Sayfa 7 / 10 İlkİlk ... 345678910 SonSon
Toplam 145 mesajın 91-105 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Anti Oksidan Avatarı

Gerçek Adı
    @vni
    Son Giriş
    04.07-2017
    Saat
    00:50
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bu konuda haksız ithamlarda bulunmayın..
    ablası yazmış, "29 yaşındaki kardeşimin kulaklarında sorun var, ama kendini az çok ifade edebiliyor" diye..

bu ne demek;
    "kardeşimin konuşması ve yazması sorunlu" demek...

her şeyin altında bir bit yeniği arıyorsunuz ya bravo...

abla olarak işitme engelli kardeşini evlendirmek istiyor bu kadar basit...

konuşması ve yazması bozuk olan birisi bilgisayar da kullanamıyor olabilir..
    önceki mesajlarında normal okulların almadığını söylemedi mi ablası...

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

cılgın-x,
    Gerçekler ortaya çıksın kalpsiz de oluruz vicdansız da oluruz konu açıldığından beri takip ediyorum bakalım sonu nereye varacak.

Yasaklı Üye
    cılgın-x Avatarı

Son Giriş
    29.05-2013
    Saat
    16:34
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bende takip ediyorum. Umarım ben görmesemde birileri bu abla kardeşi chat sayfasında beraberce bir görür. Ve buradan gördük diye yazar. Çok merak ediyorum, görecegiz..

Üye
    Anti Oksidan Avatarı

Gerçek Adı
    @vni
    Son Giriş
    04.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ablası onun yerine oluşturmuş olamaz mı kardeşim, çocukluk yapmayın...

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

Mahallenin delikanlıları birleştiiii güm güm güm.

Üye
    gsli Avatarı

Son Giriş
    28.10-2017
    Saat
    14:01
    Yaşadığı Yer
    ISPARTA
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    9

Çok sürükleyici ya. Dizi gibi merakla izliyorum.

Yasaklı Üye
    cılgın-x Avatarı

Son Giriş
    29.05-2013
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Anti Oksidan;

İyi ya, bizde onları, o mutlu aileyi görmek istiyoruz. Çok mu şey istiyoruz yani? Niye beraberce bir resim yada chat sayfasında cam açıp bir el sallamıyorlar? Özelikle bu kadar yazıp çizen abla niye ortaya çıkmıyor? Gizli mi kendisi? Nedir bu kardeşim, hayırlı bir iş ise yapılan çıkar ortaya. Ben buradayım, kardeşim burada, bizim niyetimiz ciddi der. Yok, ne kardeşi var ortada ne kendi var. Pardon kardeşin resimi isimi varda, kendi varmı yok. Sadece yazılarda var. Doğum tarihini yanlış yazar, o kadar önem verdigi kardeşinin doğum tarihini bile yanlış biliyor yazıyor. Peh, sizde buradan iyi niyetle ne var diyorsunuz. Devlet sırrımı bu aile? Çıksın ortaya görelim. Boşverin ya, göreceğiz ne oldugunu zamanla. Sizde, bizde...

Üye
    Anti Oksidan Avatarı

Gerçek Adı
    @vni
    Son Giriş
    04.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

adnan ablasının evli olduğunu biliyorsun sınırları zorluyorsun...
    burası engelliler platformu, sadece bedensel engelliler yok..
    her çeşit engelli var, bunu aklından çıkarma...

herkes dengini bulabilir..

Yasaklı Üye
    cılgın-x Avatarı

Son Giriş
    29.05-2013
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Anti Oksidan;

Sen ablayı tanıyor musun, gördün mü? Ciddi soruyorum. Şayet sen gördüm, ben ablasınıda tanırım, o delikanlıyda tanırım dersen tamamdır. Birşey yazmam bundan sonra, hayırlısı olsun derim. Görmediğiniz insanların yazdıkları ile yola çıkmayın dostum...(görmediğini farzederek yazıyorum)

Üye
    Anti Oksidan Avatarı

Gerçek Adı
    @vni
    Son Giriş
    04.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

her ne kadar arayamadıysam da Sevil hanımın telefonu var bende..

bu yeterlidir umarım...

