Sayfa 9 / 11 İlkİlk ... 567891011 SonSon
Toplam 153 mesajın 121-135 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nasibegül Avatarı

Gerçek Adı
    Nasibe
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    zehirliyaprak;

bu yazdıkların biraz ağır ve abartılı olmadımı kompozisyon yarışmasında değil ki bende yazarken dikakt etmiyorum piskyri bölümnde o okumasına rağmen ona psikoloji dersi veriyorsun üstelik o daha öğrenci sadece ödev hazlrıyo nefret etmeni gerektirecek bişey yapmadı ki bende kimya okuyorum 40 yıllık kimyagee birmiim daha doğru dürüst deney yapmasını bilmiyorum neyse yaa valla bu yazdıklarını hiç yakıştıramadım sana şunu anladım ki engelli olmadan engellidenn halinden anlamak çok zor ben olsam belki bende anlayamazdım ama bu kötü temennilerini hakedecek bişey yapmadı..

Yasaklı Üye
    zehirliyaprak Avatarı

Gerçek Adı
    yaprak
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Nasibe hiç ağır değil. eğer böle bir hatayı ben yapsam ve beni biri aydınlatacak bilgiler yazsa. Ben teşekkür eder o insana ve verdiği bilgileri uygularım. Tamam öğrenci olabilir ama öğrenmekten yoksun biri. İnatla kendi bildiğini yapıyor ve milleti kendine güldürüyor. Ağır yazmam ise bu insanlar seni, beni veya bizleri güya tedavi edecek. Arkadaşım ben bu gibi insanların hem yeteneksiz olup, hem de öğrenmekten yoksun olması beni rahatsız ediyor. Biz bir işe girmek istesek bin tane vasıf soruluyor ama bu gibi insanlar bir diplomayla insanların hayatıyla çok rahat oynuyorlar.
    Sizler de taktir edersiniz ki devlet hastaneleriyle en çok bizler içli dışlıyız ve karşılaştığımız durumları; Dr. hatalarını vs bizler daha iyi biliyoruz. Bu gibi durumlara tepki göstermem gayet doğal. Ayrıca ben ona insaflı da yaklaştım. Bu arada bu arkadaş Psikolog adayı vs de değil. Bunu da anlamanız gerekir. Ben bile bu bölümle ilgim olmadığı halde onun yapması gerekenleri biliyorsam. Bu kişi burada farklı bir amaçta.

Üye
    KaRe Avatarı

Son Giriş
    03.06-2016
    Saat
    21:23
    Yaşadığı Yer
    Güneşi Bol Bir Şehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

yapmayın arkadaşlar engelli olmamızın acısını başkalarından çıkararak biyere varamayız çok ağır sözler bunlar arkadaş sadece bizleri tanımak istemiş veya ödevi hepimiz annemizden dorarken engelli doğmuyo sonradan engelli olanlarımız da var engellileri bizbile merak ettiğimiz anlar olmuştur bence engellinin günlük yaşamlarını hatta günümüzde dahada patavasızlaşıp başka şeyleride merak edenler var engelliler hakkında lütfen sizi yakışmıyo bence böyle kötü sözler

sayın editörümüz bence bu konuya ele atıp bukonuyu kitlese süper olur konu çok başka yerlere gitmeye başlamış

Üye
    nasibegül Avatarı

Gerçek Adı
    Nasibe
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

zehirliyaprak;

bende bir iğne yüzünden sakat kaldım ama her iğne yapandan yapandan nefret edemem okadar nefret ediyorsan doktorlardan hasta olduğunda doktora gitme raor almak içinde gitme tamam teşkkür etti neden kızdığımızı anlamaya çalıştı ödevi varmış fikir aldı.biz yardıma ihtiyacımz olduğunda insanlardan yardım görmek onlar tarafından anlaşıklam istemiyormuyuz kensini bizim yerimize koymasını stemiyormuyuz şimdide biz koyalım kendimizi onn yerine bir sağlam gibi düşünmeye çalışalım ne kadar başarıcaz sen çok ön yargılısın sanki seni sakat bırakmış gibi beddualar ediyorsun sorarak öğrenmeye çalışıyo işte bende ilk soryu okuduğumda tepki verdim ama geçti bitti açıklama yaptı bende düşündüm hak verdim bizim dünyamızı bilemez hep pskolok diye sabır taşı değil yaa çok gidildi üstüne yapmayın derim

