Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kaderimsee çekerim.. Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    06:54
    Yaşadığı Yer
    Ürgüp
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    90

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bana acıyarak bakmalarına çok kızıyorum ama bişey de diyemiyorum.. elime para kıstıranlarda oldu,aaa sana ne oldu ayy çokta gençmişin falan..
    üç kuruşluk maaşım birilerine batıyor yaa ahaa diyoo tamam hak ettiğiydi zaten sakat kalmayı diyenler bile var yaa ama hiç bişey diyemiyorum..

ama en güzeli ne biliyomusunuz arkadalar söylenmez bu kelime hiç kimseye de söylemem de zaten..

RABBİM inşallah sana nasip eder bu bakım aylığını veya sakat maaşını..demek. ama işte insanız diyemiyoruz bizler çünkü başına bir felaket gelmeyen benim ne demek istediğimi anlayamaz. rabbim hakkımızda hayırlısını versin benim çektikjlerimi bir ALLAH bilir birde ben. onun içinde kimse benim gibi olsun istemem ben yaa..

ben mi yanlış düşünüyorum karşımdaki insanmı yanlış düşünüyor?
    yazıkk yaa böyle düşünen zihniyetlereee yazık..

Üye
    hasa Avatarı

Son Giriş
    18.08-2012
    Saat
    11:53
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Açıkcası ben dışarda bir engelli görsem bakmam çünkü benimde engelli kardeşim olduğu için biraz anlarım durumunu ancak bazı insanlarda belki meraktan belkide gerçekten üzüldüğünden sorabiliyor ne oldu diye veya uzun süre gözlerini ayırmadan bakabiliyorlar bu yanlış birşey ancak yapacak birşey yok kafana takmamaya çalışacaksın.Para verenler olsun ne olacak ihtiyacın yoksa sende başkasına ver üzüldükleri için veriyorlar ne güzel diğer konu maaşının birilerine batmasına takma hatta iyice abartarak söyle imkanlarım var vs. diye anlat boşver ben sokakta engelli olarak dilenenlere gıcık olurum insanların duygularını ve paralarını sömürüyorlar evlerinde oturup veya ufak bir işte çalışıp evde bakım aylığı ile geçinebilecek insanlar dileniyor buna sinir oluyorum.