Sayfa 1 / 5 12345 SonSon
Toplam 72 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    YETERARTIK Avatarı

Son Giriş
    09.04-2010
    Saat
    23:42
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2003 yılında gecirdigim bir trafik kazası nedeniyle sol ayagımı diz üstünden kayıp ettim. Ve protez kullanmaya başladım. Hayata küstüm kendimi toparlayamadım her cılgınlıgı yapma aşamasına geldim ölümden tut her şeyi düşünmeye başladım ama şükürler olsun kendimi yeni yeni toparlamaya başladım. Nasılmı? Belki inanmayacaksınız ama namaz kılmaya başlayarak şu an ise insanların yürürken bana bakması beni cok etkiliyor kendimi onların yanında degişik hisediyorum şimdi evlilik konuna gelelim. Sizce bir ayagı olmayan koşmayı yüzmeyi yürümeyi zıplamayı kısacası eglenmeyi yapamayan bir insanı sizce alacak olan varmıdır zor hemde cok zor yinede tabii allahın kaderi diyelim başka söz bulamıyorum

Üye
    Sehribanu Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:59
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    58
    Verilen Beğeniler
    9
    Blog Mesajları
    1

Evlenmek kolay ama evliliği devam ettirmek zor.Uygun insanı bulduğunuzda evlilik zor olmayacaktır.Tabi bir de gerçekten evliliğe hazır olmalı sorumluluğu kaldıracak kadar yürekli olmak gerek.
    İki farklı insanın aynı hayatı paylaşması,bencilliklerinden sıyrılıp biz olması çok zor.

Üye
    ilk bahar Avatarı

Son Giriş
    12.11-2009
    Saat
    15:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

geçmiş olsun.hayatda herşey olur,olmaz diye düşünmeyin.benim durumum sizden daha kötü ama netde tanıştığım biri var ve benimle evlenmek istiyor.ben kendimi evliliğe hazır hissetmediğim için ona hayır dedim ve dün ayrıldık.doğrumu,yanlışmı yaptım bilmiyorum ama kendimi hiç iyi hissetmiyorum.kısmetinizde varsa sizde birgün evlenirsiniz

Üye
    deryaaslanturk Avatarı

Gerçek Adı
    Derya
    Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    15:21
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    0

Evlilik kısmet işi.
    Ben engelli erkeklerin evlenmesinin daha kolay olduğunu düşünüyorum.
    Madem namazada başlamışsın şunu bil. Kaderinde varsa illede evlenirsin.
    İnsanlar tekerlekli sandalyede evleniyorlar. Sen bir ayağın protez diyemi evlenemeyeceksin.

Üye
    jonjon Avatarı

Gerçek Adı
    GöKHaN
    Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    14:43
    Yaşadığı Yer
    Ankara/ümitköy
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    14

deryaaslantürk'e katılıyorum bu işler nasip kısmet işi bi gün karşına biri çıkar işte o kişi dersin seni olduğun gibi sever ama kavuşursun ama kavuşamazsın.. hem sana kaldıysak sandalyedikilerin heç bi şansı yok ... sana tavsiyem hayırlısını dile Allah'tan zamana bırak varsa biri alın yazında elbet karşına çıkacaktır...

Üye
    buuum Avatarı

Son Giriş
    29.02-2012
    Saat
    18:55
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

"ŞU AN İSE İNSANLARIN YÜRÜRKEN BANA BAKMASI BENİ COK ETKİLİYOR KENDİMİ ONLARIN YANINDA DEGİŞİK HİSEDİYORUM"

bu geçici bir his.siz kendinizi farklı yürüyorum diye hissetmeyin.zamanla alışacaksınız.

"nasıl düşünürsen öyle hissettirirsin"demişler.

evlilik konusunu da gelirsek, birincisi bir protezin evlenmenize engel olacağını düşünmüyorum.sizden daha zor durumda olan kişiler de var.
    ikincisi şu ki , sevgi gönül işidir. elbette hayatın getirdiği gerçekleri yadsıyamayız ancak sevmeye , sevilmeye açık olun . zaman her şeyi gösterir ve çözer.umutsuz olmayın.