Üye
    psikolog Avatarı

Son Giriş
    26.05-2017
    Saat
    00:07
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: zehirliyaprak Mesajı Gör
    Psikolog Adayı; yazdıklarımdan ders almamışsın belli. Canım, hoca sana araştırma ödevi vermiş, sen de ilkokul çocukları gibi netten çıktı alıp götürmeye çalışıyorsun. Gerçekten çocuksun. O üniversiteyi de şikeyle vs kazanmış olmalısın belli. Psikologluk bırak yüz yüze konuşmayı, gizlik ilkesi vardır. İncelemeye aldığın kişiyi koşullara uygun bir oda da sorular sorarak, bakışlarından, hal ve hareketlerinden... Çözmeye çalışırsın. Burada ben açık yazdım ama millet özelini kaç bin kişinin önünde neden yazsın ki. Çok hatalısın bir de kalkmış kendini savunmaya çalışıyorsun ki buna da hakkın yok. Her ne olursa olsun cevap vermemek senin görevin. Ama belli senin psikolojin bozulmuş. BU İŞTE BAŞARILI OLAMAZSIN. ANCA MİLLETİN PARASAL OLARAK KANINI EMERSİN.

senin gibi yeteneksiz kişilerin psikolog, tıp okumasına da şiddetle karşıyım. Çünkü burada ki bir çok insan Dr. hatasından ya da yanlış tedaviden sakat kaldılar. Sizlerden nefret ediyorum. Anlamadığın gibi öğrenmeye de çalışmıyorsun.

İnşallah bu işe nasip olamazsın. Harbi uyuz oldum sana.
    YAZDIKLARINDAN ders almam için diploman?bölümün?statün ne??ben ilkokul çocukları gibi netten araştırmıyorm normalde de gidip araştırcam çünkü eleştirlmekten araştırmaya sıra gelmedi..Gerçektn çocuk oldugumu anlmn için sorduğm bır soruyla yargılycak kadar olgunsun)o üniversiteyi şikeyle kazandım yök başkanı babam olur..Millet özelini yazsın demedım ben genel anlamda sormustm ki bura da gayet gizli sanal bir yer.Cevap vermemek gibi bir görevim oldugunu hocalarımdan duymadım ama senden duydum..Psikolojm bozulmadı çok üzgünm hayal kırıklıgı yaşattysam)sorunumz falan mı var blmedgm??inşallah bu işe nasp olamazsn falan ne bıcım konusmalar bunlar?? ben sana uyuz bile olmadım .

Herkese teşekkürler

Forum Moderatörü
    Jem Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:06
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    49
    Verilen Beğeniler
    141

Zehirliyaprak, lütfen üsluba biraz daha dikkat edelim. Yazısını, tarzını vs. beğenmeyip eleştirebiliriz. ama bedduaya varacak kadar ileri gitmemeye özen gösterelim, lütfen...
    psikologadayı, haftalardır forumda dolaşmışsınız ama boş zamanlarda aklınız başka yerdeyken baktınız galiba.
    Bu site, başka forumlar gibi değil, nasıl anlayamamışsınız bunu?
    Diyorsunuz ki;
    Millet özelini yazsın demedım ben genel anlamda sormustm ki bura da gayet gizli sanal bir yer.
    Yanılıyorsunuz!
    Burada pek çok kişi sizin zannettiğiniz gibi sanal değil. Pek çok arkadaşımız kendi resimleri ile, kimlikleri ile burada üye.
    Üyelerin pek çoğu defalarca buluşma organizasyonlarına gelmiş, birbirlerini tanıyan kişiler. Yakın il ve çevrelerde oturanlar, sürekli birbirlerini görüyor, ziyaret ediyor. Bu forum sayesinde, birbirini tanıyıp evlenenler, eş dost olanlar, iş yapanlar, aile dostluğu kuranlar, birbirini her gün görmeden yapamayanlar var.
    Sanal ve gizlilik, adı sanı belli olmayan, kendisini saklayan (mesela siz) arasında olur.

