Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ==ORHAN== Avatarı

Son Giriş
    14.07-2015
    Saat
    14:27
    Yaşadığı Yer
    AKSARAY
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    AKSARAY DEVLET HASTANESİNDE DİYALİZ TEDAVİSİ GÖREN HASTALARDAN SADECE BİR TANESİYİM BEN. GEÇEN AY AKSARAY MİLLETVEKİLLERİNİN DÖRT TANESİDE HASTANEYİ ZİYARETE GELMİŞLER. BU BENİM ÇOK ZORUMA GİTTİ BU HAREKETİ YAPACAKLARINA HİÇ GELMESELERDİ DAHA İYİ OLURDU. TABİKİ BENİM DÜŞÜNCEM BU. BU ARADA DİĞİER YERLERDE NASIL DAVRANDILAR BİLMİYORUM AMA DİYALİZE GELDİLER VE KAPININ KENARINDAN KAFASINI UZATIP İÇERİ GİRMEK YOK GEÇMİŞ OLSUUUN DEDİLER TEK TEK. VE HIZLA UZAKLAŞTILAR ORDAN.
    BENİM BURADA DEMEK İSTEDİĞİM BİZDEN NEDEN KAÇIYORLAR BİZDEN BİR HASTALIK KAPMA KORKUSUMU VAR ACABA BU İNSANLARDA? BİLEMİYORUMi AMA BEN BURDAN SÖYLÜYORUM YOK ÖYLE BİŞEY OLMAZ.
    VE AKSARAY MİLETVEKİLLERİNİN DÖRDÜNÜ BİRDEN ŞİDDETLE KENDİ ADIMA KINIYORUM. VE BÜYÜK BİR SAYGISIZLIKTIR BU DİYORUM...

Üye
    ==ORHAN== Avatarı

Son Giriş
    14.07-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    AKSARAY
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yönetim zaten nerdeyse haftalık değişen başhekim sadece. Değişen son 4 başhekimi hiç tanıyamadık zaten. Yüzlerini gören cennetlik tabiri caizse.

Üye
    dilemma Avatarı

Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    00:45
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    3

walla arkadaşım bütün bu bizlere yaşattıklarına rahmen milletvekillerinden hala insani ve mantıklı davranışlar bekliyorsan seni kınıyorum ben... :!: :!: :!: :shock: :lol: (yanlış anlama lütfen espri mahiyetinde söyledim)

onları kınamıyorum sadece herzamanki gibi içimden birrsürü şey sayıyorum...

Allah bildiği gibi yapsın bunları ne diyim :evil:

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    21:31
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    87
    Verilen Beğeniler
    76

başlarına gelince anlarlar bizlerin durumunu,insanlıktan çıkmış insancıklar

yarenn66
    Misafir Üye
    yarenn66 Avatarı

yav kardeşim girsede yanına kadar ne yapacaksınki boş muhabbet boş sohbet değilmi sonu.samimi bir şeyler yaşanacağınımı sanıyorsun.boşverr

Üye
    ==ORHAN== Avatarı

Son Giriş
    14.07-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    AKSARAY
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok doğru yaren kesin onlarda senin gibi düşünmüşler. Ben şimdiye kadar hiç boş düşündüğümü sanmıyor. Ama senin gibiler yüzünden şu anki durumlara geldik. Sen bizdenmisin onlardanmısın. Rengini belli et herkes bilsin..

Üye
    msg Avatarı

Son Giriş
    29.11-2017
    Saat
    15:10
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Bir kişiyi tanı veya tanıma, onu ziyaret ediyorsan, bu ziyaret kapı eşiğinden geçmiş olsun ile olmaz (doktorlar tarafından aksi belirtilmediği sürece yani hastaya mikrop bulaştırma,.. gibi konular hariç).
    Olsa bile bunun adı ziyaret olamaz.

Ziyarete geldiniz, kişinin sorununu dinlemeseniz bile elini tutup, gülümseme ile söylenen bir geçmiş olsun hastanın o anki psikolojik yapısı içerisinde en büyük desteklerden biridir.

Bunu bile düşünemeyecek yapıdakilerin milletvekili olması ............

Üye
    minerva Avatarı

Gerçek Adı
    Hatice
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    8
    Blog Mesajları
    6

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    şimdi ziyareti yapan kişiye göre beklentiler vardır sizi ziyarete gelen bir arkadaşınızsa size sadece geçmiş olsun demesi sizin yanınızda olduğunu hissettirmesi yeter ama bir devlet büyüğünün ziyareti çok amaçlı olmalıdır yani kuru kuru bir geçmiş olsundan daha çok şey beklenir hastanenin ne sorunu hastaların daha iyi bir bakım almaları için nelere ihtiyaç var eğerki bu anlamda bir inceleme yapıp eksikleri belirleme yönünde ise ve gerçekten bir şeyler değişecekse olumlu yönde bu ziyaret sonrası son derece anlamlı olablir diye düşünüyorum