Sayfa 6 / 10 İlkİlk ... 2345678910 SonSon
Toplam 145 mesajın 76-90 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Yasaklı Üye
    cılgın-x Avatarı

Son Giriş
    29.05-2013
    Saat
    16:34
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    TufanOzkara;

Ben ne yazdığımı cok iyi biliyorum. Siz ne yaptığınızı biliyor musunuz? Yardımsever abla, vicdanlı abla, burada bu kelimleri duymak için mi yazıp çiziyorsunuz? Bu işler sanal alemde kardeşininizin adına yazıp çizmekle olmaz. Ben mutluyum, mutsuzum bu benim sorunum. Siz önce ben ne yapıyorum diye düşüneceksiniz. Kardeşiniz 28 - 29 yaşına gelmiş bir birey. Kendi adına bir şey yapamıyorsa, yada kendini ifade edemiyorsa evlendiginde bu kardeş nasıl eşine kendini ifade edecek? Ve bu evliliği yürütecek? İşte o noktada siz mi devreye gireceksiniz? Bir kere şu yaptığınızın mantığa sığar bir tarafı yok. Sanal alemde bunu yapacağınıza, madem bu kadar heveslisiniz evlilik programları var gidin orada konuşun. Bakalım size benim dediğimden faklı bir şeyler diyecekler mi? Kardeşim çalışıyor, gelemedi. Ben ablası olarak geldim, gelin adayını ben seçeceğim dersiniz artık... Kusura bakmayın da, bence siz sadece egonuzu tatmin ediyorsunuz. " Ne güzel insan, ne güzel abla, ne kadar düşünceli abla" Bunları duymak, okumak sizi mutlu ediyor bence. Gerisi hikaye, bırakın kardeşinizi kendi haline. O en güzelini, en doğrusu bulur. Siz çekilin aradan...

Üye
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    3

cılgın-x;

Arkadaşım bence çok abartmışsın.. Sevil Hanım, kardeşi bir şey yapamadığı için değil.. Ablalık görevini yapmak istediği için, kardeşinin şu anki durumuna üzüldüğü için, kardeşine kol kanat olabilmek için böyle bir girişimde bulunmuş..
    -Sevil Hanım hatılıysam düzeltin lütfen..-

Sonuçta, eğer kardeşi için bir hatun bulup görüşmelerini ayarlarsa Sevil Hanım konuşup anlaşmayacak. İşin bütün hepsi kardeşine kalacak. Sadece kız bulma olayını ablası devralıyor.. Örneğin bizim memleketimizde kız bakmaya gidilir. Erkeğin hiç tanımadığı, annenin görüp beğendiği bir kıza görücü gidilir. İki tarafta beğenirse, tekrar kahve içme tarihi belirlenir..

Sevil Hanımın uygulamış olduğu durum buna benziyor.. Amacı kardeşine destek olmak ve ben gerçekten takdir ettim.. En ufak bir engelimiz bile olsa iç huzursuzluğu yaşayabiliyoruz, tekrar tekrar hastalandığımızda hayata küsebiliyoruz. Burada kardeşine en güzel desteği vermiş..

Umarım Allah gönlünüze göre verir. Acil şifalar dilerim kardeşinize ve tüm arkadaşlarıma..

Üye
    TufanOzkara Avatarı

Gerçek Adı
    Tufan
    Son Giriş
    31.05-2016
    Saat
    08:27
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çılgın-x Senin gibilere sadece üzülüyorum biliyormusun..
    Yazık gerçekten.. Çok acıdım birde bunuda belirtmeliyim..!

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    111
    Verilen Beğeniler
    167

İşte insanlar anlamıyor işitme kaybını. Hiç saklamadan yazdı Sevil ama anlayana.
    Kardeşim neden gölge ediyorsunuz? Abla gönlü, iletişimde mimariyi duzenlemek istemiş. Anlayış, site olarak herkese anlayış diliyorum. Sevil hanıma da gönlüne göre diliyorum.

