Sayfa 1 / 3 123 SonSon
Toplam 42 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    basari Avatarı

Gerçek Adı
    başar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:31
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    sevdiğim kız adı kadriye bu köyde doğdu kozbudaklar bursa keles ilçesine bağlı bi yer burası smile - Sevdiğimin köyünden karelerle hazırlanan video çalışması doğduğu köyü bile severim ben biggrin - Sevdiğimin köyünden karelerle hazırlanan video çalışması ama oturduğum aynı mahallede başka biriyle aşk yaşıyodu redface - Sevdiğimin köyünden karelerle hazırlanan video çalışması bugün taşındığını öğrendim biggrin - Sevdiğimin köyünden karelerle hazırlanan video çalışması işte her şeye rağmen onu seviyom cool - Sevdiğimin köyünden karelerle hazırlanan video çalışması alttaki sözler nasıl sevdiğimi açıklar heralde ama herşeye rağmen hayat devam ediyo yeni arayışlar olacak elbet ama bu kadar severmiyim bi daha bilemem

divanemi delimiyim hele ben biggrin - Sevdiğimin köyünden karelerle hazırlanan video çalışması divanemi delimiyim bilmem ben biggrin - Sevdiğimin köyünden karelerle hazırlanan video çalışması bi yar için çöle dolaşırım hemde susuz çöle ben wink - Sevdiğimin köyünden karelerle hazırlanan video çalışması banada diyorlar vazgeç yarinden biggrin - Sevdiğimin köyünden karelerle hazırlanan video çalışması deli gibi sevdim vazgeçemem bende ayrılamam ben cool - Sevdiğimin köyünden karelerle hazırlanan video çalışması

not alttaki videolar sevdiğim kadriyenin köyü olan kozbudaklar köyündendir kendi uploadım değildir googlede arayıp buldum işte aşk dediğin böyle olur agalar biggrin - Sevdiğimin köyünden karelerle hazırlanan video çalışması

http://www.facebook.com/video/video....id=47955171119

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    02:26
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

kardeşim üzüldüm,senin paylaşımını okurken bi video dinliyordum kardeşimde dinlesin dedim linkte dinle
    Kıvırcık Ali Kekliğim 2011 - YouTube

Üye
    basari Avatarı

Gerçek Adı
    başar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

link için saol sonbahar ah kadriyem ah artık seni ahırette allah huzurunda tertemiz gelinliğinle alıcam seni bu dünyadada aramaya devam edicem ama sakın beni unutma biggrin - Sevdiğimin köyünden karelerle hazırlanan video çalışması

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Üzülme başarı, Allah sana, temiz gönlüne göre muamele edecektir.. Bir gün değerini kıymetini anlayan, gören olacaktır... Kadriye de gittiği yerde huzurlu olsun ne yapacaksın.. Allah sizi birbirinize yazmamış demek ki.. İnşallah birgün senin, kadriye ye olan sevginden kat kat fazlasıyla seni seven bir kız olur..Dua ediyorum senin için..

Amin desin herkes..

Üye
    Rekursion Avatarı

Son Giriş
    18.03-2017
    Saat
    16:40
    Yaşadığı Yer
    Alamanya
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

amin ...

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    02:26
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

amin kardeşim.

Üye
    basari Avatarı

Gerçek Adı
    başar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Kocakovacık - Dailymotion videosu

buda başka köyden video ama çalan müzik sanki tam beni anlatıyo biggrin - Sevdiğimin köyünden karelerle hazırlanan video çalışması

eller almış yarimi suna boylu sevdiğime kavuşamıyom şimdi boynum büküldü redface - Sevdiğimin köyünden karelerle hazırlanan video çalışması

Üye
    Dante Avatarı

Gerçek Adı
    Dante Alighieri
    Son Giriş
    08.06-2015
    Saat
    03:29
    Yaşadığı Yer
    araf
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hay ben böyle aşkın ızdırabını..!!!
    akşam yemeği burnumdan geldi, şu başlığı gördüm, girip okudum ve kahroldum.

birader bak benim kanıma dokundu bu olay.. gidip basalım köyü, kızı da kaçırıp gelelim sizin eve.
    Bu sevda böyle bitmez, bitemez..

