Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    burak_1986 Avatarı

Gerçek Adı
    Burak
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    16:00
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar ben 15 yaşından sonra spino serebeller ataksi hastası oldum geçenlerde ilkokul arkadaşlarım beni 11 yıl sonra bir yemeğe çağırdılar ama hasta olduğumu bilmiyolar napacağımı bilmiyorum bi değişik ruh halindeyim üzüntüye yakın

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

11 yıl sonraki ilk konuşmalarınızda söyleseymişsin keşke.. Şimdi sana daha bir zor olur söylemek...

Bence hiç kompleks yapma, bas git yemeğe ve tadını çıkar. Zaten bırak sakat/hasta olmayı, 11 yıllık ayrılıktan sonra insaın ortak noktası neredeyse kalmaz bile. Hem, belki onda da ne hikayeler vardır yaşamına dair... Akışına bırak kardeşim...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

neden eziklik duyuyorsunki? ince eleyip sık dokumadan git bence...yüzleş korkularınla sana alınacak tavırları insanların ilk yüzyüze geldinizdekii yüz ifadelerinin ne olacağını hayal etme bence..düşünme hiç..git vee yüzleş..

bu hastalık senin gerçeğin.. hayatın boyunca böylesi ruh hallerine bürünmek eşden dosttan kaçmak kendini yalnızlığa mahkum etmek istemiyorsan..bütün korkularının üstüne gidip yüzleşmek zorundasın..kaçmayı alışkanlık haline getirmemeni ÖNERİYORUM..

Üye
    biricikkk Avatarı

Son Giriş
    16.03-2013
    Saat
    01:59
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Gitmelisin bencede... madem 11 yıl sonra hatırlayıp çağırmışlar neden bunun tadını çıkarmayasın ki... ayrıca senin durumun çokta önemli olmamalı onlar için...
    sağlık bu kime ne olacağını kim nerden bilebilirki.. sen bundan çekinmemelisin.. çekinirsen korktuğun şey ozaman olur işte!!...

Üye
    gulsahh Avatarı

Son Giriş
    14.07-2009
    Saat
    23:48
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    hasta yada engelli hastalık yada engel ne olursa olsun önemli değil. ben hastalığımla bütünleşmişim beni etrafımdakiler hastalığımla yada engelimle kabul edecek etmeyen kişiylede işim olmaz. onlar gerçek bi arkadaşsa sorun olmaz zaten. öyle yada böyle bu duruma alışacağız başka yolu yok. biraz üzüleceğiz,kırılacağız,yıpranacağız amaalışacağız.. git bencede oraya.