Yasaklı Üye
    cılgın-x Avatarı

Son Giriş
    29.05-2013
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yok avni kardeşim ara sesini duy ve konuş hatta gor sonra gel yaz bende sozumun arkasındayım .. ALLAH hayırlısını versin diyecem... celişki cok tuhaflıkta neyse bende takip edecem bakalım ne olacak inşallah kardeşi evlenir dugun resimlerini koyarlar siteye bende bakarım mutlu olurum onlar adına...

Üye
    Anti Oksidan Avatarı

Gerçek Adı
    @vni
    Son Giriş
    04.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Mustafa bey benim yaşım 45..

Profilime baksaydın işitme engelli olduğumu da görecektin..

Ama senin içini rahatlatmak için yarın eşime aratacağım..

Hadi iyi geceler herkese..

Üye
    TufanOzkara Avatarı

Gerçek Adı
    Tufan
    Son Giriş
    31.05-2016
    Saat
    08:27
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: nasibegül Mesajı Gör
    sevil hanım umarım kardeşiniz için kalkıştığınız bu hayırlı alakanız umduğunuz gibi sonuçlanır. Manevi yönü kuvvetli olmayıp böyle insanların başına bela olan insanları da kafanıza takıp sinirlerinize bozmayın. Yaptığınız gayet hayırlı bir iş. Bir abla olarak kardeşinizin mürvetini görmek istemeniz, her konuda aynı zevkle ortalığı karıştırıp insanların kalbini fasulye kırar gibi kolayca kıran, lüzumsuz işler amirleri olarak adlandırdığım bir kaç kişi tarafından acımasızca eleştirilmiş.Allah temiz kalpli insanları fitne ve fesat insanların şerrinden korusun. Hoşgörülü, sevmeyi ve saymayı bilen, İnsan olmanın gerektirdiği duygulara sahip ve insanlara insan gibi muamele eden insanlarla karşılaştırsın sizi. Kardeşinizin hayırlı bir evlilik yapmasına vesile olarak çok büyük bir sevaba da girmiş olacaksınız. İnşallah güzel kalpli güzel bakan güzel konuşan diliyle acıtan değilde içinizi açan bir gelin nasip eder Allah size. Benimde kardeşim var bende sizin gibi üstüne titriyorum ve neler hissettiğinizi çok iyi anlıyorum.İnşallah dileğiniz kabul olur...

nasibegül Canım, ne kadar güzel şeyler yazmışsın. Çok çok çok teşekkür ederim, her sözünü kaale alacağım, görmemezlikten gelmek en güzeli. Söylediğin o insancıklar hakkında bende çok şey yazmak isterdim ama en büyük cevabı Allah'ım verir onlara. Belki aynı şeyleri kendine yaşatarak, belki evladına...

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: officer Mesajı Gör
    Bu arkadaş nerede bi gelsin de tanışalım ya sohbet odasında kamera açsın gelin adayları yakışıklıyı yakından görsün karar versin .Ayrıca abla-kardeş bi görelim kendilerini....
    officer Arkadaşım, bende bu güvensizliği anlayamıyorum. Lafım size değil, sizin gibi düşünen arkadaşlara. Mesajınıza istinaden yazıyorum. Tufan sabah 7'de evden çıkıyor, akşam 9'da eve giriyor. Vardiyalı sistem çalışıyor. Bir diğer hafta da akşam 7'de evden çıkıyor, sabah 9'da eve giriyor. Ben saatleri denk getiremiyorum bir türlü. Hem Tufan burada olsada yazamaz çizemez. Sadece beni izler. İnternet kullanıyor, face hesabı var ama sadece müzik video izliyor o kadar. Resimlere bakıyor, merak ettiklerini izliyor, hepsi bu. Daha bir kişi ile sohbet etmemiştir. Edemez ki zaten. İstesede... Çorlu'da yaşıyoruz biz... Burada bir arkadaşınız var ise buyursun gelsin misafirimiz olsun, öyle tanısın bizi.Daha başka ne yapabilirim bilemiyorum inanın...

