Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 56 mesajın 46-56 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    womanizer Avatarı

Gerçek Adı
    YUXEL-67
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    15:24
    Yaşadığı Yer
    ZONGULDAK/EREĞLİ - AYDIN
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    hep derim.trde engel ailede başlar.bu yazıma el bebek gül bebek engelli arkadaşlardan tepki gelecek ama benim gördüklerim yaşadıklarım..saygıyıda esirgemezler inşallah..

Üye
    ismail13 Avatarı

Gerçek Adı
    Yusuf İsmail Dalkılıç
    Son Giriş
    20.02-2012
    Saat
    01:50
    Yaşadığı Yer
    Bitlis
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

portakal sana hiç inanasım yok bence yalan söylüyorsun

Üye
    Yeminli_Gözlerim Avatarı

Gerçek Adı
    Yusuf BİTİM
    Son Giriş
    27.07-2011
    Saat
    16:47
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Sevgili Portakal Suyu kardeşim, Yüce Mevla'm nasıl ki baharı veriyorsa kışı da veriyor. Nasıl ki kışı veriyorsa baharı da veriyor. Nasıl ki bolca bereket, sağlık ve güzellikler veriyorsa ve bizler şükrediyorsak DERDİ KEDERİ VEREN RABBİME YİNE HAMD ETMELİYİZ. ÇÜNKÜ RABBİM'DEN GELEN HERŞEY BAŞ TACIDIR.
    Şükretmek Mevla ile kul arasında ticarettir. Ne kadar çok şükredersek o kadar çok Rabbim bizlere verir inşallah...
    İNŞALLAH BOL BOL DUA EDELİM. YÜCE MEVLA'M YAR YAREN VE YARDIMCINIZ OLSUN.

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

''Sebepler dünyasında sebeplere başvurmamak tembellik,sebeplere başvurduktan sonra sonucu kabul etmek tevekkül bütün sebeplere başvurduktan sonra kısmetine düşeni benimsemek ise kanaattir...''Çok beğendiğim hikmetli bir söz,inşallah kararını etkiler,kardeşlerinle annenle babanla konuşarak gidersen belki de gitmekten vazgeçeceksin kardeşim,ben üvey annem ve üvey kardeşlerimle kalıyorum,oğlum da benimle aynı kaderi paylaşıyor,ayrıyız ve kavuşmak için mücadele ediyoruz,ikimiz de ayrı kafeslerde kanadı kırık kuşlar gibiyiz,uçabilmek için kavuşabilmek için çırpınıp duruyoruz,biz de zaman zaman zor dönemler geçiriyoruz,sabret, çok dua et ancak sebeplere de başvur,babanla mutlaka konuş,kardeşim Allah hakkında hayırlısını verecektir inşallah,dediğim gibi sen ve bizim gibi olan tüm kardeşlerim dualarımda olacaksınız,hayırlı geceler...

Üye
    abher Avatarı

Gerçek Adı
    abher
    Son Giriş
    14.12-2016
    Saat
    09:06
    Yaşadığı Yer
    Kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ismail13;
    Ben de inanmıyorum.

Üye
    recobey Avatarı

Son Giriş
    26.11-2015
    Saat
    15:41
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar böyle bir olay neden yalan olsunki.....benim vicdanım sızladı......
    Sevgili Portakal Suyu sonuç ne oldu merak ediyorum.Umarım herşey yoluna girmiştir......

Üye
    ***Neri*** Avatarı

Gerçek Adı
    neriman
    Son Giriş
    08.12-2016
    Saat
    19:58
    Yaşadığı Yer
    BÜYÜKÇEKMECE İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Portakal suyu merhabalar
    öncelikle büyük gecmiş olsun sana sunu söylemek istiyorum.seni istemeyenlerin arasında o ortam ne kadar kalabalık olursa olsun ne kadar renkli olursa olsun insanda ne huzur bırakır ustune ustük o kalabalığın iicinde yapayalnız kalıverirsin.bende diğer arkadaslarım gibi senin bakım evinde daha mutlu olabilecegine inanıyorum en azından denemekten zarar gelmez öyle değilmi ? Birde demişsinki ailem ceza alırmı zannetmem eğer sana bedenen zarar veriyor olsalardı işte dayak yaralamalar şiddet olsaydı alabilirlerdihe nolur senin adına eger bir maaş alıyorlar ise ve ssenin temsilciliğini yapıyorlarsa en fazla onlar elerinden alınır