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

bence evliliğin fiziksel proglemlerle pek alakası yok doğru eş seçimini yapabilirse insanlar engel gibi gözüken düğümler bir bir çözülecektir ilahi gücünde yardımıyla.. mühim olan doğru insanı bulabilmektir geri kalan vs.vs. dir

Üye
    YETERARTIK Avatarı

Son Giriş
    09.04-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bura beni aydınlatan ve bana yardımcı olan icime bir ümit vererek beni canlandıran tüm arkadaşlara dostlara sonsuz tşklerimi gönderiyorum ALLAH razı olsun hepinizden

Üye
    sait Avatarı

Son Giriş
    10.02-2017
    Saat
    11:20
    Yaşadığı Yer
    YOK
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım selamualeyküm ben hayatımda hiç yurumedım hatta ruyamda bıle kendımı yürürken görmedım
    sadece rabbımın yolundan hiç ayrılmadım hep ona dua ettım.bir evlilik yaptım 9 yıl surdu ve iki kızım oldu ondan ayrıldım ve 5 yıl sonra bu sıtede bırıyle tanıştım onunla 3 ay önce evledık çok mutluyuz iki kızımda benımle kısacası şunu dıyorum rabım dılerse olmazlar olur . müminin yapması gereken sadece ibadet ve duadır (selamualeyküm )

Üye
    YETERARTIK Avatarı

Son Giriş
    09.04-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

allekümsellam sait abi yüce rabbim ilk önce yardımcınız olsun ALLAH(cc) dua larınızı kabul ettmiş ne güzel umarım bende namuslu ve ALLAH IN yolunda bir kısmet bulurum

Üye
    YETERARTIK Avatarı

Son Giriş
    09.04-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cok tşk ederim bektasleyla dogru söz hayat gercekten bir imtihan geldik ve gidiyorum ben beterin beteri var sözüyle ve gördüklerimle kendimi toparladım ve ALLAH (cc) yoluna dönerek başardım üzülmemek elde olmuyor unutulmuyor ama bir gercek vardır imanın şartındada geciyor kader ve şerin ALLAH tan geldigine inanmak bende ALLAH böyle istedi böyle yaptı demek saglık olsun ne yapalım ölümlü dünya zaten toprak olacagız ALLAH (cc) binlerce şükürler olsun rabbena lekkel hamd

Üye
    guzgulleri Avatarı

Son Giriş
    10.11-2012
    Saat
    21:35
    Yaşadığı Yer
    KARABÜK
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım zaman zaman bazı forum başlıklarında da belirtmiştim hayatın insana ne zaman ne göstereceği inan ki hiç belli olmuyor ben bundan on yıl önce gerek kendi sorunlarım gerekse ailevi nedenler yüzünden öyle duygusal bi çöküntü yaşamıştım ki inanır mısınız benim için maç bitmiş uzatmaları yaşadığımı düşünüyordum hatta kadın olduğumu bile unutmuştum deyim yerindeyse insanların kadın-erkek diye ayrımı yoktu gözümde benim için sadece insan vardı bilmem anlatabiliyor muyum
    şimdi bu güne gelirsek son bir yıl içinde yaşadığım bazı olaylar kendime gelmeme yardımcı oldu hayata bakış açım değişti öyle ki evliliği bile düşünür oldum son zamanlarda
    inanıyorum ki siz de ilerde üzerinizdeki bu olumsuz düşüncelerden kurtulup hayatınızda mutluluğu yakalayacaksınız ama bunun için biraz da sizin gayretiniz gerekiyo her şeyin gönlünüzce olmasını temenni ederim

Üye
    YETERARTIK Avatarı

Son Giriş
    09.04-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

guzgulleri ilk öncelikle sorunlarımı okumanızda ve beni aydınlatmanızdan dolayı size sonsuz tşk bir borç bilirim umarım herşey dediginiz gibi olur

Üye
    Loret Avatarı

Son Giriş
    07.02-2014
    Saat
    21:17
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bir gün yoldan bir taksi durdurdum,şöför buyur abla bende senin gibiyim dedi koltuğu öne çekti rahat etmem için, 20 yaşında tır şöförlüğü yaparken bi kaza geçirmiş ,sıkışmış aracın ön panelinde ,zor kurtarmışlar sol bacağı diz hizasından kesilmiş ,sağ ise platinlerel tutturulmuş.o zamanlar çok korkmuş ya hiç kız arkadaşım olmazsa hiç evlenemzsem diye ama "inan hiç öle bi durum olmadı bir sürüde kızarkadaşım oldu,evlendim 2 çocuğum var çok mutluyum "dedi sol diz altı protezli , araba kullanabiliyor hayatını kazanıyor,şimdi 40 yaşlarındaymış. işte böyle arkadaşım belki sana bir umut olur bu anlattığım hikaye.

Üye
    YETERARTIK Avatarı

Son Giriş
    09.04-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    loret abii cok saol ALLAH razı olsun

Sayfa 1 / 5 12345 SonSon