Üye
    TufanOzkara Avatarı

Gerçek Adı
    Tufan
    Son Giriş
    31.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Plumeria;
    Plumeria canım çoookkkkk teşekkür ederim sana.. Kelimesi kelimesine harfiyen doğru tespit etmişsin. Yani beni anlamak bu kadar zor olmamalı. Ama arkadaşın sanırım yarası var gocunuyor, kendi haline bırakalım gitsin..
    Bu arada bu site sayesinde bir bayan ile irtibat halindeyiz... Hayırlısı ile nisan ayı gibi Tufan'la yüz yüze tanışacaklar. Nasip diyelim hayırlısı..
    Bu arada o bayan arkadaşın bir engeli bulunmuyor ve muhasebeci... Tufanı çok beğenmiş ve birkaç gündür de ailemiz hakkında bilgi sahibi oluyorlar. Nasipse olur... Hayırlı ise olsun zaten yoksa olmasın. Her iki taraf içinde bu böyle...
    Allah herkesi bahtıyla güldürsün...
    Bu açıklamayı yapıyorum, çünkü boş insan olmadığımızı bazıları anlar belki!!!

shukufe;
    shukufe canım teşekkür ederim. Ama herkeste bir ard niyet, bir çomak sokma almış başını gidiyor. Neyse Alahım çok büyük ve herkesin gönlüne göre mutlaka veriyor. Buna çok inandığım içinde iyilerle karşılaşıyoruz. Bin şükür..!

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    111
    Verilen Beğeniler
    167

Bir işitme engelli olsun istemiştim Sevil'ciğim. 2 İşitme engelli pek iyi değil. Çok sevindim, her şey gönlünüze göre olsun. Tufan için en iyisi olsun inşallah...

Üye
    TufanOzkara Avatarı

Gerçek Adı
    Tufan
    Son Giriş
    31.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

shukufe;

Sağol canım, teşekkür ederim. Şu an tabiki bir şey netleşmedi. Bir araya gelip konuşulunca belli olur. Ama şu anda irtibat güzel yani..
    Allah herkese gönlünün ekmeğini veriyor. Dilerim herkes için en iyisi ne ise o olur.

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Ah ah senin kardeşin erkek değil de kız olacaktı o zaman görecektin sen gerçek yüzünü o ileri geri yorum yapanların ya neysee artık..

Hayırlısı olsun, düğün dernek kurulacak aşamalara varırsa görüşmeleri bilgimiz olsun, merak ederim ben..

Üye
    TufanOzkara Avatarı

Gerçek Adı
    Tufan
    Son Giriş
    31.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bacıbey;
    çok teşekkürler kesinlikle bilgi vereceğimden hatta sana özel mesajla ulaşacağımdan emin olabilirsin)

adnanakkus;
    size söyleyecek o kadar çok lafım vardı ki..sadece Allaha havale ediyorum...sizin gibiler işte böyle çamur at izi kalsın mantığıyla hayat sürdürüp,olduğu yerde sayan ve bi adım ileri gidemeyen zavallı zihniyetten ibaretsiniz..siz çılgın-x arkadaşla çok güzel dost olabilirsiniz benim sayemde..bu kıyağımı unutmayın)))
    not: sizi kaale almıyorum boşa cvp yazıp zihninizi bikaç kelime ortaya çıkarsın diye yormayın..lazım olur!!!

Yasaklı Üye
    cılgın-x Avatarı

Son Giriş
    29.05-2013
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kim acınacak durumda acaba? Sanal ortamda çöpçatanlık yapan mı, yoksa bu işte bir iş var diyenler mi? Karşında saf Anadolu çocuğumu var senin? Hadi diyelim kardeşin konuşarak kendini ifade edemiyor, yazarak tamı ifade edemiyor yahu? Çıksın ortaya, beyler ben buradayım ablamda burada işte biz desin. Nerede bu vatandaş? Adnan Akkuş'un dediğine gelmeyelim, sonuçta umarım gelmeyiz..

