Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 35 mesajın 31-35 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Mediha Avatarı

Gerçek Adı
    mediha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    14:21
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    14

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Canım benim teşekkür ederim.. Bir yardımcı bulacağım yanıma bende tek başıma üstesinden gelemeyeceğimi düşünüyorum..

Üye
    fisherman73 Avatarı

Gerçek Adı
    özkan
    Son Giriş
    04.09-2009
    Saat
    18:56
    Yaşadığı Yer
    Bodrum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ya düşündüün kadar zor deil yadımcı fılan diil yalnız yaşamayı düşün bide senin engelşn nedir ben oft2

sema doru söylüyo kendine temizlii dert etme bana ziyaretegelen salam arkadaşlarım temizlime şaşırıyolar bide benimle yaşayan dobermanım var

Üye
    <<ömür>> Avatarı

Gerçek Adı
    Ömür
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    16:48
    Yaşadığı Yer
    Kahramanmaraş
    Alınan Beğeniler
    62
    Verilen Beğeniler
    0

Yazılanların hepsini tek tek okudum. İstediğimiz zaman yapamayacağımız bir iş göremiyorum. Bir şekilde halledeceğimizden eminim. Ben ailenin en küçüğüyüm evde bana pek iş yaptırılmazdı ama iş hayatım dolayısı ile 2 senedir her işimi yanlız yapmak zorunda kalıyorum. Market alışverişlerinde bende zorlanıyorum ağırlık kaldıramıyorum o nedenle her gün bir kere uğruyorum. Bazı şeyleri yapamasamda yaptırıyorum ama bunları engelli olmayan insanlarda yaptırıyor. Canım benim hayat bir mücadele ise sen bu işlerin üstesinden mutlaka geleceksin. Bizim tezgahta yüksekti boyuma göre biz söktürdük tekrardan benim boyuma göre yaptırdık.Bir şekilde çeşitli alternetifler bulunuyor. Sende bu azim olduktan sonra herşeyi yapabilirsin canım.

Üye
    S7EVEN Avatarı

Son Giriş
    14.05-2013
    Saat
    06:43
    Yaşadığı Yer
    ESKİŞEHİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende yalnız yaşıyorum hatta işim icabı sürekli seyahat dahi ediorum tekerlekli sandalyede olmam benim için bir problem deil
    ona okadar alıştım ve bir butün oldum ki farkında bile deilim

tek yaşıyorum ve kafa dinleme özgürlüğünü yaşayabiliorum arkadaşlarımı davet edebiliorum bulaşık ve çamaşır gibi şeyleri zaten umursamıorum makine halledio eh bir tek elektrik süpürgesi bana bakıo oda olsun okadar mutluyum yani kardeşim kimseye minnet etmeden ALLAHA ŞÜKÜR yaşayıp gidiorum

Üye
    mami6 Avatarı

Son Giriş
    09.09-2017
    Saat
    00:28
    Yaşadığı Yer
    hatay/iskenderun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    slm arkadaslar bende liseyı okumak icin sehire geldigimden beri yalnız yasıyorum lise uni derken 15 yılı gecti tek yasıyorum rahatım onemli olan burda insanın kendinin neler yapacagını bilmesi onemli bence bende genelde yemekleri kendim yapıyorum evimi temizligi filan arada zorlanırsam temzilikci cagırıyorum

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

LinkBacks (?)