artı melek ablam

mahkeme kararı gerektirir demişsin okuduklarım kadarı ile portakal arkadasımızın aklı dengesinde bi problem görunmuyo gayette güzel yazıor cevrye zarar verebilecek gibide degil hani eğer ailesi isterse uygun yer bulundugunda hemen yerleştirilir
    BİDE SU VAR MAHHKEME KARARI GEREKTİREN TEK SEY EGER PORTAKALIN AİLESİ BAKIM PARASINI VEYA MAŞINI KIZA KENDİ RIZASI İLE VERMEZLERSE İŞTE O ZAMAN SON CARE MAHKEME GEREKTİRİR BUDA UZUNCA Bİ SÜREC DEMEKTİR.

Üye
    nargül Avatarı

Son Giriş
    30.04-2014
    Saat
    01:26
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

arkadaşlar anne kızkınlıkla söylemiş olabilir birde arkadaş soradan engelli olmuş hastalıkla başa çıkabilmek için ailenin bıskolejik desteğe ihtiyacı var yüzde doksan engelli olarak 5 yıl önce ben ailem aynı fırtınalı günler geçirdik doktorun tavsiyesi üzerine hastalıkla başa çıkabilmek kabullenmek hayatımızı kolaylaştırmakla ilgili destek aldık ailecek şimdi çok iyiyiz arkadaşım nere gidersen git ailenın yanında daha mutlu olursun bilirim zordur hemen gemileri yakmayın doktorunla konuş sana bu konuda yol gösterir en azından dene ailenin seni anlamasını senınde ailenin hislerini anlamana yardımcı olucaktır

Üye
    uğuracar Avatarı

Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    13:15
    Yaşadığı Yer
    kocaeli/gebze
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Allah yardımcın olsun portakal suyu. ben bizimkilerin bana ara sıra ettikleri hakaretlere dayanamıyorum. onun harici on numara bakıyorlar bana. ama hakaretler gelince çıldıracak gibi oluyorum, bende onlara söylüyorum. senin durumunu düşününce benim durumum hiç. Allah yardımcın olsun. iyi düşün bir hakkın var karar vermek için. fizik tedavini iyi yap. belki daha iyi olursun . bu arada araştır. bakım evi, huzur evi bunlara ulaşımı şartlarını. fizik tedavini taburcu olunca kesme kendin yap. hastanede birine bunları anlat. onlar sana çok yardımcı olur. onları uyar ailene anlatmasınlar. Allah acil şifalar versin ve yardımcın olsun

Üye
    aynurrr Avatarı

Gerçek Adı
    Aynur
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:27
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1 Zaten Değerlendirdiniz!
    Aynı Şehirde Olsaydık Sana Kucak Acabilirdim Sevgili Arkadaşım.İstesen Yine Yardımcı Olabilirim Özel MESAJLA Ulaşabilirisin

Üye
    şem_i Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:27
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    40
    Verilen Beğeniler
    85
    Blog Mesajları
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Canım kardeşim ne diyim ne yorum yapıyım bilemedim ,çok üzüldüm piskolojim bozuldu inan ,allah yardımcın olsun ,annene babana allah merhamet versin ,insan evladına nasıl layık görürü bu muameleyi anlamadım gitti ,sence gerçekten verirlermi yoksa blöfmü yapıyorlar ,bırakma kendini ,inadına yaşamaya devam ,senin için endişelenen 1 kişi bile olsa bu dünyada o bir kişi için yaşamaya deger ...mutlu olmanı istiyorum ve iyi oldugun zaman buraya yaz lütfen merak ederim...

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234

LinkBacks (?)

1. 28.06-2011, 02:59
  2. 28.06-2011, 02:55
  3. 28.06-2011, 02:54
  4. 28.06-2011, 02:54