Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 27 mesajın 16-27 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    naska Avatarı

Son Giriş
    02.11-2015
    Saat
    08:47
    Yaşadığı Yer
    Petrol Kentli..
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    koşmak mı....ne güzel bir kelime..koşmak koşmak

neyse...rahat yürüyelimde koşmayı sonra düşünürüz...

sağlıcakla kalın....

Üye
    esila Avatarı

Son Giriş
    27.02-2009
    Saat
    01:36
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sadece O mu,off ya:(Bende üzgünüm,kendimi çok kötü hissettim okuduğumda.Yinede...

Nasıl olacak bilmiyorum ama,birgün birşekilde tüm hayaller gerçek olacak..
    İnanıyorum.

Üye
    tiblon Avatarı

Son Giriş
    30.05-2014
    Saat
    10:35
    Yaşadığı Yer
    Kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben de koşmayı iyi bilenlerdenim.
    Yıllarca spor yaptım. Hem de lisanslı. Ortaokul, lise ve fakültede lisanslı olarak masa tenisi, atletizm, basketbol yaptım. Ayrıca sürekli olarak futbol oynadım.
    Ama şimdi bırakın koşmayı uzun mesafe bile yürüyemiyorum. Kullandığım protezler iyi ama yine de biryere kadar.
    Arasıra uykularımda koştuğumu görüyorum.

Üye
    mezopotamyali kederi Avatarı

Gerçek Adı
    ASYA
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Bedenim ruhumun hep arkasından geliyor...Sizce koşuyor muyummm? Bence evet..... 8)

Üye
    Mehmet YALCIN Avatarı

Son Giriş
    14.01-2012
    Saat
    22:54
    Yaşadığı Yer
    kırşehir/merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

artık koşmak falan bizim için bi hayal umutlarla yaşıyoruz
    bırakın koşmayı cihazlar olmadan 10 adım atmak bile benim için en büyük hediye olur
    canım kardeşim kader bize ne kadar verirse onu alıyoruz boşver üzülme fazlada takma kafana......

Üye
    Sehribanu Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:23
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    61
    Verilen Beğeniler
    9
    Blog Mesajları
    1

......
    Şimdi uçsuz bucaksız ovalarda,
    Adımlarımı saymadan,
    Geriye dönüp bakmadan,
    Usanmadan, bıkmadan,
    Deli taylar gibi koşmak istiyorum!
    .....
    Koşmak deyince yusuf Hayaloğlu'nun bu şiiri gelir aklıma.Koşmak güzeldir,ama koşmadan da yaşayabiliyoruz....

Üye
    empatizan Avatarı

Son Giriş
    20.03-2017
    Saat
    10:49
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Bütün karma ekonomik sistemler hep daha fazla enerji harcamaya ve çalışmaya yöneliktir, hepsi ağır sanayiyi ve sürekli bir koşuşturmayı önerir insanların mutluluğu için. Bedeni bu tempoya uyumlu hale getirmek için de haftada en az 3 saat spor yapılması, koşulması tavsiye edilir her yerde. Spor salonları, koşu bandında tepinen insanlarla dolu. Parklardaki koşu parkurları sabahları tempolu bir koşuya çıkmış, vazifesini yerine getirmemin mutluluğuyla dört köşe olmuş sportiflerden geçilmiyor. Bendeniz bir zamanlar Balkan atletizm şampiyonasında ülkemize bronz madalya getirmiş bir atlettim. Şu anda da koşmama mani olacak bir bedensel engelim yok fakat bedenini sürekli üretim ve dolayısıyla tüketim temposuna uyumlu halde tutmak için koşturup duran bir insan olmak yerine bahar ve yaz sabahları evimin balkonunda oturup kahvemi ve sigaramı içiyor ve büyük bir keyifle karşıdaki parkta koşan sportifleri izliyorum. Ne kaçırmak üzere olduğum otobüsün arkasından koşmak istiyor canım ne de bir yere yetişmek için. Koşamayan engelli arkadaşlar! ÖZGÜRLÜK HAREKETSİZLİKTİR aslında. Felsefe yapmak için beyninizi koşturun, felsefenizi başkalarına aktarmak için de ellerinizi.

