Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    volki_85 Avatarı

Son Giriş
    15.09-2008
    Saat
    10:59
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    selam arkadaşlar...
    öncelikle şöyle başlamak istiyorum, ben de bu hastalıkla savaş veren biriyim. 20 yaşındayken bana tanı konuldu.. 20 den önceki hayatımda istediğim her sporu yopuyor, hayatımı gayet iyi devam ettirebiliyordum. derken bu hastalık... 1 sene acılar içinde, hayatımdan bıkmış,ünv. eğitimimi bile yarım bırakacaktım. ankarada okuyordum ve ailemde ist. da idi.
    sol kolum iyice incelmişti bu zamn zaafı içinde. arkadaşlarım bunu görüyor ve onlara anlatamıyordum, utanıyordum hastalığımdan.
    tüm bu yazdıklarım ne kadar olumsuzsa, yaşadıklarım da bi o kadar umutluydu. hayatımda tanıdğım en süper insanlardan biri olan doktorum sayesinde tüm bu olumsuzlukların üstesünden geldim..ş
    imdi nasıl olduğumu sorucak olursanız, eski gücüme görünümüme tekrar kavuştum.. biliyorum bu hastalığın tedavisi olmadığını (belki de vardır ama bilgim yok) ama ben bu hastalığı yendim, en azından öyle biliyorum. bu bir savaş benim için; hem de ömür boyu sürecek.

anlatmak istediğim, ben bu hastlalığa inat ayakta kalmayı başarabiliyorsam herkez yapabilir..
    şimdi okulumda son senem ve inş. müh. bölüm birincisiyim. o halimle bunları başardım ise kendinle gurur duyuyorum.

Üye
    KUZEY Avatarı

Son Giriş
    27.08-2017
    Saat
    11:32
    Yaşadığı Yer
    walton/ingiltere
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Volki gecmis olsun kardesim ... tanisi nedir engelinizin daha henuz tedavisi yok olmadigi icin merak ettim nasil kavustunuz tekrar sagliginiza... birileri sevgiliniz aileniz ne kadar moral versede kronik henuz tedavisi olmayan bir hastalik iyilesme gostermez... size tekrar gecmis olsun...