2. Sayfada kendinizi yalanlıyorsunuz:

Ben zaten baktım çoook inceledim) siteye üye olmadan haftalar öncede sürekli bakıyorum foruma daha özel olarak sormak istediğim için açtım bu konuyu
    teşekkürler..

Demek ki, bizlerin özelini merak ediyorsunuz!
    Ne kadarını acaba?
    İlginç...

Üye
    psikolog Avatarı

Son Giriş
    26.05-2017
    Saat
    00:07
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tamam kimse hiç bir şey yazmasın hatta konu kapatılablrde üyelııgımde silinsn kımsenın hiç bır seyını merak etmiyorum.

Üye
    SpeedyGonzales Avatarı

Son Giriş
    14.04-2014
    Saat
    20:59
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Yazık size gerçekten, Bir insan bizleri tanımaya geliyor ve şu yazdığınız saçmalıklara bakın.
    Kusura bakmayın bir daha altını çizmek zorundayım, Biz Engellilerin en büyük sorunu sizin gibilerin bizleri yanlış tanıtacak davranışlarda bulunmanız, biz yapıyoruz, Siz yıkmak için uğraşıyorsunuz, afferin böyle devam edin.

Üye
    Mami Junior Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Avcılar
    Alınan Beğeniler
    48
    Verilen Beğeniler
    31

Şurda yazılanları görünce gerçekten engellilerin kendi içindeki engelleri aşamadıgını gördüm.
    O kadar saçma konular açılırken, birbirine benzer konular açılırken kimse olumsuz bi şey yazmazken, dışardan bi kişinin gelip biraz bilgi almak istemiş kıza demediğiniz laf etmediğiniz hakeret kalmadı.
    Kızın eğitimininden tut, yazım tarzına, karekterine kadar neler dediğiniz.

İnsanların hatalarını, yanlışlarını bulunca sizin kusursuz oldugunumz ortaya çıkıyor.
    Yok efendim neden virgül koymamış, yok efendim niye böyle yazmış niye öyle yazmış.
    Bakın bakalım yüzlerce konu açılmış binlerce yorum yazılmış kim türkçesine kim noktolama işaretlerine dikkat etmiş.
    Siz kendinizi ön plana çıkarmak için , kendinizi bi şey biliyormuş göstermek için karşınızdaki insanı aşağılamaya hakkınız yok.
    Zaten ben bu yazdıklarınızı görünce bi şey bilmediğinizi anlıyorum, bi çok kişide anlıyor.
    Sanal ortamda popüler olmaya çalışan ergen çocuklara benziyosunuz resmen.
    Konuyla ilginiz yoksa, alakanız yoksa, sırf insanları kötülemek için yazıcaksınız lütfen yazmayın.

Yasaklı Üye
    zehirliyaprak Avatarı

Gerçek Adı
    yaprak
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Psikolog Adayı; neden engellilerle reelde arkadaş olup, onların nasıl yaşadığını gözlemleyip, yardımcı olmuyorsun. İşine bu geliyor dimi. Tabi ki de benim statüm seni yargılamaya yetiyor. Sen belki de yarın bir gün beni ailemden bir bireye sözde psikologluk yapacaksın. Kimse alınmasın ama gerçekler insanı rahatsız edermiş. Bence benim önerilerimi hocaların mutlaka söylemiştir ama senin aklın neredeydi onu da sen düşün. Bencilsiniz işinize gelince engellileri tanımaya çalışacak kadar bencil. Her ne iş yaparsan yap hakkını vererek yap. Ayrıca yazım kurallarını uygulamak ise doğru iletişimin en temel yoludur. Kendini ifade etmekten yoksun bir insansın. Olay bu kadar basit...