Üye
    bediscebedis Avatarı

Son Giriş
    28.05-2016
    Saat
    02:48
    Yaşadığı Yer
    İst
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben kendimi yürürken bile hayal edemezken,rüyamda bile bir kez göremezken koşmak nasıl birşey nasıl düşüneyim ki.. ? Ben kendimi bildim bileli oturuyorum.... Bu yüzdende hiçbirşey, hiçbir özlem hissetmiyorum... :roll:

Üye
    conwerse Avatarı

Son Giriş
    24.07-2017
    Saat
    01:43
    Yaşadığı Yer
    Hayaller Bulvarı..=)
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çok koştum zamanında iyide koşardım hele orta okulda köpeklerin peşime takılmasıyla sanki olimpiyatlardaymışım gibi koştuğumu hatırlıyorum güldüğüme bakmayın o zaman ağlıycak gibiydim valla köpek ısırcak beni diye :? Komik ya Şimdi koşamıyorum yürüyemiyorum ama bunun içinde oturup ağlamıyorum Çünkü üzülüp ağlayınca hiç bişey eskisi gibi olmıycak ki.. ha olsa, dönsem geriye tekrar, sabah akşam ağlarım valla Lütfen sizde üzülmeyin, ağlamayın ve en önemlisi hiç bi zaman pes etmeyin :wink:

Üye
    selimakdag Avatarı

Son Giriş
    13.10-2008
    Saat
    11:20
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ASLINDA HER CANLI KOŞMAYI BİLİR DEĞİLMİ? BİR TAVŞANDA KOŞAR BİR KAPLUMBAĞADA BELKİ BİZ KAPLUMBAĞANIN KOŞTUĞUNU GÖREMEYİZ AMA İKİSİDE KENDİ ÇAPINDA PASTADIR... YANİ ENGELLİLER DE KOŞAR... BİR MİKROSKOBİK CANLI BİLE KOŞUYORDUR HERHALDE... ESKİ BİLGELERDEN BİRİ ÖYLE CANLILAR VARKİ DEMİŞ ÖĞLENE KADAR YAŞAYIP ÖLENLERİ GENÇ ÖLMÜŞ SAYILIR, AKŞAM ÖLENLERDE ÇOK YAŞLANMIŞ SAYILIR... OYSA BUNUN BİZLER İÇİN FAZLA Bİ ÖNEMİ YOKTUR. KOŞMAK YERİNE BELKİDE İMKANIMIZ OLSAYDI BU SEFERDE UÇMAYI DİLEYECEKTİK... KOŞABİLEN BİRİNE UÇMAYI İSTERMİYDİN DİYE SORSANIZ HERHALDE BU DA ONUN İÇİN ÇOK BÜYÜK BİR HAYAL OLACAKTI...

Üye
    GuLeNKIZ Avatarı

Son Giriş
    17.03-2013
    Saat
    17:13
    Yaşadığı Yer
    uzaklar
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yürümez demişlerdi ama 5 yaşında zar zor yürüdüm hemen anaokuluna başladım ilk gün o okuldan eve koşturarak geldim okulda bizim eve çok uzak tepede bi yerdeydi tehlikeliydi benim için ama biliyordumki ilk ve son koşuşum olacak koştum inadına annem arkamda ben önde ne güzeldi ya) şimdi iki adım atınca nefes nefese kalıyorum iyikide koşmuşum içimde kalacaktı. ama özlemedim koşmayı özlemektense neden koşayımki sorusunu soruyorum kendime hiç bi nedenim yok e o zaman koşmakta hiç bi anlam ifade etmiyor benim için.

Üye
    _KaBuS_ Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    14.05-2013
    Saat
    15:30
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    17-18 yaşıma kadar az çok koltuk değnekleri olmadan yürüyebiliyor koşabiliyordum bisiklet bile sürmüşlüğüm vardır ama zamanla iki kalçamda birden çıkma oldu o yüzden şuan koltuk değnekleri ile bile zor yürüyorum ama olsun bunada şükür bana en çok koyan yürüyememek.koşamamak değil bana en çok asker olamamak üzüyor o konuda bir gün askerlik yapma durumu var inşallah en kısa sürede gidip bir günde olsa yapacağım en azından birgün benim için avuntu olur sanırım

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12