Toplam 12 mesajın 1-12 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Bulent_7340 Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent YILDIZ
    Son Giriş
    31.12-2012
    Saat
    12:52
    Yaşadığı Yer
    KIRIKKALE
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sizlerle iki dilenci kadının nasıl arasında kaldığımı paylaşmak istiyorum...
    Geçen sene Gençlerbirliği - Galatasaray maçından çıkmıştım. Ankara'yı bilenler staddan Ulus'a giden yolu bilirler. Heykelin önünde otobüs duraklarımız vardır. Oraya kadar yürüdüm. Akşam olduğundan yollar biraz tenhaydı. Yüzüncüyıl Çarşısı diye bir yer vardır. Oranın basamaklarına oturup bir sigara yaktım amacım dinlenmekti.

Bu arada önümdeki iki kadının kavga ettiklerini farkettim. Rant kavgasından başka birşey değildi bu :lol: Ama kavga da ne kavga. Öyle iğrenç kelimeler kullanıyorlardı ki bazı küfürleri esnasında cinsiyetleri hakkında tekrar düşünme gereği duyuyordum.

Bi tanesi karşıda kendilerine bakan bi adamı göstererek; "Şooo karşıdaki saholu herifi görüyonmu? O benim herifim, çağırırım; senin...." Öteki alıyor mikrofonu; "Sen biraz daha burda durursan benim herifim gelicek, o zaman senin de herifinin de ....."

Bu esnada kadınlardan birisi yerden birşey almak gibi bir arayışla sağına soluna bakındığı anda beni gördü. O günlerde çift koltuk değneği kullanıyordum. Koltuk değnekli bir yamuk burunlarının dibinde merdivenlere oturmuş ve pastadan pay alıyor.... :lol: :lol:

Hareket ayne şöyle; bir asker dönüşü kadından; ve "AMA!!! ŞU NÖRÜYO ORDA! GAH ŞURDAN YÜZÜNE GÖZÜNE ......... BİRİNDEN KURTULMAYA ÇALIŞIYOM ÖTEKİ GELMİŞ. ÇETEMİSİNİZ SİZ AĞZINA .........."

Abi ben özellikle asker dönüşü ve surat şeklini gördükten sonra kapsama alanı dışındayım. Sadece zorlukla (güldüğüm için) "Teyze ben sigara içiyom valla dilenmiyom. Sigaram bitsin kalkacağım" diyebildim.

Kadın kafaya koymuş bi kere susar mı "GAAAAAAAAAAAH!... AMMAAAA GÖRDÜNMÜ BAŞIMAALENİ."

Zavallı ben hala kapsama alanı dışı; "Peki peki kızma teyze" diyerek oradan uzaklaştım...

Bu anımı hiç unutamadım. Siz değerli arkadaşlarla paylaşmak istedim...

Selam ve Sevgiler...

Üye
    aferits Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    21:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

O tür insanların ulu orta yapabileceklerinin sınırı yoktur Bülent.

Verilmiş sadakan varmış ta çok ucuz atlatmışsın.

Yoksa o bir birini yiyen iki kişi biranda kanka olup seni paralarlardı.

Üye
    GÜLIZAR Avatarı

Son Giriş
    01.12-2017
    Saat
    22:59
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Verilmis sadakan varmis.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    947
    Verilen Beğeniler
    1.237

Yahu çok komik bir anı sahiden de!
    Rant kavgasını izlerken, karambole gidecektin nerdeyse...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    akasya Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    3

Tam memleketimden insan manzaraları dedirtecek bir olay. Gerçekten çok komik. Ucuz kurtulmuşsun arkadaşım. O tarz insanların ne zaman ne yapacakları pek belli olmaz...

IŞIK
    Misafir Üye
    IŞIK Avatarı

Yahu Bülent kardeşim bir çöplükte 2 horoz olmaz
    2 tane yetmezmiş gibi sende 3. olarak gidiyorsun ne işin var orada git Kocatepeye hacıbayrama :lol: :lol: :lol:

Şaka bi yana
    Böyle yanlış anlamalara maruz kalmamak için kendimize biraz çeki düzen vermemiz lazım diye düşünüyorum.
    Takdir edersinizki görünüş. duruş ve konuşma çok önem arzeder

Üye
    Duman Gözlü Avatarı

Son Giriş
    05.08-2008
    Saat
    15:03
    Yaşadığı Yer
    SAKARYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bülentcim çok güzel anlatmışsın hayatım adapazrındada aynılar hatta kendilerini engelli gibi gösterip dileniyolar ucuda biraz bize dokunuyo aynur ablayı biliyosun bigün yolda sandalyesiyle giderken amcanın birine adres sormaya çalışıyo amca onu dilenci zannederek allah versin diyerek kötü duruma düşürüyo ve o çok üzülüyo buna birilerinin çözüm bulması lazım

Üye
    Yamuk_yumuk Avatarı

Son Giriş
    03.07-2006
    Saat
    18:12
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

heeeee
    Bi daha sigara molası olarak Hacıbayram'ı seçeceğim Sevgili Direktör. :twisted: :twisted:

Kılık kıyafetten kastını anlayamadım ama yanımda kız arkadaşım olduğu ve grand tuvalet dedikleri cinsten giyinmiş olduğum halde bana para vermek isteyen bir kadınla da karşılaşmıştım. Böyle şeyler aynen akasya kardeşimizin de belirttiği gibi MEMLEKETİMDEN İNSAN MANZARALARI denecek tipten bir anıydı.

Bu arada tüm arkadaşların dikkatli olmam tavsiyelerine uyacağım. Neme lazım varımız yoğumuz bir SOL BACAĞIMIZ var onu da kaybetmek istemem abi :lol: :lol: :lol:

Sevgili EDA; Adapazarı'nda böyle insanların varlığından söz etmişin. Senin ve Adapazarı adına üzüldüm ama şunu belirtmeden de geçemeyeceğim
    BEEEEEEEEEEEEN
    ADAPAZARI'NIIIIIIIIII
    ÇOOOOOOOOOOOOK
    SEVDİİİİİİİİİİİİİİM
    VEEEEEEEEEEE
    SEVMEYE DE
    DEVAAAAAAAAAM
    EDECEĞİİİİİİİİİİİİM

Üye
    akasya Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    3

:wink:

Üye
    Duman Gözlü Avatarı

Son Giriş
    05.08-2008
    Saat
    15:03
    Yaşadığı Yer
    SAKARYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sevgili arkadaşım yamu yumuk adapazarını sevebilirsin ben sadece bi örnek verdim

Üye
    akasya Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    3

Bir saniye yaaaaaaaaaa . Aklım karıştı . Yamuk yumuk nickli arkadaşımız Bülent mi ? Yoksa değil mi ? :roll:
    Bülent iki nickin mi var ?? Yoksa yamuk yumuk nickli arkadaş şahsına münhasır başka biri mi :?: :?: :?:

Üye
    Bulent_7340 Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent YILDIZ
    Son Giriş
    31.12-2012
    Saat
    12:52
    Yaşadığı Yer
    KIRIKKALE
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sevgili Arkadaşlar, Yamuk_yumuk isimli kişi benim arkadaşım. Kendisi adına sizden özür diliyorum. Benim adıma birşeyler karalamış. Tüm mesuliyet şahsıma aittir. Tekrar özür diliyorum...