Üye
    vilanjik Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:29
    Yaşadığı Yer
    Eskisehir
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    10
    Blog Mesajları
    123

Zehirli yaprak söylemlerin nefret kokuyor.Bi çok konuda size hak vermekle beraber bu kadar ağır ifade kullanmanızı inan anlayamadım.Psikoloğ adayının psikolojiyle ilgisi olmadığı zaten yaptığı yorumlardan anlaşılıyor.Bu yaptığı anket daha çok sosyoloğ olacak birinin yapması gereken araştırma alanıdır..Çünkü psikoloji birebir yapılan bir meslektir.Kaldı ki psikolojide mimik hareketlerinin bile çok büyük anlamı vardır.Eğer bu mesleğe gerçekten saygılı bir psikoloğ net üzerinden psikolojinin anlaşılmayacağını çok iyi bilmesi gerekir.

YAZDIKLARINDAN ders almam için diploman?bölümün?statün ne??

Bu yorumda bana göre çok talihsiz bir yorum olmuş.Çünkü insanların birilerinden bişey öğrenmesi için diplomaya statüye hiç gerek yok.Bir insanın bitkilerden hayvanlardan bile öğrenecbileceği çok şey vardır.

Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Bence psikolog adayını ibrete alem olsun diye asalım sen ne cürretle engellilere engelli dersin, bu ülkenin tamamı mükemmel türkçe konuşurken sen ne cürretle imla hatası yaparsın, bunca insanı hatalı müdahale sonucu sakat bırakan sen değilmisin ne yüzle bu forma girebilirsin engelli engelsiz eşittir bizleri engelsizlerden nasıl ayırma cürretinde bulunursun (Ötv. kdv iş önceliği vs şeyler oldumu tabiki biz onlardan farklıyız yeterki işimize gelsin beleş benzin bile isteriz) arkadaşlar adresini alın gidip taşlayalım bu kızı memleketi hatta dünyayı kurtaralım eminm ekonomik krizin arkasındada psikolog adayı vardır......

Üye
    okan05 Avatarı

Son Giriş
    27.02-2012
    Saat
    13:33
    Yaşadığı Yer
    Amasya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gerçekten güsel bi yazı olmuşş devamını bekleriz ...

Üye
    nasibegül Avatarı

Gerçek Adı
    Nasibe
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

zehirliyaprak;

kusura bakmada arkadaşım bence sen ne kadarda yazım kurallarına dikkat etsen de iyi bir iletişim için bu yetmiyor karşındakini anlamaya çalışmazsan iletişim kuramazsın için nefretlerle dolu sen herşeyden bu kadar nefret ederek mutlu ve pozitif olabilmeyi başarabiliyormusun acaba birkere çok kırıcısın insanlara karşı biraz daha nezaketle yaklaşsan empati kurpayı denesen kaybın diğil kazancıl olur okadar soğuk ve negatiftifsin ki okadar acımacısızca eleştiriler yapıyorsun ki yorumlarını okurken gerildim sen takma bu kadar noktaya virgüle göünüller bir olunca virgül bahane öyle armudun sapı üzümün çöpü çok abartma .

Üye
    gulay_06 Avatarı

Gerçek Adı
    gülay
    Son Giriş
    09.04-2016
    Saat
    16:01
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bence bu konu silinsin tartışmada bitsin derim ben...

Sayfa 9 / 11 İlkİlk ... 567891011 SonSon