Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 49 mesajın 46-49 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bilgeadam Avatarı

Son Giriş
    20.07-2017
    Saat
    14:15
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    selamlar sonbahar 44 arkadaşım ben internetten arkadaşlıklara karşıydım nasıl oldu bende anlamadım ama internetten bayan arkadaşım oldu kendisine ilk mesajlaştığımda rahatsızlığımın boyutlarını anlattım o zamanlar arkadaşça konuşur dertleşirdik sonra aramızda kendisi ile ilk buluşmamızda elektriklenme oldu dertleşme aşka dönüştü (eşimin engeli yoktur )yaklaşık 2.5 sene konuştuk sonra tipik aile karşı olmaz sölemleri fakat kız arkadaşım karşı koydu ailesine şu anda biz internetten tanıştığım arkadaşım eşim oldu yaklaşık 1.5 senedirde evliyiz mutlu bir beraberliğimiz var karşı koyan ailesi beni çok seviyor şunu sölemek istiyorum sevgi her engeli aşar yeterki ruhlar kafa yapısı bir olsun senin engelin varmış hiç önemli değil yeterki karşımızdakine doğruları söylersek herşey çok güzel olur her insan bir engelli adayıdır evlenince sonradan 2 nizden biri engelli olmayacağı ne malum hakkınızda herşey hayırlısı olsun

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    04:08
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

a.slm arkadaşlar: birtan kardeşim ve bilgeadam allah razı olsun desteginiz için,birtan kardeşim herşey için çok sağol aile babam emekli oldu felç geçirdi anne okumadı evde bi kişi olmasa ev işleri zor döner ha şu var abimler ablam 2 dk arayla oturuyor ben elbette ki güzel daimi iş için ugraşıyorum bulunca allah nasip edince zaten giderim doydugum yere,eve bakıcı al bişeler olur allah büyük önemli olan iş sorunu hallolsun inş yuvamı kurarım,bilğe adam:kardeşim sendende allah razı olsun bişe diyemiyorum ki kesilmemiş karpuz benim başıma bi defa geldi bi kızla konuşuyordum söyledim tamam dedi olsun dedi ama görmemişti görünce beni kabul etmedi üstelik acıdıgını söyledi bende zaten yıkıldım bu kız arkadaşım anlık bişe oldu nette tanıştık ama söyleyemiyorum zaten işin yok malatya ya gelemem diyor büyük ihtimal bu kız beni bırakır nedeni malatyayı istemiyor ayagımıda söylesem tamamen bitirir...aeo

Üye
    portakal suyu Avatarı

Son Giriş
    13.08-2012
    Saat
    20:50
    Yaşadığı Yer
    -----------
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sonbahar,

konunun tamamını okudum. yorumum seni kırmasn ama bu ilişkiden hayır gelmez

yok annemle yaşaycamda bilmem neyde.hiç bi kız evlenince ailesiyle yaşamak istemez yani ben istemem boşanma sebebim olur

sen bu kıza maddi bi yardımda bulundun mu? ne biilim kontürdü paraydı,hediyeydi? v.s... eğer böyleyse ne koparsam kardır gözüyle bakıyordur

şahsen ben geleceğim olmayan bi erkekle boşa kürek çekmezdm.malatya da terör mü var gitin diyarbakıra görsün terörü

üstelik kardeşleride sizle kalcakmış.allah aşkına otr bi düşün.benim kardeşlerm süperdir ama gene de yaşamak istemem.bak evlenince hiç özel hayatınız bile olmuycak.ev üstüne ev olmaz

hem çalışıp neyle bakcan onca kişiye? ülkede asgari ücret var yetmez ki kardeşim....koy şapkanı önüne düşün bence.ben bi kız gözüyle baktm olaya

öğrenince niye söylemedin diiye tiripleere gircek sonra bitirecek.portakal dediydi dersin.

yol ver gitsin bence

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    04:08
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    teşekkür ederim kardeşim görüşlerine saygılıyım,ben kız arkadaşıma kntr,yada para gibi hiç bi yardımda bulunmadım ben o girişimde bulundum ama kendisi geri tepti dedi ben kntrcü kızlardan degilim ben adam gibi seven biriyim dedi,o konuda güvenim sonsuz benim görüşüm 2 senelik konuşmuşlugum var,kız tam yuva kurulacak kız ama ben gel görki açılamıyorum işte,hayırlısı alıştıra alıştıra söylemeye ugraşcam allah büyük ahiretini düşünen biriyse vicdanlı ise evlenme kararını onaylar inşallah,sonuçta allaha şükür çalışıp evimi geçindircek güce sahibim buna çok şükür,kızın annesi kardeşleri meselesi biraz sorun evet anne hadi neyse başımın tacı alırız yanımıza diye düşünüyorum kendisinede söyledim,sonuçta dier kızlar evlenip anne ne bakacagını tahmin etmiyorum dedim,ben kendime güveniyorum anneye bakarım dedim,malatya ya gelmemesinin sebebi düzgün bi işimin olmamasının daimi bi işim olsa zaten bende kıza açılacagım durumum bu işim var diyip kabul edersen gel yuvamızı kuralım bakalım ne olcak allah büyük sınavlara kalmış bişe sınavlardan biyere atanırsak allah büyük..

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234