Üye
    basari Avatarı

Gerçek Adı
    başar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

dante arkadaş ilgin için saol valla benimde öle bişey yapasım gelio artık o köyde yaşamıyolar aynı mahallede yaşıoduk yakındık birbirimize ama taşındıklarını öğrendim onların ama hala yakında olduklarınıda zannediom çünkü enişte deyim artık biggrin - Sevdiğimin köyünden karelerle hazırlanan video çalışması kadının çocuğunu aynı okula götürüyo önceki vefat eden eşinin yani çocuğu oluyo bu ortalık bayağı karışık durumda biggrin - Sevdiğimin köyünden karelerle hazırlanan video çalışması

Üye
    Dante Avatarı

Gerçek Adı
    Dante Alighieri
    Son Giriş
    08.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    araf
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ya sen bırak çocuğu mocuğu, varsa çocuğu da hazır evlat işte sana
    sen istiyor musun kardeşim onu söyle, düşelim bu işin peşine bırakmayalım

beni yine efkar bastı şu son mesajından sonra, neşet baba'dan zahidem'i dinleyip duruyorum, ah ulan ah..
    al dinle, benden sana gelsin

Üye
    basari Avatarı

Gerçek Adı
    başar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

elbette istiom dante arkadaş çocuğunuda onuda ama dediklerine göre evlenmişler imam nıkahıyla ve resmi nikahta yapcaklarmış 2 kişi engel oldu ona kavuşmama 1. kadriyenin görümcesi yani ölen eşinin ablası 2. side şu adam onuda görümcesi bulmuş ona diyenlerde var aynı köyden 22 yıldır tanıştıklarını diyende ama bunlar benim için önemli değil benim için önemli olan kadriyem ona kavuşmak isterim ama nasıl olacak bu olaylardan sonra işte onuda bilmiom yani gidip girişesim gelio adama ama sonra nolcak birimiz mezara yada hastaneye birimizde hapishaneye gitcek o olcak

Üye
    Dante Avatarı

Gerçek Adı
    Dante Alighieri
    Son Giriş
    08.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    araf
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yahu ne önemi var birader! O imam yaptıysa, biz önce davranır hükümet nikahını basarız dert ettiğin şeye bak!
    Şiddetle çözmek yakışmaz ama sana, adamın senden allah bilir haberi bile yok. Tutup piyangodan çıkar gibi karşısına geçip girişmek delikanlılığın kitabında yazmaz.
    Ben diyorum ki iyice düşünelim en kötü ihtimalle de bir büyü yaptırıp bozalım bu oyunu, Kadriyen sana kalsın.. Tabii sen daha iyi bilirsin, son söz senin.

Üye
    basari Avatarı

Gerçek Adı
    başar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

o adam beni bilio dante arkadaş çünkü onunla konuşmuştum onu ben seviom dedim o adama oda evlendik boyna gelip kadını rahatsız etme dedi bide o adam hakkında bazı bilgileride öğrendim evi arabası ve tarlası sigortası falan varmış yani mala gitmiş gibi duruyo kadın büyü yada her ne yol varsa onuda denemeye hazırım ama büyü konusunda pek bilgim yok nasıl olduğunu anlatmanı bekliom özelse bu olay özelime yazmanı bekliom dante arkadaş yardımın içinde saol

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Töbe töbe..

Üye
    Dante Avatarı

Gerçek Adı
    Dante Alighieri
    Son Giriş
    08.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    araf
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    basaricigim, büyü konusu beni de aşıyor profesyonel destek mi alsak acaba diye düşünüyorum.. biraz araştırma yapalım bu konuda, mazallah büyü bu şakaya gelmez geri teper meri teper zaten biliyon sen de ben de hafif yamuğuz, iyice şebeğe dönmemek için tedbiri elden bırakmayalım diyorum kardeş, sen beni az çok bilirsin işimi sağlama almadan kalkışmam bişeylere anlıyosundur sen beni, acele etmeyelim biladel..

Sayfa 1 / 3 123 SonSon