Bu arada neden bu kadar agrasifleştin ki Suçluluk duygusu içindeki insanlarn tepkilerini vermeye başladın. Agrasif, sinirli hadi görelim şu damat adayını çıksın ortaya. Sevecen, iyi niyetli abla biranda agrasifleşti, hırçınlaştı. Heheheheheh yazık ya sana dostum. Anladın sen demek istediğimi..

Üye
    nasibegül Avatarı

Gerçek Adı
    Nasibe
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Sevil hanım, umarım kardeşiniz için kalkıştığınız bu hayırlı alakanız umduğunuz gibi sonuçlanır. Manevi yönü kuvvetli olmayıp, böyle insanların başına bela olan insanları da kafanıza takıp sinirlerinize bozmayın. Yaptığınız gayet hayırlı bir iş. Bir abla olarak kardeşinizin mürvetini görmek istemeniz, her konuda aynı zevkle ortalığı karıştırıp insanların kalbini fasulye kırar gibi kolayca kıran, lüzumsuz işler amirleri olarak adlandırdığım bir kaç kişi tarafından acımasızca eleştirilmiş. Allah temiz kalpli insanları fitne ve fesat insanların şerrinden korusun. Hoşgörülü, sevmeyi ve saymayı bilen, insan olmanın gerektirdiği duygulara sahip ve insanlara insan gibi muamele eden insanlarla karşılaştırsın sizi. Kardeşinizin hayırlı bir evlilik yapmasına vesile olarak çok büyük bir sevaba da girmiş olacaksınız. İnşallah güzel kalpli güzel bakan güzel konuşan diliyle acıtan değilde içinizi açan bir gelin nasip eder Allah size. Benimde kardeşim var bende sizin gibi üstüne titriyorum ve neler hissettiğinizi çok iyi anlıyorum. İnşallah dileğiniz kabul olur...

Yasaklı Üye
    cılgın-x Avatarı

Son Giriş
    29.05-2013
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yahu siz yazılanaları okumadan mı yazıyorsunuz anlamdım ki! Biz kardeşini evlendirmesine bişey demiyoruz. Bu kardeş nerede, ortaya bir çıksın konuşsun diyoruz. Nerede bu damat adayı, bir görelim diyoruz. Geçin bunları ya, önüne gelen iylik meleği olmuş... Biraz önce başka yerlerde de yazdım, herkes herkesi biliyor. Kimse kendini olduğundan farklı göstermesin. Çok iyi niyetli, sevecen insan moduna girmesin burada. İki yılda hemen hemen herkesi tanıdım. Olduğunuzdan farklı görünmeyin, neyseniz o olun...

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    23:09
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    22

Bu arkadaş nerede bi gelsin de tanışalım ya sohbet odasında kamera açsın gelin adayları yakışıklıyı yakından görsün karar versin .Ayrıca abla-kardeş bi görelim kendilerini....

Üye
    gecemavisi77 Avatarı

Son Giriş
    27.01-2017
    Saat
    13:50
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sizi canı gönülden kutluyorum. İnşallah duğru insanı bulursunuz kardeşiniz için.

Yasaklı Üye
    cılgın-x Avatarı

Son Giriş
    29.05-2013
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    officer;

Böyle deme sonra hemen kalpsiz ve vicdansız olursun.. bizde başından beri bunu diyoruz ama yok ya bu damat adayı hakkaten cok utangac yada ablası ki gercekten ablaysa baskısı ile bişeyler yapan bir birey yok işte ama biz bunu dile getirince tu kaka oluyoruz insanlar hemen iylik melegi kesiliyor hemen aman ne guzel diyor sonra goruyouz bu iyi niyetlerinin bedelini nasıl odediklerini kim nederse desin bu işte bir tuhaflık var ben şupheciyim arkdaş ve şupheleniyorum cıksın gorelim ilk ben diyecem hayılısı olsun ALLAH mutlu mesut etsin diye ama gorecegiz abla kardeşi yan yana...

Sayfa 6 / 10 İlkİlk ... 2345678910 SonSon