Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    özgül Avatarı

Son Giriş
    19.03-2006
    Saat
    13:44
    Yaşadığı Yer
    Viyana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba

su an gene korku icindeyim..kizim grip oldu galiba..cok hafif atesi var , burnu akiyoru vs...
    biliyorum bu hastalikta en kücük enfeksiyonlar tehlikeli olabiliyor..korkuyorum arkadaslar..

selam

Üye
    berdos Avatarı

Son Giriş
    11.12-2013
    Saat
    15:25
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Özgül abla, hiç endişelenme desem bile yersiz. Anne yüreği endişelenir. Ama emin olun burdaki insanların duaları sizlere yardımcı olacaktır. Elbette çok dikkat etmek lazım enfeksiyonlardan konrunmak için. Allah yardımcınız hızır yoldaşınız olsun. Ufaklığa da çok geçmiş olsun dileklerimle...

EsattSevmek
    Misafir Üye
    EsattSevmek Avatarı

endişelenmeye gerek yokrahat ol ve gerekeni yaparsan hiçbirsey olmaz

Üye
    akasya Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    3

Sevgili Özgül Hanım ;

Kızınızın ve sizin hikayenizi ibretle okudum. Bir anne olmasam da sizin yaşadıklarınızı , tedirginliğinizi kendi annemden biliyorum. Yazınızı okuduğumda aklıma bir film geldi. " Lorenzonun Yağı" İzlediniz mi bilmiyorum. İzlemediyseniz mutlaka izleyin. Ben o filmi her izlediğimde ağlarım. Ve filmin hikayesi gerçek hayattan alınmıştır.
    Bahsettiğim filmde de çocukları için mücadele eden bir anne babanın hikayesini anlatır. Doktorların kısa süre sonra ölecek dedikleri Lorenzo anne ve babasının inancı ve mücadelesi ile tahmin edilenden çok daha uzun süre yaşar. Ve anne baba yaptıkları araştırmalarla tıp ilminde bir çığır açarlar.
    Demem o ki ; Hayat mucizelerle doludur. Asla umutsuzluğa kapılmayın. Sevginizle herşeyin üstesinden geleceksiniz. Tıpta matematiksel doğrular yoktur. Herzaman iki kere iki dört etmez.
    Size eşiniz ve kızınızla uzunnnnnnnnn yıllar diliyorum.... Allah yardımcınız olsun...

Üye
    muratyavuz Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    02.05-2014
    Saat
    10:54
    Yaşadığı Yer
    Kırıkkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    özğül hanım allah yardımcınız olsun.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12