim, emniyet kemerimi taktım kamareya dönüp "iyi bir trafik için el ele" dedim. Bu kadar. Yayınlanması izni için imzamı aldılar gittim.

Üye
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    3

Reklam parası almadın mı Hande Yener'in oynadığı reklamda Seren Serengil'in sırf adı geçti diye 50bin dolar almış

Üye
    sakura71 Avatarı

Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

adı üstünde kamu spotu. Ticari amaç yok.

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Ne zaman, nerde yayınlanacakmış bu görüntüler? Yerel bir uygulama mı acaba..? Emniyet kemeri takmamış birini durdursun polis amcalar, "İyi bir trafik için el ele" dedirtsinler.. Biraz komik olmuş, ben olsam gülme krizine girerdim, polis amcalardan uzaklaşınca tabii..

Hadi bakalım, iyi bir trafik için el ele olsun baari, burnunun dibindeki emniyet kemeri takmamış kişiyi görmeyen polislerle nasıl olacaksa bu el elelik....

Valla bizim bu Türkiye trafiği umutsuz vaka bence.. Kemer takmamak artık yasak değil,serbest denilsin bi Allah kulu takmaz, yahu senin canını koruyor bu icad canınııı! Ben bizimkilerin başının etini yerim trafikte, hemmen ilk iş taktırırm kemerleri, hız sınırı aşılabilemez, kemersiz yola çıkılabilemez, kırmızı ışıkta kattiyen geçilemez o kadar!

Babamı tehtid ediyorum, "kurallara uymaz ihlal edersen valla şikayet ederim seni polise, anındaa ihbar ederim" diye.. Ben, trafik polisi olsam uçanı kaçanı kaçırmam anında keserim cezasını asla affetmem...

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:26
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

Bilirim birçok yerde emniyet kemeri diye bir kural olduğunun bile hatırlanmadığını.
    3 yıl öncesine kadar İstanbul'da yaşadım,emekli olup İzmir'e yerleştim.
    İstanbul'da kemer diye bir trafik kuralı yok gibi bişey,hatta polisin yanında durur bişey sorarsınız,adam kemer neden takılı değil demez bile.
    14 yıl araç kullandım İstanbul'da, ne kemer taktım ne de kemerden ceza yedim.
    Taki İzmir'e yerleşene kadar...
    İzmir' geldim,dakka bir gol bir.
    İlk ceza tesadüf olmuştur dedim,akıllanmadım yani,kısa süre sonra ikinci cezayı da yiyince şart oldu takmak.
    Burada trafik uygulamaları genellikle kemer odaklı oluyor,yolu daraltan polis yavaşlayan araçtan içeri bakıyor kemer varsa durmuyorsun bile yoksa zaten yandı gülüm keten helva.
    İlçe çevre yollarında gece uygulamalarında bile bu böyle,araç içine fener tutup bakıyor geçerken.
    İnanın çevrilen de pek fazla olmuyor,İzmir'li bu uygulamadan dolayı tam bir kemer fanatiği olmuş,iki sokak öteye gitmek için dahi araca binince ilk iş kemer takmak.
    Bu uygulama İstanbul'da olsa çok ciddiyim,millet alışana kadar devlet köşeyi döner cezalardan.

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Ufuk abim aman bu yazdıklarını okumasın Yüksek bürokratlar..., Sonra aha bize bir ekmek kapısı daha çıktı der ve İstanbul yaşanmaz hale gelir..

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:26
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Plumeria;
    inandın mı allah aşkına gül

Üye
    güneyli Avatarı

Gerçek Adı
    yusuf
    Son Giriş
    22.07-2017
    Saat
    23:00
    Yaşadığı Yer
    hatay iskenderun
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

arakdaş ben emniyet kemerimi takmadan kontağı çevirmem gideceğim mesefa önemli değil takarım benim bir ailem var 1,5 yaşında kızım var.tetbiri alıyorum taktiri Allah'a bırakıyorum.

Üye
    sakura71 Avatarı

Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar zaten gülmekten kendimi alamadım polisten uzaklaştıktan sonra. Hem emniyet kemeri farkındalığı için film çekiyon hemde durdurduğun adama emniyet kemerin niye takılı değil diye bir kelime bile etmiyorsun. Çok tuhaf bir durum ama burası Türkiye... Eve gidene kadar güldüm...