Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    vision Avatarı

Son Giriş
    30.05-2015
    Saat
    19:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    SEVGİLİ ARKADAŞLAR

Düşünüyorumda
    ben nerede hata yaptım
    kimin ahını aldım
    kimin hakkını yedim
    kime zulum ettim de allah beni imtihan ediyor diye bir çıkar yol bulamıyorum.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

okudum uzuldum bidaha okudum dahacok uzuldum bizler icin bu kadar degerli bilgileri yanina giderek degil karsiliksiz sitede bizlere comertce sunan dostumuz hocamiz bisi yazamadim
    cok uzuldugum zaman bende ayni duygulari yasiyorum allaha asi olmiyayim diye maneviyata allaha sigininca daha kolay oluyor sabretmek
    allah sevdigi kullarini derecesine gore imtihan ediyor mukafatta cezada obur dunyada diyorum su kisacik dunyada sabrettigimiz kadar daha iyi yasariz asil olan ebedi alem boyle sukun buluyorum insallah
    ameliyat cok stres getirir bide sevdigin cocugun icin olunca
    bu stresli doneminiz insallah kucugunuz sifaya kavusunca sabrinizin mukafatini gorur buyuk bir sevince donusur vision
    ne olur kendinize iyi bakin kucugunuze hem anne hem babaymissiniz siz iyi olursaniz kucuk kiziniz daha mutlu daha ozguvenli olur degilmi

Üye
    A-KILIC Avatarı

Gerçek Adı
    •
    Son Giriş
    09.07-2017
    Saat
    17:44
    Yaşadığı Yer
    Tuzla, İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Bazen bunalmakdan sıkılmadak bıkmakdan baska yol gözükmüyor kısacası isyan etmekden baska bir yol yok gibi geliyor. Birde şu var hep beterin beteri var halimize şükredelim bundan hiç hoşnut değilim hem kendimizi kandiriyoruz hem o bizden kötü olan insana haksızlık etmiş gibi oluyoruz ... Genelde benden dağa sağlıklı insanlari görüyorum bom boş yaşiyor ..acizz,boş,etkisiz vs vs örneğin böle insanlari gördümde ve kendime baktiğimda bu İsyan etmeler ben naptimda allah bana bunu verdi gibi sorularimdan vaz geçiyorum. Her seye rahmen Şükür diyorumm ...
    Herkeze allah kolaylık versin

Üye
    ahmetyukselakin Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    09:15
    Yaşadığı Yer
    iskenderun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bende şükrederim ama oturup kalmam elimden geldiğince sosyal olmaya çalışırım