Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 22 mesajın 16-22 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    karadenizliusak Avatarı

Son Giriş
    07.03-2017
    Saat
    11:21
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bizim milletin merakındandır bakmak. ben 1989 dan beri kullanıyorum o zamanlar insanlar tuhaf tuhaf bakarlardı kulağıma hatta abartıpda burnunu sokupta bakanlar vardı. şimdiki zamanda artık bakmıyorlar neden : herkesin kulağında cep telefonu bluetooh denen kablosuz kulaklıklar var ona benzetiyorlar galiba.

Askıda Üyelik
    LaiLa Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kalbimin attığı yerdeyim..
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    6

Engelin ne olursa olsun soruluyor bundan kaçış yok özelliklede çocuklar meraklı işyerimde denk gelir küçük sincaplar koşup gelir yanıma abla sen neden öyle yürüyorsun diye anneleride hemen gelip çekiştirir çocukları sussun diye ben gülümseyerek onların anlayabileceği şekilde kısaca anlatmaya çalışırım alıştım artık ama en çok sinir olduğum özellikle eğitimli bayanların senin işin zor hep ayaktasın ihtiyacın yoksa otur evinde neden çalışıyorsun demeleri ölürmüsün?öldürürmüsün diye içimden geçer kendimce bütün güzel dilekleri saydırırım o hatuna ille muhtaç olmak gerek çalışmak için sosyal çevreden uzak kalmamak için çalışılmaz,ayaklarının üzerinde durmak için çalışılmaz,özgüven yerleşsin diye çalışılmaz yada sakatlığını kafana takıp oturmalısın işte o zaman o insanların kafasında hakikaten sakat profili oluşturursun sana vah, vah deyip hallerine şükrederler biz böyle bir toplumda yaşıyoruz malesef... Kafaya takmadan doğru bildiğin şekilde ilerlemen ve her seni göreni senin görmezden gelerek hayatına devam etmen en doğrusu,inan bana herkezi görmek zorunda değiliz çünkü bunu hak etmeyen insan kılığında dolaşan dört ayaklılar çok fazla çevremizde..Sevgiler..

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:53
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

gamzem sende bunu sorun yapıyorsan artık bişe diyemem,arkadaşımızın dedigi gibi ben ekleme yapıyım devede pire senin rahatsızlıgından dolayı taktıgın cihaz moral olsun die degil gerçkler rahat ol bence..

Üye
    gamze1988 Avatarı

Son Giriş
    31.05-2013
    Saat
    16:50
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

insan ister istemez biraz garipsiyor uğur ama elbette alışılabilecek bir durum.. çok şükür ki şuan cihazlardan verim alabiliyorum..

bu arada bu akşam sitemizde ck5458 nickli kişi bana bursalı ve üniversite mezunu olduğum için bir iş teklifinden bahsetti.. hadi hayırlısı bakalım

Üye
    bykursadtufan Avatarı

Gerçek Adı
    Kürşad Tufan
    Son Giriş
    27.08-2017
    Saat
    11:08
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

ben mesela ortopedik engelliyim yürürken ufak çocukların aa anne abiye bak nasıl yürüyor dediğinde yanına giderek başını okşadığım zaman gözlerine gülümseyerek rahatsız olduğumu söylediğimde miniğin gözlerindeki tebessümü görmelisiniz. Sana tavsiyem canını sıkmaman önemli olan cihaz değil akıl ve gönül sağlığımız yerinde olsun kullandığımızı cihaz ve diğer aletler teferruattır

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:53
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

allah şifalık versin bacım inşallah daha iyi olur sevindim senin adına çünkü burdaki arkadaşlarımız mutlu olunca insan yürekten canı gönülden kalp gözüyle bakınca seviniyor insanız hepimiz bi canız burda isterimki herkes hastalıgına çare bulsun mutlulugunu burada paylaşsın çünkü burada ne kadar arkadaşımız varsa kalpler bir atıyor herkese acil şifalar diliyorum..iş teklifi degerlendir ablam sen bilirsin bi bak senin kararın yanlış dogru ayırd edebilcek durumdasın bekliyoruz sevinçli haberlerini bizlerle paylaş bizde sevinelim senin kadar inşallah..saygılar

Üye
    gamze1988 Avatarı

Son Giriş
    31.05-2013
    Saat
    16:50
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    tabii ki paylaşırım uğur kardeşim.. burada endişelerimizi paylaşıyoruz bilgi alışverişinde bulunuyoruz da sevincimizi paylaşmaz mıyız.. ben zaten sizlerle sohbet ettikçe bile çok mutlu oluyorum..
    real;
    tufan kardeşim allah hepimize şifalar versin.. eminim sen de zor olsa da yine de yürüyebildiğin için haline şükrediyorsundur.. mutlaka da şükretmeli insan..

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12