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: gecemavisi77 Mesajı Gör
    sizi canı gölünden kutluyorum inşallah dugru insanı bulursunuz kardeşiniz için
    gecemavisi77 Çok teşekkür ederim, cümlemiz için aynı duaları ediyorum. Sağolun.

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Anti Oksidan Mesajı Gör
    bu konuda haksız ithamlarda bulunmayın..
    ablası yazmış, "29 yaşındaki kardeşimin kulaklarında sorun var, ama kendini az çok ifade edebiliyor" diye..

bu ne demek;
    "kardeşimin konuşması ve yazması sorunlu" demek...

her şeyin altında bir bit yeniği arıyorsunuz ya bravo...

abla olarak işitme engelli kardeşini evlendirmek istiyor bu kadar basit...

konuşması ve yazması bozuk olan birisi bilgisayar da kullanamıyor olabilir..
    önceki mesajlarında normal okulların almadığını söylemedi mi ablası...

Anti Oksidan
    Avni bey çok sağolun. Savunmanız, açığa kavuşturmak istemeniz çok hoş. Ama bu arkadaşlar anlamıyor nedense. Evimiz, adresimiz, yerimiz yurdumuz belli. Buyursun merak eden gelsin, bir kahvemizi içsin. Dediğiniz gibi ben evliyim ve her istediğimde netin başında saatlerce zaman geçiremiyorum, evime karşı sorumluluklarım var.
    Tufan'a gelince, evet Tufan normal okula hiç gitmedi ve bu yüzden okuma yazma, yazılanı anlama diye birşey hiç yok kadar az. Tabiki birşeyler yazıyor ama böyle bizler gibi akıcı şekilde kendini asla ifade edemez ki..
    Tufan'ın telide var, vereyim inanmayanlar arasın konuşsun. Yada benim telimi eşiniz arıyacak bugün merakla bekliyorum. Hem bu sayede tanışmışta oluruz..
    Yani birilerine kendimizi ispat etmek zorunda değiliz ama böyle bikaç kişi çıkıyor ortaya, herkesi zor durumda bırakıyor saygısızca...
    Neyse Allah dağına göre kar verirmiş, belkide arkadaşın derdi bizimkinden kat kat büyükte, bize sataşıp kendi derdini unutma çabasında..
    Ben yinede hoş görüyorum. Allah yardımcısı olsun ne diyim..

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Güzel Abla ,
    Hala çelişkili cevap veriyorsunuz biz sadece bu arkadaşımızı görmek istiyoruz başka bir şey demiyoruz ki
    Benim bildiğim vardiya sistemi çalıştığım için biliyorum 07-15,15-23 ve 23-07 dir. Bu arkadaşımız makine mi ya sabah 7 akşam 9 nasıl bir çalışma şekli anlayamadım.Hiç mi tatili filan yok ???

Üye
    TufanOzkara Avatarı

Gerçek Adı
    Tufan
    Son Giriş
    31.05-2016
    Saat
    08:27
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: officer Mesajı Gör
    Güzel Abla ,
    Hala çelişkili cevap veriyorsunuz biz sadece bu arkadaşımızı görmek istiyoruz başka bir şey demiyoruz ki
    Benim bildiğim vardiya sistemi çalıştığım için biliyorum 07-15,15-23 ve 23-07 dir. Bu arkadaşımız makine mi ya sabah 7 akşam 9 nasıl bir çalışma şekli anlayamadım.Hiç mi tatili filan yok ???
    Pazar günleri tatil. Tufan 12 saat çalışıyor. Burada bir fabrikanın engelli kadrosunda, enjeksiyon bölümünde. Fabrika Çorlu içinde değil, servisle ulaşıyorlar ve oraya gitmek 30-35 dk. sürdüğü için sabah 7 evden çıktığında ancak ulaşıyorlar fabrikaya. 8'de iş başı yani. Akşamda 8'de paydos oluyor. Eve gelmesi 9'u buluyor. 9'dan önce hiç evde olamadı.
    Yani çalışma sistemi hakkında da yalan söylüyor derseniz, vallahi bayılıcam burada ben şimdi.

Sayfa 7 / 10 İlkİlk ... 345678910 SonSon